Echt super , hij heeft grote voeten dus ben al blij dat het in zijn maat is hehehe. Ik ga het uitzoeken
Mijn verslaving is dan toch echt ook kleding. Mijn dochter heeft ook echt te veel maar minderen lukt nog niet echt. Vind dan echt ook zoveel leuk. En dan houdt ik mij in en dan bij de uitverkoop gaat het toch weer mis....... Verder gelukkig geen andere verslavingen.
Ja kleertjes! Hier ook veel Zara. Eerder ook veel drink bekers, ik zag elke keer een andere leuke en dacht dan dat ie wel fijner zou zijn dan wat ie al had
Ja kleding helaas. Met name voor mijn dochtertje, Maar mijn zoontjes hebben ook niets te klagen. Met name br@nd vind ik super en nik en nik.
Heel herkenbaar. Ach, als ik me weer niet in heb kunnen houden verkoop ik vaak wat oud spul. Compenseer ik het weer een beetje.
Verslaving niet echt, maar ongetwijfeld teveel kleertjes. Maar ik vind het dan juist weer super om goeie dealtjes te sluiten in tweedehandswinkeltjes of mp. En alles wat straks niet meer past en nog goed is gaat weer terug naar tweedehands, voor een goed doel.
Speelgoed; poppen, barbies, Duplo en zelfs plastic meuk van de Action. Ik houd me best wel in, ze is ook pas 3 en ze heeft nog niet echt een voorkeur voor een specifiek product. Maar ik ben bang dat zodra ze dat wel heeft, ik me moet tegenhouden om niet elke week iets van speelgoed te kopen. Ik vind het ook leuk om gewoon even rond te kijken in de speelgoedwinkel, is ook een beetje jeugdsentiment . Kleding scoren op MP vind ik ook een leuke verslaving. Ik heb er echt pareltjes gevonden .
Mijn verslaving is idd ook tweedehands shoppen Ik krijg er echt wel een kick van als ik voor minimaal de helft van de nieuwprijs minder nog supermooie merkkleding, schoenen of speelgoed vind. Ga wel eens naar een ruilbeurs of tweedehands kledingbeurs en tik regelmatig pareltjes op de kop voor een paar euro. Zoon heeft dus best een flinke kast vol, maar het aantal items dat echt nieuw uit de winkel komt zijn op 1 hand te tellen onderhand. Ben erg fan van Tumble 'n Dry, staat hem ook mooi, en vind het best duur nieuw. Maar zo tweedehands is het prima te doen en heb ik er een stuk minder moeite mee als het kapot of vies raakt!
Kleding Laatst zei iemand tegen mijn zoontje Wat zie jij er toch altijd weer prachtig uit en toen zei ie: ja dat brengt de meneer in een pakketje altijd bij ons Echt ik koop teveel
Het is dat het qua geld niet echt kan, maar ik zou zo heel veel speelgoed willen blijven kopen. Zie continue wel weer iets leuks.. Maar geloof ook dat het meer voor mij leuk is hij heefy meer dan genoeg en heeft niets meer nodig. Hoewel hij met shirts toch ook meer dan genoeg heeft, dus daar mag ik van mezelf ook niet eens meer naar kijken. Dat is alleen dan nog prima te doen, het niet kopen althans.
Ik vind het heel leuk om websites met kinderkleertjes af te speuren (variërend van Zara, H&M, LittleLabel tot kleertjes.com en kleine webshops die ik op Instagram tegenkom). Ik heb regelmatig een vol winkelmandje afgesloten zonder te bestellen Aan de ene kant kan ik het me financieel niet veroorloven, maar aan de andere kant vind ik het ook zonde omdat het zo kort wordt gedragen en/of verslijt/kapot gaat.
Hahaha leuk topic... Hier ook echt een kleding verslaving!! Stroop echt winkels en webshops af voor de meest leuke kleding en schoenen. Hij heeft voor de aankomende 3 maten al alles in de kast liggen en die puilt echt uit ☺ Ik ben dol op Vingino, Quapi, B.Nosy en noppies.
Mijn verslaving is mp en rommelmarkten afspeuren naar wat andere mama's met een verslaving gekocht hebben en nu voor een prikkie wegdoen hahaha Superleuke kleertjes en mooi speelgoed in de kasten wat anders te duur voor ons zou zijn
Duplo! Kan je nooit genoeg van hebben, tikje erger nog is de lego van de ouste. Dat mag ze niet doen zonder mij