**Februari / begin maart 2018 uitgerekend**

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Tann, Jun 22, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wens09

    wens09 Fanatiek lid

    Dec 1, 2013
    1,028
    224
    63
    Hier ook elke dag een beetje misselijker. Het is eigenlijk niet echt misselijk meer wagenziek gevoel. Ik heb (nog) niet het gevoel dat ik moet overgeven gelukkig! Maar voel me eigenlijk alleen goed als ik aan het eten ben haha! Eet me dus een slag in de rondte.. En niet alleen maar gezonde dingen vrees ik.

    Ben best zenuwachtig voor morgen.. Zijn we morgen rond deze tijd voorzichtig blij en trots aan t staren naar een echo fotootje? Hoop het zo!! Ik laat het hier hoe dan ook weten!
     
  2. Suuc85

    Suuc85 Lid

    Jul 16, 2017
    19
    4
    3
    Female
    Hoi! Graag wil ik ook toegevoegd worden aan dit clubje!

    In oktober 2016 een miskraam gehad en nu 10 weken zwanger! Met 8wk een echo gehad en alles was goed. Met 9,5 week weer een echo omdat ik in 1 nacht een behoorlijke bloeding had.
    Gelukkig zit hij nog op de goede plek!

    Iemand van jullie ook last van bovenstaande? Verder heel erg moe en wil vast geen gekookte aardappelen meer eten!

    Oh en ik ben uitgerekend op 9 februari! :)
     
  3. Burb1988

    Burb1988 Fanatiek lid

    May 5, 2014
    1,974
    1,599
    113
    Hoi allemaal, spannend he, weer die eerste echo. Ik moet morgen om 18:50.
    2,5 week zijn echt omgevlogen

    vandaag naar de dierentuin geweest met onze kleine peuter. En ineens vlogen er 2 ooievaars over ons heen. Was echt heel raar. Bij mijn dochter gebeurde dat ook ( we wonen bij de polders) de avond van de eerste echo super zenuwachtig en ineens twee mooie witte ooievaars die langs liepen. Mijn man en ik waren toen niet zenuwachtig weer. En nu gebeurd het gewoon weer. Dus ik ben niet zenuwachtig meer
     
    Sjors84, wens09, Meiske2015 and 5 others like this.
  4. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Wow, wat een prachtig verhaal!

    Magnesium voor onrustige benen is een goed idee. Ik had vorige zwangerschap heel veel kramp in mijn benen dus ben ook al aan de magnesium in de hoop dat te voorkomen.
     
    Burb1988 likes this.
  5. Lena1982

    Lena1982 Niet meer actief

    Die tip kende ik nog niet. Ik ga het morgen ochtend direct halen en proberen. Bedankt
     
  6. Duizend

    Duizend Lid

    Jul 9, 2017
    44
    31
    18
    Female
    Spannend, alle echo's. Ik moet nog 2,5 week geduld hebben.

    Ik vroeg hier laatst om tips voor een smoesje i.v.m. sporten met een vriendin. Vandaag heb ik t haar maar gewoon verteld :) Leuk!
     
    Suuc85 likes this.
  7. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    Oct 28, 2016
    3,723
    1,218
    113
    Female
    Sow weer veel om bij te lezen. Weet het alleen even niet meer hoe of wat.

    Hier veel geslapen de laatste dagen en erg misselijk. Smorgens tot nu toe na het opstaan alleen overgeven. Wel zowat de hele dag misselijk.

    Vandaag nog een babyshower van een vriendin gehad dat was ook wel leuk :D

    Dochterlief vind het ook geweldig. Kan niet wachten totdat ze de kleine kan vasthouden :p
     
  8. Anne_eerste

    Jun 23, 2017
    30
    22
    8
    Female
    Dames die morgen een echo hebben, super veel plezier :rolleyes:
    Ik moet nog even tot donderdag wachten, steeds minder zenuwachtig en steeds meer zin in.
    Gisteren mn ouders verteld en vandaag mn broer en schoonzus. Die waren allemaal echt zo super blij dat ik er veel positieve energie en vibes van heb gekregen :D
    Verder weinig symptomen nog steeds, maar lekker van gaan proberen te genieten en doorgaan met de positieve gedachten ;)
     
  9. Draaikont

    Draaikont Fanatiek lid

    Jul 13, 2015
    2,576
    907
    113
    Thanks! Heb het overleefd... eenmaal aan het eten had ik nergens last meer van.
    Oh erg is dat he... heb jankend rondjes om de tafel gelopen vorige zwangerschap.
    Sterkte en hopelijk heb je een goede nacht.
    Iedereen met een echo morgen heel veel succes!!
     
  10. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    Sep 4, 2016
    7,734
    3,516
    113
    Spannend weer echo's vandaag!!
    Duimen draaien voor jullie dames :)
     
  11. Tann

    Tann Fanatiek lid

    Mar 25, 2015
    1,309
    682
    113
    Succes dames die ook vandaag mogen voor de echo.. ik moet vandaag maar helaas nog even wachten tot 18.40 uur. nu op mijn werk en gaat een lange dag worden ben ik bang haha. Zo spannend... klopt er een hartje? is het er 1? zou wel even willen doorspoelen. Hier stond ik ook super misselijk op. Ook slecht geslapen om 3 uur stond er een auto in de straat in brand dus veel sirenes en herrie helaas. Merk dat misselijkheid veele erger is al is moe ben.
     
    Anne_eerste likes this.
  12. Rapunzel

    Rapunzel Fanatiek lid

    Dec 14, 2012
    4,172
    5,727
    113
    Veel plezier vandaag meiden met een echo!
     
  13. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Wie heeft er allemaal een echo vandaag?
    Spannend hoor! Hier morgen! Spannend!

    Ik denk dat ik al een beetje mijn baarmoeder boven mijn schaambot voel. Maar het gekke is dat ik het staand beter voel dan liggend.

    Verder heb ik vanochtend op de weegschaal gestaan en ben gewoon al een halve kilo aangekomen! Volgens mij moet je de eerste 12 weken niet echt aankomen maar ach... als ik zo doorga en elke 4 weken 0.5 gram aankom dan kom ik in totaal maar 5 kilo aan. Haha. Weet dat het zo niet werkt natuurlijk.
     
    Myhappyfamily likes this.
  14. wens09

    wens09 Fanatiek lid

    Dec 1, 2013
    1,028
    224
    63
    Nou ik zit in de wachtkamer hoor. Nu toch wel echt zenuwachtig. Hoop zo dat het allemaal goed is!
     
    Pitahaya, Anne_eerste and Meiske2015 like this.
  15. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    Sep 4, 2016
    7,734
    3,516
    113
  16. Anne_eerste

    Jun 23, 2017
    30
    22
    8
    Female
    Succes :)
     
  17. Anne_eerste

    Jun 23, 2017
    30
    22
    8
    Female
    Ik ben ook al aangekomen, maar ik ging van 6x in de week sporten naar net aan 1x per week, dus dat is misschien dan ook niet zo gek dat je dan aankomt :oops:
    Hoe kan je je baarmoeder voelen dan? :$
     
  18. brocante

    brocante Bekend lid

    Aug 27, 2013
    645
    811
    93
    Succes met de echo's allemaal! Hopelijk allemaal veel geluk.
    Ik zit ziek thuis. Even bijkomen.
     
  19. Tann

    Tann Fanatiek lid

    Mar 25, 2015
    1,309
    682
    113
    Succes meis!! Hopenlijk een mooie echo om te showen!!
     
  20. Tann

    Tann Fanatiek lid

    Mar 25, 2015
    1,309
    682
    113
    Hier ook al aangekomen hoor, maar ja ik MET gewoon eten anders heb ik echt het gevoel dat ik flauw ga vallen. Probeer wel gzonde dingen te eten, maar ja is echt wel meer dan dat ik deed. En bewegen is door de vermoeidheid nu misschien ook even wat minder.

    Ik heb wel sinds een dag of 3 last van kortademigheid. Ik moet veel praten op mijn werk en merkecht dat ik soms echt moeite heb met hele zinnen joh. Ook even de trap op pfffff sta gewoon echt te hijgen. Hopelijk niet nu al bloedarmoede, it had ik bij de eerste vanaf een week of 18. Vanavond naar de vk en dan maar even vragen. Nog 6 uurtjes tot de echo haha... spannend pffff
     
    Anne_eerste likes this.

Share This Page