Eetgewoontes, nooit eens snacken/snoepen

Discussie in 'De lounge' gestart door 2augustus1992, 10 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief

    Vraag me af of meer mensen dit herkennen bij zichzelf of hun partner/ouder etc. Het gaat over de eetgewoontes van mijn man.

    Hij eet 3 maaltijden per dag, ontbijt, lunch, avondeten. Tussendoor fruit, weleens ongezouten noten, tomaat/komkommer etc. Hij drinkt water, 2 liter per dag, max 3 koffie (zwart), soms thee en 1 of 2 bekers halfvolle of karnemelk per dag.
    Hij neemt nooit snoep, snacks, gebruikt geen suiker in thee/koffie, geen gebak, geen patat/pizza/pannekoeken( alleen bananen en groentepannekoek), chocola, frisdrank, allemaal niet. Als hij dus iets tussendoor neemt, is het groente, fruit of noten. Hij eet ook niet meer dan hij nodig heeft, schept niet een extra keer op " omdat het zo lekker is".
    Dit heeft hij heel zijn leven al zo gedaan, zijn gewicht blijft stabiel, schommelt echt nooit.
    Hij zegt dat hij gewoon totaal geen behoefte heeft aan eten tussendoor en helemaal niet in snoepen, taart en snacken. Voor hem is genoeg genoeg en hij kent het ook niet om volgepropt te zitten of misselijk te zijn door teveel eten. Hij taalt er niet naar, ook niet op verjaardagen, feestdagen of wat dan ook.

    Is het herkenbaar voor jullie? Ik kan me niet voorstellen dat je nooit eens trek hebt in een lekker stuk chocola of gebakje.
     
  2. Regina88

    Regina88 Niet meer actief

    Ik wou dat ik dat kon.. *zucht* :(:p
     
    Ctje1987, Athina, Miss Appletree en 4 anderen vinden dit leuk.
  3. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Oef, wat zou ik dat graag van m overnemen
    Mijn man is niet enorm gek op zoetigheid, eet t wel zo nu en dan, maar neemt wel liever een stuk kaas of salami ofzo...
     
  4. brownielover

    brownielover VIP lid

    9 mrt 2009
    8.148
    3.026
    113
    Nederland
    nou inderdaad haha. ik herken het dus ook niet
     
    anne24 vindt dit leuk.
  5. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Herkenbaar...bij zowel mezelf als mijn man
    Mijn man eet sowieso echt naar wat hij die dag heeft gedaan. Heeft hij weinig gedaan dan eet hij ook weinig.
    Ik lust geen taart en eigenlijk ook geen koek. Snoep nog nooit lekker gevonden. Ook als kind niet. Ik eet wel een cracker of yoghurt als ik zin in iets heb.

    Ik zie dit ook bij onze zoon. Hij luist geen patat ( friet) bijvoorbeeld.

    Onze dochter lust wel een snoepje of 2 ha ha
     
  6. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.147
    3.174
    113
    Ehm nee..
     
  7. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    Nee niet zo op deze manier. Ik heb wel mensen gekend die hun honger signaal niet (er)kende. Deze aten ook niet voldoende en ook niet gezond.
     
    bosi333 vindt dit leuk.
  8. tuc

    tuc Niet meer actief

    niet nooit nee. Ik heb er wel geen enkele moeite mee om snoep e.d. te laten staan. Doordeweek snoep of snack ik nooit. Kan rustig hapjes en cakejes bakken met de kinderen zonder er behoefte aan te hebben.
    Ik lust het allemaal wel graag hoor, maar doordeweek echt geen behoefte aan. In het weekend soms een bakje chips en op een verjaardag een stukje taart ofzo, maar zo thuis zou ik dat niet nemen.
     
  9. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Ik denk dat je heel veel reacties gaat krijgen van kon ik dat maar.

    Als hij zich er goed bij voelt is dat prima toch? Als hij verder een gezond gewicht heeft ziu ik mij er niet druk om maken. Ik ken eigenlijk niemand die niet eens wat lekkers eet.
     
  10. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief


    Ja herkenbaar!
    Mijn zoontje lust ook geen patat, als je hem vraagt wat wil je eten zegt hij " broccoli". Sommigen zeggen dan weleens "wat zielig dat hij geen patat mag, maar dat is het niet. Hij mág van mij heus wel patat eten, maar hij wil het niet. En dan is het net alsof het van mij/ons niet mag, want alle kinderen lusten toch pannekoeken, patat en pizza?!
     
    Oceanna vindt dit leuk.
  11. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief

    Maar wat veel mensen dus lekker vinden(snoep, chocola, patat etc), vindt mijn man dus helemaal niet lekker. Voor hem zijn tomaten en kiwi's lekker :)
     
  12. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.628
    5.656
    113
    Niks mis mee toch! Kan het niet begrijpen dat niet :p
     
  13. Victoria30

    Victoria30 Fanatiek lid

    1 nov 2016
    2.082
    320
    83
    Vrouw
    :) Ik ben een aardige snoeper maar patat heb ik lang niet gelust en nog steeds is het verre van favoriet. Pannenkoeken werd ik ook niet vrolijk van. Pizza daar in tegen ^^
     
  14. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief


    Wat bedoel je dan met "weinig gedaan", als hij vrij is van werk of een rustige dag op het werk?
     
  15. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief

    Hij neemt nog net niet z'n kiwi mee op vakantie het vliegtuig in :0) ;)
     
  16. Lieke1989

    Lieke1989 Niet meer actief

    Oef, precies wat ik dacht.
     
  17. MamaOktober13

    MamaOktober13 Bekend lid

    15 feb 2013
    869
    31
    28
    Noord-Brabant
    Ik ben ook gek op tomaten en kiwi maar helaas ook gek op al het andere wat dan niet gezond is. *likt weer verder aan haar lotis speculoos ijsje*:cool::roflmao:
     
    2augustus1992 vindt dit leuk.
  18. 2augustus1992

    2augustus1992 Niet meer actief

    Hebben ze daar ijs van?
     
  19. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.264
    25.719
    113
    Nee niet herkenbaar. En ik ben er ook niet rouwig om... Als ik bepaalde dingen die ongezond zijn echt lekker vind, kan ik er juist meer van genieten dan iets gezonds wat ik net zo lekker vind.

    Het verschil zit hem er dan in dat je weet dat je met mate ervan moet eten en ik er dan dus bewuster van geniet. Ik vind rauwkost heerlijk, maar aangezien je het onbeperkt naar binnen kan gooien geniet ik er minder van dan bv een klein stukje chocoladetruffeltaart oid. En dat genieten vind ik toch wel een wezenlijk onderdeel van het leven.
     
    Ansji vindt dit leuk.
  20. Mop81

    Mop81 Fanatiek lid

    9 nov 2013
    4.130
    2.517
    113
    Vrouw
    Amsterdam
    Zo werkt het ook gewoon.
    Als je een tijd lang niks snoept heb je er ook geen behoefte meer aan.
    Ik snoep ook bijna nooit. Als ik dan een keer chocola neem na het eten, dan heb ik daar de dag erna weer zin in.
    Paar dagen stoppen en de zin is weer weg.
     

Deel Deze Pagina