Hallo mede zwangeren! Wij zitten echt flink in de namenstress (wie niet ) Ik ben inmiddels 39 weken zwanger van onze 2e zoon en we zijn nog steeds niet uit de naam. Onze zoon heet Kyan Daniel. Voor onze 2e zoon hebben wij voorkeur voor Fynn (finn vind ik een "meer logische" spelling maar aangezien mijn man een tintje heeft vinden we de betekenis de blonde/de lichte niet heel gepast) Of Xavi (ksaavie) Dus Kyan & Fynn Of Kyan & Xavi Graag jullie meningen! Een andere stoere korte (niet te hollands klinkende) naam die bij Kyan past hoor ik ook graag!
Finn Fynn vind ik niet mooi en zal hij altijd moeten spelen. Xavi vind ik dan beter, maar minder mooi dan Finn en minder mooi passen bij Kyan ivm de beginklank van beide namen.
Fynn. Ik hou niet van zo'n harde X aan het begin van een naam. Anders misschien: Kyan en ... Otis Mylo Alec Ravi Micah Zayne Owen Jonah Roan
Lastig! Vind Fynn ook niet juist gespeld.. De X is ook niet mijn favoriet. Wat vind je van deze suggesties? Net even anders!: Savi of Savio Finch Yves Mason Miles Flynn Floyd
We hadden Milo & Micah ook hoog op ons lijstje staan. Een paar weken geleden hebben vrienden van ons hun tweeling zo genoemd.. Bedankt voor het meedenken!
Het spellen van Fynn is inderdaad iets waar ik ook vaak over nadenk. Al moet ik zeggen dat we dat bij Kyan ook dachten (vernoemd naar opa van mijn man) omdat de Nederlandse spelling kian of cian zou zijn. Echter merken we dat dat echt heel erg meevalt. (Er zijn wel een aantal mensen die kie-jan zeggen ipv kie-jun) We zijn er redelijk van overtuigd dat de huidskleur van mijn man "dominanter" zal zijn (gelukkig maar ) Vandaar ook dat we finn een wat vreemde spelling vinden gezien de betekenis.
Bedankt voor het meedenken! Ik zie een hoop namen van de long list. Konden mijn man en ik het (helaas) niet over eens worden..
Ik ken (viavia) een aantal xavi's . Allemaal uitgesproken als ksaavie. Tsaavie is dan een uitspraak die ik nog niet eerder heb gehoord. Gaan we ook zeker meenemen! Dankjewel
Ik ken Xavi ook alleen als 'ksaavie' (en Xavier als 'ksavjee' of een heel enkele keer als 'saavjee' en Xandra als 'ksandra' (denk aan 'Alexandra') enz. ).
Wat vind je van Scott? Ik vind Xavie ook een erg leuke naam, Fynn vind ik met de schrijfwijze en de betekenis (Fynn is dan toch een afgeleide van Finn) minder leuk.
Mijn zwager, broer van mijn man heet Scott! Dus helaas geen optie Fynn met y gespeld staat voor " de veroveraar" dus een andere betekenis dan finn met een I. Ik blijf erg voor Finn (of dus Fynn) denk ook dat weinig mensen de betekenis gaan opzoeken. Manlief denkt daar helaas wel anders over en heeft daarom dus voorkeur voor Xavi en anders Fynn Bedankt voor het meedenken!
Ik vind Finn/Fynn en Xavi allebei leuk. Dus wat dat betreft heb je niks aan me! Ik snap de reden om het te schrijven als Fynn. Ook prima! Anders misschien Flynn? Of: Levy/Levi Dion Dylan Maceo Revy/Revi Jessey Jamie
Kyan & Xavi. Ik vind het niet zo mooi staan als de letter y bij beide namen op dezelfde plek staat.. Misschien Kyan en Flynn nog een idee? Andere suggesties: Kyan en... Dex Boaz Judah Morris Leon Vince (ken twee broertjes die Kyan en Vince heten) Ferre Roan Rowan Wess Wessel Boyd Riley Jax Jace Matz Mats Mads Lenn Lennox Lennon Ravi Mason