Ik heb nog even een vraag hoop niet dat jullie het erg vinden?! Mijn ovulatie test was vorige week dinsdag positief. Hoeveel dpo ben ik dan nu ook alweer?
6 kan ook! Ik had woensdagochtend een knaller en veel pijn die dag. Dus ik heb donderdag ei gehad. Ben nu 5 DPO
Ik ben gewoon een beetje bang voor een teleurstelling. Maar mischien ga ik morgen wel testen dan 13 dpo.. maar hoop eigenlijk dat ik nu ook echt kan rekken tot 14 dpo. Ik heb deze ronde idd tarwekiemolie gebruikt vanaf eisprong. Dus wie weet werpt dat nu zijn vruchten af in een langere LF. 8/9 dagen LF is wel erg kort. Maar mischien heeft het nu ook wel mn cyclus zo verstoord dat ik een enorm lange LF van heb gekregen.... morgenochtend of donderdag weet ik het
@LadyBird90 tussendoor ga ik redelijk vaak naar de wc waardoor mijn plas dan niet geconcentreerd genoeg is. Ik testte de vorige keer ook laat positief en heb geen zin om een streepje te gaan zoeken op een test. Het testen is hier weer stil gevallen zo te zien. Niemand getest? Mijn *vagina* begint meer maf te doen. Deed die de vorige rondes ook. Het is net alsof er veel afscheiding is soms van die plop geluidjes ( geen idee hoe ik het moet beschrijven) terwijl er niks is. Herken het helemaal niet van voorgaande ongesteldheid (4 maanden en daarvoor). Ben benieuwd of het wat betekend.
Jeetje meid wat knap. Bij een week overtijd hoef je hopelijk zelfs geen test meer te doen voor de bevestiging . Hier vraagt mijn vriend heb je al getest, kan het al?
Nou tis idd stil met de testjes... Ik ga waarschijnlijk morgen (hopelijk donderdag) weer een testje wagen. Heb zo onwijs veel kast van die ***progesteron kwaaltjes....voel me echt onwijs beroerd
Spannend! Vanuit mijn oude cyclus moet ik morgen ongesteld worden. Waarschijnlijk ga ik 100x op mijn wc papiertje kijken.
Weinig actie hier, ik heb vanochtend wel getest, 11 dpo spierwit, met gevoelige test 10miu. Wel worden mijn borsten weer gevoelig en af en toe beetje misselijk, en darmklachten maar goed dat zijn allemaal progesteron kwaaltjes (net zoals iedere maand) en aangezien mijn test spierwit was geloof ik er deze ronde echt niet meer in... Dus ik denk dat ik over een paar dagen weer naar het volgende NOD-groepje kan, helaas.
Mijn testen waren vanochtend hetzelfde als gisteren, megatuur dus! Hopelijk morgen duidelijker streepjes. Dan 12/13 dpo. Normaal gesproken zou ik nu bruin bloed moeten hebben en morgen helderrood. Maar er is helemaal niets te zien. Ik heb goede hoop, maar wil wel heeeeel graag een streepje die je zonder turen kunt zien. Nog andere meiden getest vandaag?
Het kan nog!! Welke test hebben gebruikt? Misschien nog niet genoeg het voor test nu, maar wie weet over 2 dagen wel!
@Lovely29 Haha, gewoon zorgen dat je geen testen in huis hebt, dan is het nog wel te doen. En ik ben bang voor spierwitte testen, dus ik wacht maar braaf af. Net als jij ga ik 100 keer naar de wc om te checken of er al wat aan komt. En mijn nod is pas vrijdag :'). @Katsje Spannend! @Anonise Wat ontzettend balen . @velena Ben benieuwd hoe je morgen test, succes!
Die knallen bij mij ook niet en zijn ook niet overduidelijk zoals bij andere testers wel! Andere testen dan of hebben mijn voorkeur. Misschien geld dit ook voor jou!
Ik gebruik momemteel de testen van de Action (de gewone en niet de early). In het verleden altijd juist geweest! Heb vanmiddag dus maar weer een pakje gehaald
vandaag wat menstruatie pijn voor een uurtje ongeveer en toen weggegaan...denk dat t voorbij is deze cyclus
Even een klaag post... Ik word net ongesteld... Ben er even helemaal klaar mee... Zo veel symptomen, alles goed gedaan en nog weer niks Ik weet het, ik mag echt helemaal niet klagen hoor!! Aangezien mijn eerste drie mannetjes gelijk de eerste ronde raak waren... Maar daarom juist is dit zo moeilijk... Na 5 jaar besluit je dat je graag toch nog een kindje wilt en dan telkens weer die afwijzing... Ik heb dit nl. dus hiervoor nog nooit meegemaakt... Maar nu snap ik wat de vrouwen voelen die er echt lang over doen om zwanger te worden... Wat een frustratie! Echt respect voor de vrouwen die er lang over doen en diverse medische molens in moeten... Ik had mijn oorspronkelijke NOD vandaag dus alles klopt wel... Voor sommige van jullie tot de volgende ronde dus weer... Pffff, ik had het zo niet verwacht en zeker niet vandaag... Nogmaals excuses voor deze klaagzang... Ik moest het even kwijt...