Misschien wel meer hoor. Bij mij hadden ze er 13 aangeprikt terwijl er op de laatste echo iets van 8 of 9 te zien waren. Soms zitten er dan nog wat follikels achter die ze niet konden zien of zijn er toch nog wat meegegroeid in die laatste dagen. Dus 8 is echt een goed aantal voor de echo! Maar het gaat inderdaad spannend worden de komende dagen, had ik ook veel last van..
Hallo, Het is mij heel goed mee gevallen!! De twee spuiten die je krijgt in je bil waren wel pijnlijk.. ale zeer vervelend die vloeistof en dat duurde ook lang. Dat was de verdoving maar de pick up zelf ging heel goed. Enkele keren ook weer effe zo een pijnlijk gevoel, wat ze toen juist deden, weet ik niet maar dat was heel kort.. Ze hebben 9 eicellen gevonden dus ik ben wel tevreden. Nu natuurlijk afwachten welke kunnen dienen.. dat is spannend want ik vroeg naar kwaliteit als ze daar iets zouden over kunnen zeggen maar dat was voor Leuven... Dus hopelijk krijgen we morgen vroeg een telefoontje van Leuven. In het ziekenhuis was ik toen ik na huis wou gaan wel misselijk. Even echt ellendig en daar ook moeten overgeven. Ik vermoed van die verdoving in mijn bil. Ik zou niet meteen weten van wat anders. Voor de rest valt het met de pijn wel mee. Je voelt dat er in gewerkt is natuurlijk. Ik denk wel dat ik kan tevreden zijn ook met het aantal! Nu duimen maar!
Ik heb juist telefoon gehad! Maandag terug plaatsing om 14u40. Spannend! De bevruchting is goed verlopen maar meer info kunnen ze niet geven qua aantal bevrucht en qua doordeling.. dat is wel jammer dus komende dagen zijn nog heel belangrijk. Want er is nu toch altijd nog een kans als ze niet goed doordelen dat maandag toch niet zou doorgaan denk ik dan? Maandag krijgen we dan alle info over hoeveel rijpe eicellen enz.. We zijn toch al een stapje dichter!❤
Ja dat kan inderdaad, maar je hebt denk ik wel een goede kans op een terugplaatsing hoor! En begrijp ik het goed dat ze dan een 3-daagse embryo terugplaatsen? Geen 5-daagse?
Ja op maandag zou het dan een 3-daagse zijn. Misschien zijn er van die 9 dan toch niet veel goede overgebleven.. stom dat je nu zo niets weet. Want in het begin zeiden ze van als we maar twee embryos hebben dan wachten ze niet tot dag vijf om terug te plaatsen. Tot vijf dagen wachten ze enkel als er meerdere embryos waren. Zo zei de vroedvrouw mij eens. Maar een drie daagse kan ook zeker lukken dacht ik toch?
Ja tuurlijk! Die 3-daagse zou net zo goed verder kunnen groeien naar 5 dagen, dus je hebt zeker kans. In het zkh waar ik onder behandeling stond plaatsten ze alleen 5-daagse terug (ongeacht hoeveel er nog over waren). Dit verschilt per ziekenhuis. Spannend hè, je blijft overal over nadenken, erg herkenbaar. Het is zo onzeker allemaal... maar eerst maar eens maandag afwachten, dat is al bijna!
Het kan trouwens ook zijn dat ze de verse terugplaatsing op dag 3 doen en de overige embryo's tot dag 5 laten groeien en dan invriezen. Dan zijn de cryo terugplaatsingen dus altijd 5-daags. Ik heb eerder gehoord dat veel ziekenhuizen dat doen. Als dat bij jou zkh ook het geval is, hoeft het dus nog niets te zeggen over het aantal overgebleven embryo's!
@DR87 Bij een natuurlijke zwangerschap weet je ook niet hoe goed ze doordelen dus inderdaad een terugplaatsing op dag drie wil zeker niks zeggen over mindere slaagkansen. Vanaf dag drie heb je een goed embryo. En jou laatste redenering klopt wel. Zo was ik dus ook nog aan het nadenken maar ik weet niet juist hoe ze te werk gaan. Daarmee zullen ze ons dat maandag wel allemaal uitleggen. Neem nu dat het embryo stopt met delen op zondag en er schiet geen meer over dan zullen ze hoop ik wel bellen. Maar dan zou ik wel graag de uitleg horen maar ik denk zeker positief en ben nog best vrij rustig. Maar het is echt de allereerste keer dus voor mij is het echt nog allemaal ongekend hoe Leuven te werk gaat qua embryos. Het zal wel snel maandag zijn! Bedankt voor je uitleg, dat stelt me toch wel gerust! En fijn dat je de moeite nog doet om hier actief te blijven. Enorme steun.
Wat spannend allemaal snoopy! Ik kan me helemaal voorstellen dat je erover blijft malen! Ik duim voor je maandag!!
Hey. We zijn net terug. Ik ben zooo teleurgesteld. Van de 9 waren er 5 bevrucht wat ik een heel mooi aantal vond maar er zijn er maar 2 overgebleven die mooi doordeelden. Dus voor ons maar 1 in de diepvries. Pfff de tranen schieten zo in mijn ogen. Langs de andere kant is dat misschien de reden waarom het voordien ook niet lukte maar toch... ik moet blij zijn en toch zie ik het nu even allemaal somber in. En ja een gyn wat kunnen ze er van zeggen... zij kunnen er ook niets aan veranderen. Nu kunnen we enkel hopen dat dit embryo zich mooi in zal nestelen.
Hè wat vervelend! Ik kan me voorstellen dat je teleurgesteld bent... maar je hebt wel twee kansen. Daar hoeft maar 1 goede tussen te zitten! En waar het aan ligt dat er maar 2 doorgedeeld hebben is idd lastig te zeggen. Het zou de eicelkwaliteit kunnen zijn, wat bij endometriose past, maar je weet het niet. Eerst maar even deze poging(en) afwachten en dan kan je altijd nog met de arts kijken wat de mogelijkheden zijn voor de volgende poging. Maar ik duim voor je dat dat niet nodig gaat zijn!
Inderdaad maar de cyro moet de ontdooing ook nog overleven.. Ja de schrik slaat me toch even serieus toe. Want nu weet ik niet hoeveel cellen deze had en nu ben je bang dat deze ook niet meer verder zal doordelen. Want dat is niet zeker als ze dag drie halen dat ze verder overleven.. pff
Nee maar ook al wist je wel hoeveel cellen deze had, dan kan het alsnog alle kanten op. Er zit niets anders op dan afwachten en toch hoop houden, hoe moeilijk ook.. heel veel succes deze weken!
Ik heb Ik heb juist contact gehad met leuven. Ze heeft me heel fijn geholpen en heel veel uitleg gegeven wat ik zeer fijn vond. De terug geplaatste eicel was 9 cellig en de cyro is 8 cellig. Dus lijkt me dik ok?? Ik kan het echt moeilijk loslaten.
Volgens mij is dat goed idd! Maar ik weet er niet heel veel van af, omdat ik dus alleen 5-daagse heb en dan hebben ze het niet over cellen. Fijn dat ze je te woord heeft gestaan.
Ongelooflijk spannend snoopy! Lijkt me echt een rollercoaster.. Je wil controle maar dat heb je gewoon niet over deze dingen, zo moeilijk! (Zelfs bij natuurlijke zwangerschap) Maar heb vertrouwen! Hij/zij zit erin en is al een endje op weg geholpen! Zoek maar lekker afleiding, verwen jezelf!
Hier lijkt het alsof ik ongesteld ga worden. Sinds vandaag met naar het toilet gaan bij het afvegen bloedverlies. Vermits ik geen geduld meer had ben ik deze middag een clearblue test gaan halen en natuurlijk negatief. Ik had ook contact genomen met fertiliteit om dat bloedverlies te melden en nu mag ik morgen ipv maandag al mijn bloedafname gaan doen. Morgen namiddag hebben we dan ook bespreking dus als bloed morgen niks aantoont dan kunnen we direct al bespreken hoe verder. Pff... zo moeilijke wachtweken en dan nu die teleurstelling.
Hè wat balen @Snoopy90 Ik kan me de teleurstelling goed voorstellen. Bij mij mislukte de eerste terugplaatsing ook en ik was er erg verdrietig over. Ik dacht dat ik nooit zwanger zou worden... Wij hebben toen ook gelijk het behandelplan voor de volgende terugplaatsing besproken en dat gaf mij toen wel meer rust. Hopelijk bij jou ook!