http://www.zwangerschapspagina.nl/threads/februari-begin-maart-2018-uitgerekend.658373/page-77 Dit clubje! Kwam er later achter dat er 2 waren. Deze is dus van februari en begin maart uitgerekend. Maar als het hier zo stil is, is het misschien sowieso leuk om er gewoon één grote club van te maken toch?
Sorry voor late reactie!! Ik was even aan het bekomen van de rollercoaster.. ik heb donderdag weer een echo in het ziekenhuis. Wij doen geen nipt of combinatietest en wij willen graag bij 20 weken weten wat het geslacht is. Verder geef ik veel over, maar groei ik als een malle. Veel sneller als bij de 1e. Ik denk dat ik toch 1 of 2 maart uitgerekend ben.. dat zal ik de volgende echo's horen. Hoe is het met jullie???
Ik heb echt lang niet gereageerd maar hier alles goed! Al 2 echo's gehad ben nu 11 weken zwanger. Afgelopen maandag hebben we de 2e echo gehad! Was helemaal aan het bewegen echt zo schattig