Wij gaan voor een kindje vanaf zomer 2017!

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Sado, Apr 19, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,274
    17,313
    113
    Blij! Hij is ook degene die het streepje spotte.
    Maar we zijn beide nog wat terughoudend. Eerst maar een oploop zien, dan gaan we wel echt 'vieren':)
     
    maansneeuw and Madeliefje06 like this.
  2. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    Dec 1, 2016
    1,044
    688
    113
    Female
    Spannend @Saaaraaa !!
    Bij mij reageerden de ovutests dus ook op HCG...dus wie weet!! Wel ongeveer vanaf dpo9. Duim voor je!

    @Sado weet je man t al?:D
     
    Sado likes this.
  3. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    Dec 1, 2016
    1,044
    688
    113
    Female
    Snap ik! Wij durven ook nog niet echt plannen te maken (ookal zit ik de hele dag te denken en te zoeken haha) maar eerst een kloppend hartje ziet!
     
    Sado likes this.
  4. Eerstewondertje

    Eerstewondertje Fanatiek lid

    Jun 16, 2015
    1,220
    780
    113
    @Sado Dus toch ! Nou hopelijk laat de test dinsdag een duidelijkere streep zien ! We duimen !
     
    Sado likes this.
  5. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,274
    17,313
    113
    Vandaag dagje in de dierentuin geweest (blijkbaar goede babydust @Lovely29 :roflmao:) en op de terugweg in de auto sloeg de onzekerheid opeens toe. Was het niet een vals-positieve test? Heb ik wel ècht binnen afleestijd gekeken?

    Testjes waren toch praktisch op, dus op de terugweg even langs Kruidvat gereden om nieuwe te halen. Net een testje gedaan en: binnen 2 minuten weer een mooie, roze tweede streepje. Fieuw! Nog steeds licht (duhhh, voor dinsdag zal ie heus niet noemenswaardig donkerder zijn), maar hij staat er weer!

    Dus hoewel ik natuurlijk nu totáál geen garantie heb dat het goed blijft gaan en wij eind april/begin mei een broertje of zusje in de armen mogen sluiten, kan ik voor nu in elk geval zeggen dat ik héééél pril zwanger ben :)

    Super onwerkelijk na die rare onregelmatige cyclussen, nu zo'n bizar rare ronde, tussentijds bloedverlies, veel negatieve ovulatie- én zwangerschapstestjes en al m'n pech van de laatste tijd.
    Alleen al super onwerkelijk als ik me bedenk dat het pas de eerste ronde was. ;)
     
    Saona, Jiseb, maansneeuw and 6 others like this.
  6. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    Dec 1, 2016
    1,044
    688
    113
    Female
    Lekker Sado!!! Heel blij voor je ♡
    Onwerkelijk hè? Zal de komende dagen wel een beetje 'indalen', maar bij mij is het ook nog niet écht binnengedrongen hoor. Zwanger. Zomaar. Zonder moeite en ellende. :eek::D
    Wauw!!!!!
     
    Gruffalo and Sado like this.
  7. Sokkie87

    Sokkie87 Fanatiek lid

    Dec 1, 2016
    1,044
    688
    113
    Female
    Wanneer ga jij je verloskundige bellen?
    En ga je ook nog naar de huisarts?
    Ik ga morgen even naar de huisarts!

    @Lovely29 Hoe gaat het met jou?
     
  8. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,274
    17,313
    113
    Ik wacht eventjes met bellen nog. Eerst komende dagen nog even testen om te zien of ze oplopen :) Als het goed gaat bel ik eind volgende week, denk ik.

    Ik hoef alleen maar de huisarts te bellen voor een doorverwijziging naar de gynaecoloog, want wegens m'n medicatie zal ik weer bij haar lopen ipv een verloskundige :)
    De eerste afspraken zullen dan redelijk gauw gemaakt worden. Vorig jaar echo's met 5+1 (bevestiging van zwangerschap), 7+5 (bevestiging van kloppend hartje) en 11+3 (termijn echo). Daarna gewoon om de 3/4 weken controle + echo.

    Zat net even te rekenen maar vind het lastig om nu de uitgerekende datum te bepalen... Als ik uitga van de eerste dag van m'n menstruatie kom ik natuurlijk veel verder uit dan ik nu ben. Zal ergens begin mei zijn? Zal weer worden ingeleid met 38 weken, dus zal ergens eind april worden denk ik :) Zitten we hier op zo'n 15 maanden verschil, prachtig:D
     
    Sokkie87 likes this.
  9. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    Zijn al die echo's tegenwoordig standaard @Sado?? M'n jongste is geen vergelijkingsmateriaal en bij m'n zoon van acht kreeg ik "slechts" een termijnecho en 20-wekenecho als standaard; geen bevestigingen van zwangerschap of kloppend hartje laat staan iedere 3/4 weken. Ook nog wel een keer een groeiecho maar dat was ivm inleiding en niet standaard.

    Heb het idee dat dit een laaaaaaang wachtbankje wordt. Gevoelsmatig.
     
  10. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,274
    17,313
    113
    #2430 Sado, Aug 20, 2017
    Last edited: Aug 20, 2017
    Niet standaard wanneer je "gewoon" bij de verloskundige loopt, als het goed is.
    Maar ik loop bij de gynaecoloog wegens medicatie die ik slik (helaas chronische hypertensie) en daar is het 'normaal' om elke controle-afspraak een echo te krijgen :) Dit is dus na de termijnecho zo om de 3/4 weken, verder in de zwangerschap elke 2 weken en vanaf 33 weken elke week. Tussen 28 en 36 weken elke tweede afspraak een groei-echo, dus die waren wat uitgebreider.
    20-weken echo heb ik natuurlijk ook gehad.

    Controles zien er doorgaans zo uit:
    - Bloeddruk meten bij assistent;
    - Wegen bij assistent;
    - Bij gynaecoloog naar binnen geroepen: even gesprekje over hoe het gaat, of ik vragen heb, etc;
    - Echo bij gynaecoloog, wat varieert van even 2 minuutjes spieken + hartje luisteren tot minuut of 5-7 naar koprollende baby kijken :p;
    - Terug naar assistente opnieuw bloeddruk meten + nieuwe afspraak maken.

    Elke 6-8 weken moest ik ook bloedprikken of te controleren of alle vitamine/ijzerwaarden nog op peil waren.


    Officieel het wachtbankje op dus? Spannend!! Hopelijk vliegt de tijd voor je! :)
     
    Patchwork likes this.
  11. Krily

    Krily VIP lid

    Jul 20, 2017
    5,050
    3,780
    113
    Female
    @Sado super spannend! Ik zie hem hoor! Gewoon al 3 zwangeren zo snel! Echt super tof! :D
     
    Sado likes this.
  12. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Auwie!! Eisprong hier. Sinds een paar maanden kan dat ontzettend pijn doen. Voelt alsof er een doosje eieren springt deze keer! :p
     
    Sokkie87, maansneeuw, Dee-tje and 4 others like this.
  13. Sado

    Sado VIP lid

    May 16, 2016
    19,274
    17,313
    113
    :roflmao: ik zie het ook gewoon voor me nu, hahaha

    Veel plezier vanavond dan :D
     
    Gruffalo likes this.
  14. Patchwork

    Patchwork Niet meer actief

    Thanks voor de info @Sado! :)

    Gniffel, dat wordt dus een dozijnling @Gruffalo? :D
     
  15. Saaaraaa

    Saaaraaa Niet meer actief

  16. Krily

    Krily VIP lid

    Jul 20, 2017
    5,050
    3,780
    113
    Female
    Hahaha @Gruffalo misschien zijn het er wel meer:roflmao:
     
  17. Gruffalo

    Gruffalo Niet meer actief

    Hahaha, is dat mogelijk dan? :confused:Hmmm.... Misschien moeten we vanavond dan maar overslaan :D
    Thanks ladies! :thumup:
     
    Patchwork likes this.
  18. Inezz8

    Inezz8 Actief lid

    Jul 31, 2017
    242
    159
    43
    Female
    Hallo allemaal,

    Het lijkt me leuk om ook mee te mogen kletsen met jullie. Zie ook een aantal dames die ook in het NOD groepje zitten van eind augustus/begin september.

    Wij zitten in de 2e ronde voor een 1e kindje. Zit nu op het wachtbankje.
     
    Krily and Dee-tje like this.
  19. Saaaraaa

    Saaaraaa Niet meer actief

    Welkom @Inezz8
    Wat leuk dat jullie voor een eerste gaan! Heb je hiervoor anticonceptie gebruikt? Spannend dat je al op het wachtbankje zit, wanneer is je nod?
    (En voor de lijst, wat is je leeftijd?:))
     
  20. Inezz8

    Inezz8 Actief lid

    Jul 31, 2017
    242
    159
    43
    Female
    Heb een typfoutje gemaakt. 1e moet 2e zijn. :oops:

    Al sinds december van de pil af en condooms gebruikt want ik kan niet zo goed tegen de hormonen van de pil. Mijn nod is ongeveer 31 augustus. Weet het niet precies omdat mn cyclus wat onregelmatig is. Ik ben 29 jaar.
     

Share This Page