Oktober 2008 mama´s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door noukie, 20 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    Spannend! Dan weet ik ook ongeveer wanneer ik een afspraak kan maken :)
     
  2. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    Ik zag dat je een of ander middel had van puur mama van vsm Granulles
    Toepassing
    VSM Puur Mama zwangerschapsgranules kan worden gebruikt bij zwangerschapsongemakken die meestal in de ochtend optreden.
    Als je arts je heeft verteld dat je bepaalde suikers niet verdraagt, neem dan contact op met je huisarts voordat je deze granules innneemt.
    Samenstelling
    Saccharose, melksuiker, Cocculus indicus extract, Tabacum extract, Kreosotum, Petroleum.

    Dosering en gebruiksaanwijzing
    VSM Puur Mama zwangerschapsgranules bij ongemakken in de ochtend is bestemd voor inname via de mond. Drie maal daags 3 granules in de mond (op of onder de tong) laten smelten om opname via het mondslijmvlies te bevorderen. De granules minstens een half uur voor of na de maaltijd innemen. Bij extra behoefte elk uur 1 tot 3 granules innemen, met een maximum van 12 keer per dag.
    Prijs
    € 13,95


    Ik heb er geen ervaring mee. Wellicht is het wat?

    Groeten Klusser
     
  3. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    ja heb er echt zin in en hopelijk dan ook snel echo vind allemaal nog zo eng omdat het nog zo pril is hoop dat de 9 weken nu nog snel gaan en snel bij de 12 a 13 weken zit of gewoon een echo heb met een kloppend hartje want schijnt dat de kans dan nog maar 3% is dat het fout kan gaan ;) maar helaas nog even afwachten :)

    maar sommige VK is het later bij hoor met afspraak :) waar ik gaat vanaf de 8 weken bij sommige pas bij de 10 weken gewoon even bellen en je weet het ;)

    en hoe voel je je verder?
     
  4. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    Belabberd..ZIt hier snotterend ahter de pc. Heb een fikse verkoudhied/ kucheritus /griepje te pakken........ Dus mijzelf vandaag naar mn werk gesleept. Snel naar huis gegaan, zo ff pitte en dan vanavond weer aan t werk :)
    Maar ik heb behoorlijk last van mn buik. Krampjes en een drukkend gevoel.... JIj ook?

    Ik vind het ook allemaal erg spannend nu het nog zo pril is. Ik ga eerst wel even naar de huisarts dinsdag en dan laat ik mij voorlichten over wat ik het beste kan doen. (iemand anders had t over naar de gyn gaan omdat ik astma heb) We zien het allemaal wel. Ben benieuwd.

    Ja wordt lang wachten......heb jij het al aan mensen verteld?

    Groetjes
     
  5. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    heey jaa heb eerlijk gezegd bijna nergens last van ja af ent oe buikpijn steken maar hoort er allemaal bij zeggen ze dus even afwachten verder niet misselijk niks ;) had ik bij alysia ook niet gelukkig maar ik juich niet te vroeg wat er niet is kan nog komen ;)

    haha en heb het alleen aan mijn vader en moeder verteld die wist dat we er mee bezig waren en me moeder heb ik een hele goede band mee voor de rest houden we het nog even stil tot we een echo hebben gehad :)

    en jij? al aan veel mensen verteld?
     
  6. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    Nee niemand. Mijn vriend en ik gaan proberen om tot de 12 weken onze mond te houden. Lastig!

    Mijn zusje vertelde het heel vroeg en vlak daarna ging het mis. (was daarvoor ook al eens mis gegaan) Dan weet je dus dat ze bezig zijn en dan elke keer als je dr ziet denk je zal het ? Toen ze daarna weer zwanger was heeft de hele familie volgens mij in de stress gezeten. Mijn moeder is een type dat zich snel zorgen maakt en heeft op t moment een zeer hoge bloeddruk dus ik wil ff niet dat ze zich zorgen maakt....

    Maar ik hoop dat t lukt....
     
  7. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    OOh ik ben trouwens 27 jaar en dit wordt ons eerste kindje. De tabel zegt dat we een jongen zullen krijgen. Ik heb geen idee...heb er nog geen gevoel bij...

    Zou iemand zo lief willen zijn om dat er bij te zetten in de lijst?

    Alvast bedankt :)
     
  8. klusser

    klusser Actief lid

    4 jan 2008
    245
    0
    0
    Ik ga nu lekker even op bed liggen. Toedels
     
  9. Symoen

    Symoen Bekend lid

    12 apr 2007
    968
    0
    0
    mama
    Hanne,kus,Allwoman en Danii,gefeliciteerd en welkom meiden,het is hier erg gezellig!

    Tam,nogmaals proficiat is lekker he als je zo'n vette streep op zo'n test ziet staan.
    Ik ben vandaag al begonnen met plassen.

    Hoe zou het met Susanna zijn,die zou toch nog naar de dokter gaan omdat ze zo moest overgeven?

    Yvonne hoe was vanmiddag de echo ivm bloedverlies?

    Ik hoop dat ik alles zo'n beetje heb onthouden,ik ben nu kapot en ga even liggen!

    groeten Simone

    PS ik vind het een goed idee om diegen die niet mee schrijven op het forum van de lijst te halen.
     
  10. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    yvonne hoop dat alles goed is gegaan... hopelijk laat je het nog even weten? duim voor je dat alles goes is
     
  11. Lampie

    Lampie Bekend lid

    30 sep 2007
    847
    4
    18
    Noord-Brabant
    @mironne, nu moet ik er ook om lachen maar op het moment schaamde ik me een ongeluk. Het zijn ook nog van die potsierlijke sloffen:D Kom je natuurlijk ook nog allemaal bekende tegen hahaha. maar ik ben blij dat ik vandaag iemand aan het lachen heb gekregen ;)

    Vraag me ook af hoe het met susanna is, hopelijk gaat het allemaal goed.
     
  12. Mamma1984

    Mamma1984 Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ben ik ook weer even.

    @ alle nieuwe meiden: gefeliciteerd en welkom hier!

    Zo vanmiddag voor het eerst bij de vk geweest. Ik heb intake gehad, ze vroeg van alles over mijn gezondheid, over wat voor werk ik doe, of het m'n eerste zwangerschap is, of ik al weet of ik borstvoeding of gewone voeding wil geven, of ik al weet of ik thuis of in het ziekenhuis wil bevallen, enz enz!

    Weer een hoop stof om over na te denken. Ook info gehad over de 12 weken echo en de combinatietest (bloedtest + nekplooimeting) om te kijken of je een verhoogde kans hebt op een kindje met het Down syndroom of een kindje met een openruggetje/ schedeltje. Weten jullie al of jullie de combinatietest willen gaan doen? Wij zijn er nog niet over uit. Best moeilijk om een keuze te maken!

    De 12 weken echo + bloed prikken heb ik op 26 maart. Spannend, het duurt nog even. Wil iemand mijn afspraak aan de lijst toevoegen

    Zo ga nu weer even verder met koken, voor iedereen alvast eet smakelijk en een fijne avond!
     
  13. Lampie

    Lampie Bekend lid

    30 sep 2007
    847
    4
    18
    Noord-Brabant
    Ik zit met een probleempje en graag zou ik willen horen wat jullie zouden doen.

    De vrouw van mijn broer is onvruchtbaar, en nu moeten we over een paar weken gaan vertellen dat ik zwanger ben, en ik weet niet zo goed hoe ik dat moet aanpakken aangezien mijn schoonzus nogal vervelend doet tegen mij. Het loopt al een hele tijd erg stroef tussen mijn broer/schoonzus en mij maar ik wil toch graag aan mn broer laten weten dat hij oom word. Ik krijg het al benauwd als ik er aan denk dat we het moeten gaan vertellen.

    Dus: HELP
     
  14. shelde

    shelde Fanatiek lid

    1 mei 2006
    2.816
    0
    0
    Moeilijk Lampie,

    Je moet het natuurlijk wel laten weten. Misschien juist benadrukken dat ze tante wordt, dat het dan minder moeilijk voor haar is. Op een leuke manier, door iets te maken o.i.d. (Bijv: Een kaartje met de echo, met de tekst: Willen jullie mijn oom en tante zijn?)

    Mijn schoonzus reageerde bij m'n dochter eerst wel blij, maar zat daarna te huilen, waarom het haar niet gegund was enz (ze had geen relatie op dat moment). Ook niet echt leuk, maar ze was wel blij voor ons.

    Het zal altijd moeilijk zijn voor je broer en schoonzus denk ik, hoe je het ook verteld.
     
  15. yvonnee

    yvonnee Lid

    18 feb 2008
    67
    0
    0
    Vanmiddag de echo gehad. Volgens de verloskundige ben ik het al kwijt. Er was niks te zien. Alleen dik baarmoederslijmvlies. Ik zit me af te vragen waarom ik maar zo'n beetje bloed en niet eens helder rood en hoe het dan zomaar weg kan zijn. Dit is al de tweede keer. :(
     
  16. knorretje21

    knorretje21 VIP lid

    1 jan 2008
    5.805
    0
    0
    wat kl*te zeg meid... echt kl*te gewoon..
    sorry weet niet zogoed wat ik moet zeggen
    in ieder geval heel veel sterkte voor jullie
     
  17. tam27

    tam27 Fanatiek lid

    6 aug 2005
    3.173
    1
    38
    verpleegster
    Zuid-Holland
    @yvonnee, och nee meid, wat vreselijk voor je :(
    Inderdaad wel raar dat je dan maar zo weinig bloedverlies hebt, heel veel sterkte.
     
  18. Lampie

    Lampie Bekend lid

    30 sep 2007
    847
    4
    18
    Noord-Brabant
    He nee, ik had zo gehoopt dat het goed zou zitten :(
    heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
     
  19. Mieni

    Mieni Fanatiek lid

    18 mei 2006
    1.994
    0
    36
    Twente
    Yvonnee: heel veel sterkte meid!!!
     
  20. Norway

    Norway Lid

    8 feb 2008
    72
    0
    0
    Hoi yvonne. Ik zie dat je 5 wk bent. Dan kunnen ze nog helemaal niets daarover zeggen, volgens mij. Heb je nog een vervolg afspraak? Bij mamajanneke bleek het ook goed te zijn. Houd moed en misschien nog een testje doen of zo? We duimen voor je dat het toch goed is.

    Voor alle nieuwe, welkom en geniet ervan!

    gr Norway
     

Deel Deze Pagina