40 weken en 3 dagen, op de 4e verjaardag van mijn dochter breken om 3:40 ineens mijn vliezen.... En nu? Nu niet zoveel nog. Bij mijn dochter was het ineens een enorme plons en was ik "al" mijn vruchtwater kwijt. Nu loopt het er in golfjes uit. De weeën kwaken toen ook meteen en die zijn er nu nog niet. Zal zo maar proberen om weer wat te gaan slapen. Wel lastig want lig er helemaal van te trillen. Ben zo bang/nerveus. Mijn man pakt nu nog even gauw het cadeautje in die mijn oudste zoon aan mijn jarige dochter wil geven vandaag whaha. WIk miss thuis in bad bevallen maar weet niet of ik het thuis aandurf. Jeetje, spannend dit zeg..pffff
Succes! You can do this! Ik ben zelf 24 uur geleden bevallen van onze dochter. Ik hoop dat het jou iets beter afgaat dan bij mij☺️ Bij mij braken ook mijn vliezen, maar na 36 uur nog steeds geen weeen en dus aan de weeenopwekkers. Bij mij waren het ook steedjes golfjes vruchtwater. Het fijne aan nog geen weeen vond ik dat ik zelf thuis nog het bed heb verschoont, gestofzuigd en gedweild en heb opgeruimd. Ik voelde me juist heel goed toen! Heel veel succes met je bevalling!
Gefeliciteerd! Jeetje, 36 uur...Pfffff Ik hoop dat het hier sneller zal gaan maar we wachten het af. Zit al 10 min. Op de wc in de hoop dat ik mijn darmen nog even leeg kan maken. Lijkt niet te lukken haha
Haha klinkt herkenbaar. Heb ik ook heel vaak gedaan, met de gedachte alles kan er maar uit zijn. ☺️ Bij mij is het uiteindelijk een keizersnede geworden, alles wat tegen kon zitten zat tegen. Maar tegen mij werd verteld dat bij de meeste vrouwen de weeen wel zelf op gang komen hoor. Alleen afwachten nu.
Dan hoop ik daar maar op. Zal kijken of ik nu nog wat kan slapen want er zijn nog steeds geen weeen. Weltrusten dames!
Dank jullie wel. Er zijn weeën nu maar die zijn zo onregelmatig en kort, kan ik nog niet zoveel mee denk ik. Heb gelukkig nog even kunnen slapen zelfs. Mijn jarige dochter zal straks de trap afkomen en jarig willen zijn en dan laten wij de kinderen straks ophalen die familie. Vind het wel heel sneu dat ze tijdens haar verjaardag dan niet eens thuis bij ons is. Maar ja, ik kan er niks aan doen. Hopen dat de bevalling wil vlotten zodat ik haar een zusje kan geven op haar verjaardag
Wat bijzonder dat ze dan opdezelfde dag jarig zouden zijn. Als je het zou willen plannen lukt dat niet zeg maar.... Heel veel succes!
Gisteravond precies hetzelfde! Vliezen braken maar nog geen weeën, ik stond te trillen op m'n benen, zoveel spanning en angst. Bij mij kwamen ze gelukkig al na drie kwartier en ligt er nu een mooi mannetje naast me! Succes vandaag!!!