Heel raar inderdaad, toch zou ik me afvragen waarom hij mij plots uitnodigt en willen weten wat er achter zit.
Wat een achterdocht hier Probeer uit te gaan van goede bedoelingen. Vraag hem rechtstreeks waarom dit zo belangrijk is voor hen. Wie weet wat er achter zit. Wij zitten hier op dit moment met een 'dingetje' met de buren. Heel ander iets, maar door allerlei aannames, over elkaar (ons) te praten ipv met, zijn er heel veel irritaties en onbegrip ontstaan. Dit is zo jammer! Probeer er open in te staan. Vraag om voldoende informatie (het precieze waarom bv) die het voor jouw mogelijk maakt om de juiste beslissing te nemen en kijk dan verder. Ik zou bv best eens contact willen hebben met de ex van mijn man (maar dan niet op een verjaardag). Dit omdat zij gewoon een groot onderdeel is geweest van zijn leven. Ze zijn raar uit elkaar gegaan en ik vloog daar direct achteraan naar binnen. Soms denk ik aan haar en hoop dat ze gelukkig geworden is (met iemand anders).
Heel bijzonder inderdaad! Ook ik zou hem op de man af vragen waarom ze graag willen dat jij op die verjaardag komt. En geen genoegen nemen met "het leek ons leuk". Het lijkt mij ook leuk als Maxima op de verjaardag van mijn dochter komt, maar die nodig ik toch ook niet uit?
Nah, ik weet het niet. Ik vind het ook jammer dat ik geen contact meer heb met mijn ex. Ik heb best vaak op het punt gestaan om hem een mailtje te sturen, maar ik doe het nooit omdat ik dan altijd denk 'ja, dat staat raar na al die tijd'. Dus misschien is dit zijn manier om het minder ongemakkelijk te maken. Missie gefaald, oke... Maar toch
Ik zou best begrip kunnen hebben voor weer contact willen, maar dit klinkt alsof het vanuit zijn vrouw komt én een kinderverjaardag vind ik ook awkward om het contact weer mee op te starten. Spreek dan bv eerst eens gewoon af samen koffie te drinken of iets te gaan eten? Ik snap de argwaan dus wel, maar zou het niet meteen afwijzen, eerder iets anders voorstellen - tenzij het voor jou dowieso klaar is natuurlijk. Ik heb 1 ex, is echt lang lang geleden, maar hij is gewoon echt heel erg leuk, nog steeds af en toe contact, ik zou zo afspreken als hij het zou vragen.
Hmm, vreemd verzoek inderdaad. Als het nou een voorstel was om gewoon eens langs te komen, had ik het wellicht nog overwogen, maar een kinderverjaardag als eerste afspraak na al die jaren begrijp ik niet zo..
Misschien wilde hij gewoon weten hoe het gaat en verzon er een (naar zijn idee) betere reden achter aan wetende dat je toch niet zou komen. Of hij wil gewoon even laten weten dat hij een dochter heeft ... in a really weird way.
Ik hou van Awkward! Ik zou dus zeker gaan om te kijken wat er achter zit. O en misschien is het wel gewoon een leuk stel om mee om te gaan. Lekker belangrijk dat het 8 jaar geleden een ex was...
Hey meiden, Iedereen bedankt voor de reacties. Nu ik er een nachtje over geslapen heb snap ik het nog steeds niet en ik ga inderdaad even een berichtje sturen met de vraag waarom ze mij willen uitnodigen. Ik snap dat het feit dat ze mij op een kinderfeest uitnodigen voor de meesten het allervreemdst is. Dat is echter vrij logisch te verklaren. Ze wonen best ver bij mij vandaan en die verjaardag wordt hier vlakbij gevierd. Hij schreef namelijk mijn vrouw heeft al vaak gezegd dat ik je maar eens op de koffie uit moest nodigen, maar het kwam er nooit van. Ik denk dat het gewoon wat ondoordacht was om mij daar uit te nodigen. Hoe dan ook ik wacht even op het antwoord op mijn waarom vraag en als ik dan besluit toch af te spreken dan op een ander tijdstip.
Ja....of zijn vrouw heeft juist een ongeneeslijke ziekte en wil dat haar man gelukkig achterblijft met een nieuwe vrouw. En dat moet dan zijn ex zijn? Want die kent zij ook enigszins? Ben jij nog single TS? Of ook al weer aan de man? Maar wij zijn nu aan het speculeren. TS, ik zou je ex rechtstreeks vragen wat de bedoeling precies is. Geef aan dat je het vreemd vindt na al die jaren een uitnodiging te krijgen voor de verjaardag van zijn dochter die je niet eens kent. Dat je graag wilt weten waarom nu zo plots en dat je naar aanleiding van zijn antwoord wel besluit of je dan komt of niet.
Haha ja ik dacht: die verwachten gewoon een mega groot cadeau voor hun kind omdat ze zelf zwaar aan de grond zitten! Gekkigheid, het is een raar verzoek. Maar ik zou wel zo nieuwsgierig zijn dat ik flink zou doorvragen naar de achterliggende reden.
Okee, dit zet het al in een heel ander perspectief. Dan bwgrijp ik het wel. Om zomaar opeens iemand van vroeger uit te nodigen is altijd een beetje vreemd. Maar hiermee hebben ze een mooie gelegenheid. Dan voelen ze waarschijnlijk ook dat het jou minder "belast" (qua reistijd) Dan zou ik gewoon gaan.
Vreemd Maar jullie zijn dus wel nog vrienden op fb? Ik zou gewoon vragen waarom hij je uitnodigt aangezien jullie geen contact hebben en je hun kind niet eens kent Hele normale vraag volgens mij
Zo raar klinkt dit dan toch niet? De reden staat erin, de verklaring waarom op hun dochters verjaardag.. Nu is het aan jezelf om te bepalen of je wel of geen contact meer wilt. Ik vind het eigenlijk helemaal geen hele rare vraag. Snap wel dat de vraag voor jou heel onverwachts komt en dat je even denkt, huh. . Blijkbaar ben ik heel naïef om te denken dat je mensen die je lang niet hebt gesproken zo kan uitnodigingen . Jemig wat een wilde gedachtes komen er voorbij.
Dat bedoel ik dus. Misschien niet de juiste uitsteek, of misschien niet helemaal goed doordacht. Maar dit zou voor mij wel het 1 en ander duidelijk maken. Wat je daarmee wilt moet je natuurlijk zelf weten. Zou je het leuk vinden om hem (en haar) weer eens te zien? Ik zie het een beetje zoals ook veel op Facebook gebeurt: opeens krijg je een vriendschapsverzoek van een oud-klasgenoot. Na wat ge-messenger spreek je een keer af, haalt wat koeien uit de sloot en hebt een boeiende dag.
Ok ik heb gevraagd waarom. Het antwoord is "omdat we het altijd goed met elkaar konden vinden en mijn vrouw toentertijd overdreven heeft gereageerd".
Ok dus blijkbaar willen zij weer contact, vraag is wil jij weer contact? Wat zou het je opleveren? Heb jij er behoefte aan?