Ik doe het eigenlijk altijd, of ik moet niet thuis zijn. Ik vind eigenlijk dat we wat meer af moeten wisselen, maar vriend is vaak erg laat thuis na een dag werken..
Toen we er nog één hadden eigenlijk samen (één van ons kookt, ander speelde met peuter, eten, samen opruimen terwijl peuter rondloopt, één van ons douchen met de kleine en de ander de was o.i.d. doen en dan samen lezen en hem naar bed doen en dus om 20.00 uur samen op de bank) Nu is er een tweede bij en gaat het ritueel nog ongeveer hetzelfde alleen geeft nu één van ons de fles aan onze baby terwijl de ander met ons zoontje doucht en voor leest en hem naar bed doet (en beneden kusje komt geven) Als één van ons sporten of weg is uiteraard de ander
Doordeweeks doe ik het vaak omdat hij dan niet thuis is. Als hij wel thuis is, doet hij het. In het weekend wisselen we om. Ene dag doet hij de oudste en ik de jongste twee. Andere dag andersom.
Hier eigenlijk altijd ik, mama moet altijd mee en er even bij blijven zitten. Niet dat papa het niet wil doen hoor maar voor ieders plezier doen we maar wat dochterlief aangeeft hahaha. Overigens als ik er niet ben dan vind ze het prima hoor om door papa naar bed gebracht te worden.
Toen ze kleiner was gingen we haar samen omkleden. Nu enkel nog samen als ze effe in de douche moet. In bed leggen altijd door 1 iemand. Meestal ik. Maar als ik late heb dan doet de papa het.
Ligt eraan.....als we met zn 2en thuis zijn dan brengen we onze 2 kids samen naar bed. 1tje doet de jongste verzorgen en de ander onze peuter. Maar het komt vaak voor dat een van ons niet thuis is op het naar bed gaan tijdstip van de kids. Ook het badderen doen we meestal met zn 2en, maar ik doe het ook wel eens alleen en dat is ook goed te doen.
Als ik geen late dienst heb dan kook ik, en mijn vriend ruimt alles op. Ik doe dan ons dochtertje onder de douche of ga samen met haar douchen. Ik breng dochter naar bed, behalve als ik late dienst heb dan doucht papa haar en brengt haar naar bed. Als ik thuis ben ik het toch altijd: mama bembenge!!
Als we allebei thuis zijn, dan samen. Maar mijn man is vaak later thuis dus dan doe ik het uiteraard alleen
Samen. Al geeft man onze zoon een fles en legt hem weg. Bij mij blijft hij veel langer spoken Ik zit dan gewoon op de grond erbij.
Hier in principe om en om, de een brengt dan de kinderen naar bed en de ander ruimt beneden op. Maar soms doen we het samen, of we doen bv ieder 1 kind. En er zijn ook periodes dat ik het iedere avond doe.
Hier doen wij het om en om. De ene dag ik en de volgende dag mijn man. Eigenlijk altijd al zo gedaan. Heel fijn.
Toen de jongste nog heel klein was, deed mn man haar en ik mn oudste. Tegenwoordig vinden ze het leuk om samen alles te doen voor het naar bed gaan en kan een van ons het dus makkelijk alleen doen. Ik doe het 5 of 6 dagen per week en mn man de overige 1 of 2 dagen (meestal als ik een avondje weg ben).
Meestal ik Ik heb een heel ritueel met beide en papa doet het dan "verkeerd". Mijn vriend heeft ook om de week een avonddienst en kan ze dan niet op bed brengen. In de weekenden en de dagen waarop hij er wel is, leggen we ze beide op bed. Eerst m'n vriend met zijn "ritueel" en daarna ik om alles goed te maken haha
Bijna altijd samen. De een kleedt de oudste uit, de ander de jongste. De ene keer gaan ze samen in bad of samen met papa onder de douche. Of de 1 gaat met mij onder de douche en de ander met papa. Verhaaltje lezen doen we op de kamer van de oudste, dan liedje zingen, kusjes geven. En dan allebei in bed.