Haha @SDonya !! Je bent geweldig Ik doe het vaak net als @Boommm of als @Biny. Of ze zijn/het is er 'ineens' en dan zeg 'oh, leuk he? Of ik zeg dat ik het al had en dat hij het niet meer kan herinneren joh?!
Nah, wat herkenbaar allemaal . Maar wat ik al las -> als de kinderen ouder worden kan je het niet meer "stiekem" doen. Ik laat pakketjes altijd op mijn werk bezorgen, daar is tenminste altijd iemand, en als ik dan met zo'n pakketje thuis kom krijg ik standaard 2 reacties: 1.) Heb je nu weer kleren besteld (opmerking van man en kinderen) 2.) Is het iets voor mij?!?! (kinderen)
Haha, wat een herkenning ...zeg ook wel eens dat het een ziekte is en dat ik voorlopig echt niks meer bestel, maar als verdediging zeg ik ook vaak dat het lijkt alsof ik veel koop maar dat hij niet ziet hoeveel ik terug stuur
Nee ik moest onverwachts werken vandaag en het pakketje werd thuis bezorgd! Hij was doordat ik op werk was, langer thuis en had het pakketje ontvangen. Gelukkig maakt die ze nooit open haha. Hij weet dus wel dat ik wat ontvangen heb maar hij weet niet wat
Ik gebruik ook regelmatig de opmerking nou echt he schat zulke grote dozen voor zo weinig kleertjes zonde he ja mooi dat die doos steeds helemaal vol zit Hij kijkt me dan echt geïrriteerd aan van waar maak jij je nou weer druk om? Vervolgens loopt hij of weg ( bang dat ik erover doorgaa ) of hij let verder niet op En ik kan snel alles wegleggen Mijn kinderen groeien ook vaker dan ze daadwerkelijk doen Alweer een andere maat dus moet ik nieuwe kleertjes ik denk echt dat mijn man denkt dat kinderen elke cm nieuwe maat hebben
Misschien mijn nieuwe slippertjes die ik morgen ga plaatsen.. Zijn casual maar met een chique twist. Het zijn handgemaakte rubberen slippers. Best simpele slippertjes maar ze zijn bewerkt met gekleurde Swarovski stenen wat ze ook weer speciaal en chique maakt vind ik!
Hahaha! Geweldig gewoon. Dat van die maten herken ik. Als de kinderbijslag er is heeft hij vast een grotere maat dus ik ga het vast uitgeven. Waterdicht toch?
Dit is een ware cliffhanger zo hoor.... Kun je het pakketje niet even stiekem open maken nu. Ga gewoon aan 1 kant van je grote bed zitten. Dat ziet hij nooit vanaf de andere kant
Onderste tas! Superleuk Ik heb gisteren deze geshopt http://www.sissy-boy.com/nl_NL/women/jurken/jurken/jurk-ribbel--00036074.html?dwvar_00036074_color=163&dwvar_00036074_variantSize=M#start=17
Man ziet hier echt gewoon alles wat ik koop "Moest je weer geld uitgeven" "Wat heb je nou weer besteld" Ik zeg gewoon niks meer Soms vraag ik wel zijn mening, dat helpt wel of 'zeur' ik eerst dat ze zo weinig kleding hebben; écht nieuwe schoenen nodig hebben ofzo en dan vind ie t niet erg want is hij van het gezeur af
Wauw dan heb ik tot nu toe een hele schappelijke man die dan zegt: Koop maar hoor als je het nodig hebt... Maar mijn kasten puilen niet uit hoor.
Ik heb hulp nodig ik zoek fijne voedingsbh's voor een grote cup. En voedingskleding (jurkjes en topjes vooral). En een paar nette pyjamas voor net na de bevalling. Lekker voor in het ziekenhuis maar dat je wel toonbaar bent voor bezoek Zalando heb ik al uitgeplozen, ben er niet echt weg van.. iemand een idee?