1-15 okt 2017 ...bijna mama's! Deel 3

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Ladylola, 11 sep 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Nou ja me84! Wat een schijtvolk!!! Bah! Hier ook geen gene hoor. Ze vragen alles. En oooh jeetje nou die komt vast snel hoor zo'n grote buik en zo laag. Mensen bedoelen het leuk, maar soms idd wel ff klaar.

    Nou amch ga maar wel vast uit van morgen! Ze gaan je niet in de nacht aan weeenopwekkers zetten, als je nog geen 2/3cm hebt en je lichaam zelf een beetje rommelt. Mogelijk krijg je straks nog een ballon voor de nacht en als je lichaam het dan oppakt dan zetten ze wel door, maar als je lichaam blijft slapen, pakken zij morgen weer door. In de nachten doen ze alleen wat moet en gaande is. Succes!
     
  2. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    Oh @ amch het is beter als helemaal niks, nu weer tabs gehad ?

    @ foeke ik kan het moeilijk loslaten als het rommelig is en er haar van de hond op de grond ligt .
     
  3. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Blijft dan toch spannend BJ! Met gentle is de bedoeling dat je mdr en kind niet scheidt. Vraag het voor de zekerheid nog even na. Dan ben je voorbereidt.
     
  4. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Wat fijn dat je een leuke verwendag hebt gehad Luna! Heerlijk!

    En poedel hier idem hoor. Ben liever bezig al kost het mij mijn rug en al mijn energie. Sowieso je moet in beweging blijven...je kind moet ook eten, drinken, badderen en naar bed.

    Vanmiddag een verjaardag, was ff leuk, maar dochter door het dolle heen en mijn koek is op, dus lig nu op de bank! Dus top combi nu papa en dochter. Bij der vader gaat het dan altijd mis met douchen...omdat ik het eigenlijk altijd doe.
    Zo vandaag dametje met de tweede nu 25 weken echt een appelsientje buikje. Zie je mij met me mega toeter haha. Boink boink.
     
    Nyna87, Appelsientje89 en Essje vinden dit leuk.
  5. BJlover

    BJlover Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.205
    653
    113
    Het is standaard wat ik begrepen had. Even snel in een wiegje naast mijn hoofd en dan gelijk op de borst. Denk dat de kinderarts er iets van 5 minuten is of zo.
    Als ik op de uitslaapkamer ben, wordt ze even meegenomen samen met papa. Dan word ik weer aangesloten met allerlei toeters en bellen en dan komt ze weer bij mij
     
  6. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    @Ladylola hier idem die haar altijd naar bed en onder de douche maar merk nu wel dat mn rug echt kapot is ! Nou je t over boink boink hebt uhm heb jij ook t idee dat je overal tegen aan stoot met je buik ? Ook zit ik vet ver van de tafel met eten omdat mn buik er gewoon weg niet tussen past ook herkenbaar
     
    Nyna87 en Ladylola vinden dit leuk.
  7. Maartje03

    Maartje03 Actief lid

    9 jan 2017
    344
    218
    43
    NULL
    NULL
    Hier heel de middag een rare buik weet niet of ik het harde buiken mag noemen doe heb ik bij me zoontje nooit gehad. Morgen maar weer op controle bij de vk....hiet vandaag ook niet veel gedaan heb nergens zin in
     
  8. poedel2015

    poedel2015 Fanatiek lid

    12 dec 2015
    2.059
    816
    113
    NULL
    NULL
    37,3 weken ik kan het niet meer kwijt hoor ! Ze zit overal !
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Luna30, Nyna87, Me84 en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. MMD86

    MMD86 Fanatiek lid

    14 okt 2013
    1.006
    870
    113
    Vrouw
    Hairstylist
    Hey met mijn zenuwen gaat het prima eigenlijk @Appelsientje89 eerlijk gezegd had ik bij Mn jongste ook niet echt zenuwen :)

    @Amch Morgen samen bevallen? ;)
    Ik moet me om 08:30 melden! En ik sta erop voor vliezen breken. Mijn baarmoedermond was al week en een opening van 2cm. Dus ze verwacht dat we vliezen kunnen breken! Maar blijft afwachten! Bij mijn jongste was 1x strippen en 1 tabletje genoeg. Toen konden mijn vliezen gebroken. De gyn was zelfs zo enthousiast dat ze zei, mijn dienst begint om 16:00 dan wil ik je met een baby zien! WoW.. dat is positief! Ikzelf blijf er maar nuchter onder hahaha..

    Hoop dat je een beetje kunt slapen vannacht! Duim voor je.. en wie weet? Zet het wel door!
     
    Nyna87, Essje en Foeke vinden dit leuk.
  10. Modra

    Modra Fanatiek lid

    24 jul 2014
    1.656
    445
    83
    Groningen
    @Amch: Spannend hoor, hoop dat 't gauw wat doorzet!
    @Me84: Ahhh stomme mensen! Laat ze lekker de andere kant uitkijken! Belangrijkste is inderdaad dat je dochter genoten heeft!
    @MMD86: Hoop op een goede nacht voor jou vandaag en morgen alvast heel veel succes!!
     
  11. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Ghehehe een Appelsientje buikje, nou mooi is dat :p ik word gewoon gepest met m'n kleine buik.
    Haha nee hoor.
    Vind m inmiddels groot en in de weg zat :D ik klaag of twijfel nooit meer over een bescheiden buikje.
    Dikke prima zo!!
     
    Luna30, Nyna87, Essje en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  12. Amch

    Amch Fanatiek lid

    21 jun 2015
    1.014
    388
    83
    De pijn is wel wat erger maar nog niet genoeg dus denk samen bevallen morgen spannend en beter dat je al ontsluiting hebt
     
    Luna30, Essje en MMD86 vinden dit leuk.
  13. BJlover

    BJlover Fanatiek lid

    6 apr 2010
    1.205
    653
    113
    Hihi boink boink is heel bekend. Kwam vanmorgen erachter dat ik een blauwe plek heb op mijn buik. :confused:
     
    Nyna87, Essje en MMD86 vinden dit leuk.
  14. Mooss

    Mooss Bekend lid

    16 jun 2014
    671
    616
    93
    NULL
    NULL
    @Amch sterkte de komende uren! Hopelijk zet het toch lekker door!

    @MMD86 wauw en jij morgen!! Spannend! Hopelijk kun je nog een beetje slapen vannacht!

    Voor de rest weinig kunnen onthouden... las iets over een ijsje met drie bolletjes... Haha dat heb ik dan wel weer onthouden! Daar heb ik ook wel trek in! Maar mag echt niet klagen. Heb de afgelopen dagen heerlijke broodjes met gerookte zalm op, en nu staat m'n toetje nog op mij te wachten, tiramisu!!

    Sterkte dames met de laatste loodjes!! Ik probeer zoveel mogelijk bij te lezen steeds!
     
    Luna30, Nyna87, Essje en 4 anderen vinden dit leuk.
  15. Bloemetje45

    Bloemetje45 Actief lid

    21 jul 2014
    220
    74
    28
    Dat bekeken worden herken ik ook, alleen krijg ik er nog geen opmerkingen over, maar je ziet die bedenkelijke blikken wel.
    Vanmiddag ook op de kinderboerderij, dan zie je ze kijken.
    Ik denk dan mag ik ook nog even een gezellig uitje met de oudste zolang dat dat nog wat lukt..
    Nu moeten ze het bij mij ook niet flikken wat te zeggen, want ik gooi er zo een opmerking tegen aan :evil:
    Mensen hebben tegenwoordig overal commentaar op helaas..
     
    Luna30 en Nyna87 vinden dit leuk.
  16. Essje

    Essje Fanatiek lid

    9 feb 2011
    2.177
    372
    83
    Vrouw
    Vastgoedadviseur
    Noord-Holland
    @Amch balen dat het niet opschiet, hopelijk morgen betere vorderingen!

    @MMD86 spannend! Wel fijn dat het al verweekt is en je ontsluiting hebt, zal toch wel schelen dan denk :)

    @Appelsientje89 hier ook een redelijk bescheiden buik hoor. Kan nog gewoon Mn even sokken/schoenen en dergelijke aandoen en bukken zonder dat hij in de weg zit Haha:p vind het wel best, groot zat Haha!

    @Maartje03 wie weet is het een beginnetje! Ben benieuwd wat de vk zegt bij je controle :)

    @poedel2015 prachtige buik hoor!!:D
     
  17. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Inmiddels is het een bijzettafel ja! Ook aan aanrecht merk ik hetmet koken. Moet ik schuin staan.

    Nou leuk als er nu per week 3 tot 4 beebjes bij komen! Dus naast amch bj en mdd...ook nog een spontane :) ...wie bied? ​
     
    Luna30, Foeke, Nyna87 en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  18. Wendy88

    Wendy88 Fanatiek lid

    3 mei 2012
    3.316
    305
    83
    Kinderdagverblijf
    Nou dames, t is hier flink aan het rommelen. Hele dag al harde buiken, maar ze gaan nu gepaard met pijn onderin mijn buik.
    Echter alles wel heel onregelmatig. Wisselt tussen de 3 en 10 minuten (daar tussen in)..
    Ben benieuwd wat de nacht mij brengt.
     
    Luna30, Nyna87, Ladylola en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  19. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek

    Ik zet in op Poolvos ! :D
     
    Luna30, Nyna87, Ladylola en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  20. Appelsientje89

    Appelsientje89 Fanatiek lid

    22 nov 2010
    3.045
    1.112
    113
    Vrouw
    de Achterhoek
    Shit verkeerd ingezet :p haha

    Wat spannend Wendy!
    Ben benieuwd of het doorzet!
     
    Luna30 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina