Wat waren/zijn jou bijverdiensten als fulltime mama?

Discussion in 'De lounge' started by LolaBloem, Jun 28, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Ik begin het hier te ontdekken op het forum, plaats steeds meer topics!

    Zijn er mama's die sinds de zwangerschap/bevalling, werk vanuit huis gedaan hebben? Of iets creatiefs om toch wat te verdienen?

    Let me know! Ben reuze benieuwd!
     
    Citroentje93 likes this.
  2. hollandsenieuwe

    hollandsenieuwe Niet meer actief

    Ik lees even mee :)
     
  3. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Ik werk bij de post... hele middag/avond om te sorteren, hele dag om te lopen en kindjes kunnen gewoon mee.

    Ook nog eens belastingvrij, vanwege het lage jaarsalaris
     
    NiekeKris likes this.
  4. Manque

    Manque Niet meer actief

    Niet na de bevalling (want toen had ik gewoon een baan), maar toen ik net van school kwam werkte ik vanuit huis omdat ik lang moest herstellen van een operatie. Ik maakte toen eenvoudige websites, deed design voor drukwerk, schreef stukjes voor de krant (Gelderlander), illustreerde voor een maandblad en vertaalde artikelen vanuit het Engels voor een ander maandblad.
     
  5. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik ben full time thuis bij mijn kinderen en werk daarbij thuis als gastouder.
     
  6. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Sorteer je dat thuis? Ben wel benieuwd!
     
  7. Does81

    Does81 Bekend lid

    Mar 26, 2012
    813
    13
    18
    Coupeuse
    Engeland
    Ik werkte voor onze tweeling al vanuit huis (soms ook op locatie etc) en ben dit blijven doen. Het is zeker passen en meten, maar ben net het prom/trouw seizoen aan het afsluiten. :) Nu ze er zijn betekent het dat ik alleen afspraken kan zetten tijdens de weekenden zodat mijn man op hun let terwijl ik boven met de klant bezig ben (spelden in de jurk etc) en ga achter m'n machientjes tijdens het weekend of wanneer ze dutten, maar het werkt. :thumup: Ik kan niet zoveel als voordat ze er waren, maar als ik het gewoon draaiende kan houden, dan wordt het vanzelf wel weer meer/flexibeler wanneer ze naar school gaan. :) Heb ook dingen voor hun gemaakt en heb stofjes liggen voor meer dingen voor ze. Vind het te leuk te laten. :D
     
  8. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    Ja :)

    Ik krijg het op maandagmiddag aangeleverd en moet het dan sorteren(duurt over het algemeen 1/1,5 uur ongeveer)en moet op dinsdag tussen 8.00/18.00 bezorgen
     
    Lindalovesmo likes this.
  9. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,292
    10,263
    113
    Ik lees mee!
     
  10. Zonnebloem1987

    Zonnebloem1987 Fanatiek lid

    Jan 9, 2009
    1,327
    21
    38
    Alle overbodige boeken / dvd's op bol.com zetten.
    Kleding verkopen op Facebookgroepen.
    2 schoonmaakadresjes
     
  11. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Textbroker.nl
    Teksten schrijven. Ik mag op 4-sterrenniveau schrijven, tikt best aan als je elke dag een tekstje doet.
     
    Bailey07, suus1983 and LiveLifeLovely like this.
  12. LiveLifeLovely

    LiveLifeLovely Niet meer actief

    Leuk! Ik ben daar tijdje terug ook actief geweest. Heerlijk ontspannend ook! Nu bijna met verlof, heb dan mooi weer iets te doen
     
  13. flipflop

    flipflop Fanatiek lid

    Dec 4, 2010
    3,249
    1,009
    113
    Zuid-Holland
    Naast m'n werk haak ik veel, inmiddels ook op bestelling voor anderen. Levert niet mega veel op maar wel leuk centje erbij en zo een zelfbetalende hobby!
     
    nense likes this.
  14. Jules!

    Jules! Bekend lid

    Jun 26, 2017
    822
    1,065
    93
    Female
    Kun je hier wat meer over vertellen? Hoe lang doe je gemiddeld over een tekst, waar schrijf je over, hoeveel levert dit jou op gemiddeld per maand?
     
    LolaBloem likes this.
  15. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Ja ben er ook nieuwsgierig naar!
     
  16. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Oh wat leuk! Dat is
    Oh dat is interrssant joh! Is dat in Nederland of België?
     
  17. Biny

    Biny VIP lid

    Feb 10, 2011
    17,556
    5,653
    113
    Female
    In Nederland, jij woont in België?
     
  18. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Ja klopt ben van België
     
  19. Skatje

    Skatje VIP lid

    Dec 10, 2008
    9,026
    165
    63
    Female
    Gastouder
    Arnhem
    Tja, textbroker:

    Het is lastig te zeggen hoe lang , je over een tekst doet. Het zijn heel verschillende opdrachten, van advertenties over vakantiebestemmingen voor bijv. Neckermann tot vrij specialistische omschrijvingen en SEO teksten. SEO is niet mijn sterkste kant, maar je kunt vrij makkelijk googlen wat de voorwaarden voor zo'n tekst zijn.Voor kleine teksten krijg je een paar euro, voor grotere opdrachten meer. Ik heb net even gekeken, maar ik heb per tekst tussen de 3,50 en 12,50 gekregen. Voor een grote tekst ben je vaak wel een middagje bezig, zeker als je je eerst moet inlezen. Maar goed, het verdient 10x beter dan ieder ander soort thuiswerk.

    Als je je aanmeldt, moet je een tekst schrijven om je niveau te bepalen. Hoe hoger je niveau, hoe meer je verdient. Je kunt 2, 3, 4 of 5 sterren hebben, waarbij 5 het hoogste niveau is.
     
    Nescio and suus1983 like this.
  20. LolaBloem

    LolaBloem Niet meer actief

    Ahh interessant. Is dat leuk om te doen? Hoeveel opdrachten kan je per dag maken?
     

Share This Page