Negatief toch

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Dani27, 15 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dani27

    Dani27 Bekend lid

    17 aug 2013
    670
    3
    18
    Wauw super leuk. Duurde het lang alvorens je zwanger raakte?
     
  2. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    25 apr 2017
    1.604
    1.064
    113
    Vrouw
    Hihi, ja heel leuk. Rijkdom. De eerst vierde cyclus, half jaar ongeveer. Tweede spontaan tweede cyclus na bevalling met 12 mnd. Derde kwam 4 cyclussen na uithalen spiraal. Onze jongste weer spontaan. Waren er niet mee bezig. En nu, ik word ouder en minder vruchtbaar waarschijnlijk. We hebben een heel leuk leven zo. En toch af en toe praten we er nog over. Maar we zijn er niet bewust mee bezig. Sommige maanden niet eens dat een bevruchting er in zou zitten. Maar ik vind het leuk om hier mee te kijken te lezen en het leukste is nog de twee streepjes te zien:) . Tijd zal het leren.

    En jij? Zou je wens een groot gezin zijn?
     
  3. Dani27

    Dani27 Bekend lid

    17 aug 2013
    670
    3
    18
    Ik zou nog wel een kindje erbij willen. Echter, zijn hij en ik uit elkaar momenteel. Plus dat ik de 30 aan het passeren ben dus naar mijn idee tikt de klok verder.

    Ik heb bewondering voor grote gezinnen. Ben chronisch ziek dus ik kan die energie niet opbrengen. Twee zou fantastisch zijn.
     
  4. Lafelife

    Lafelife Fanatiek lid

    25 apr 2017
    1.604
    1.064
    113
    Vrouw
    Ja ik begrijp dat dit lastig is. Misschien niet bij elkaar nu maar ooit wel weer? Er is nog wel liefde? Nu een kindje dan zou je twee kinderen van dezelfde vader krijgen en dat is ook fijn, stel dat. En anders is het afwachten dus of je een fijne man weer vindt.
     
  5. Dani27

    Dani27 Bekend lid

    17 aug 2013
    670
    3
    18
    Ik denk niet dat het nog goed kan komen. Dus wellicht kom ik nog eens iemand tegen maar ga niet op zoek.

    Een tweede van mijn ex is geen goed idee. Ondanks de rammelende eierstokken is mijn verstand sterker. :)
     

Deel Deze Pagina