Mooi sleeve'je ik hou er wel van! maar dan wel bij anderen Schattig hoor Olifantjes Ik ga tattooloos door het leven, heb het idee dat ik ze anders soms net als sieraden gewoon es 'af' wil doen, gaat beetje lastig met tattoos he... plakplaatjes dan maar? Hoest met de NODtjes Tipp en Hobbs? geen nieuws is mogelijkerrrrrwijs goed nieuws? Hier ook sinds 16+6 dgn leven in de brouwerij in mn buik. Meisje spartelt lekker rond. Nooit last van mn ribben gehad gelukkig, voel alleen geplop en gedraai maar zeker geen pijn.. alle ruimte blijkbaar.
@roosjuh007 nog steeds niks maar goed. Heb op de camping genoeg afleiding. Mooi idee Lout met die bloemen.
Thnx ladies! Ja soort halve sleeve inderdaad, ik vind het ook nog heel spannend hoor zo groot en op die plek. Maar vind het zo mooi dat ik er toch voor ga. M'n andere 2 tatoeages heb ik ook nog nooit spijt van gehad. En die heb ik al 3 en 6 jaar zoiets. Ook lief olifantjes! Ik zou denk ik ook wel iets willen ooit met de naam van hopelijk toekomstig kindje.
Leuk Lout! Ik ben er ook niet vies van Wil er graag nog 1 voor de laatste 2 miskramen, van de 1e heb ik er al 1. Maar ligt er aan hoe snel ik zwanger ben wanneer die er komt.. Niet meer getest Tipp, nu het nog steeds niet doorgezet is? Hobbs, weet jij al meer? Wat leuk dat je de baby voelt, Roosjuh ❤
@Robijn89 na vorige week niet meer getest. Als ik na het weekend (dan ben ik weer thuis van de camping) nog niet ongesteld ben ga ik naar de dokter. Dag 48 and counting.
@Meiske2015 Ik vind er eerlijk gezegd niks spannends meer aan. Het begint te neigen naar bloedirritant. Ik merk het ook echt aan mijn humeur
Jeetje Tipp, wat zou dat kunnen zijn? Een iets afwijkende cyclus kan gebeuren, maar dit is je nog niet vaker overkomen toch? Veel sterkte in ieder geval.
@Roosje35 in 2007 toen ik zwanger probeerde te worden van mijn dochter had ik 1x een cyclus van 49 dagen. En in 2015 1x 42 dagen. Voor de rest al zo lang ik me kan herinneren 30-32 dagen
Bloed irritant tipp!! Hopelijk breekt t snel door. En dan weer mooie cyclus. Hopelijk kun je nog wel genieten op camping.
Dat genieten lukt wel hoor Lasas het weer is goed gelukkig. Vorig jaar stond ik een week in de regen en kou.
He @tipp42hgg wat een vervelend ronde! Duim voor je dat je zwanger bent en anders opheldering krijgt!
Vandaag zit ik 2 weken na wat ik dacht dat een positieve ovulatietest was. Zou nu toch wel eens ongesteld moeten worden.... Ik vrees een bezoekje huisarts. En daarmee groeit ook de angst dat er nooit een 2e zal komen. Ik weet het, ik draaf door, maar ik ben er echt ff helemaal klaar mee en ben het vertrouwen in mijn lijf goed kwijt
Vervelend dat je je zo rot voelt Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt en dat een huisarts bezoekje niet nodig is. Hopelijk gewoon zwanger meid! Heb je toevallig een foto bij je van die positieve ovutest?
@tipp42hgg dikke knuffel meid!! Heel rot dat je je zo voelt. Kan je je verhaal een beetje bij je vriend kwijt? Ik dacht dat hij geen ovulatietesten wilde? Toch wel gedaan!? Goed zo, kan een hoop opheldering geven.
@Meiske2015 zal ff kijken. Had een foto gemaakt toen. Maar hij was veel minder donker dan mijn ovulatietesten die ik in het verleden deed. Dus of ie nou echt positief was... Kan de foto niet meer vinden. Maar hij staat op pagina 115 @Poppy1987 nee had een ovulatietest gedaan omdat ik geen zwangerschapstest had en ik wist dat ovulatietesten ook op hcg (kunnen) reageren. Mijn vriend maakt zich voornamelijk zorgen omdat mijn cyclus zo raar doet.