1 April t/m 14 April 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Pluisje30, Jul 25, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zon79

    Zon79 Bekend lid

    Apr 11, 2014
    727
    212
    43
    Female
    Zo wat een stress joh!!! Gelukkig is alles goed!

    @Tylmare benieuwd wat ze in het wkz zeiden? Hebben ze een echo gemaakt?
     
    XRose likes this.
  2. Hyacintje

    Hyacintje Bekend lid

    Apr 11, 2013
    968
    253
    63
    Female
    Zoetermeer
    Ik heb ook goed nieuws, de nipt uitslag is goed! :)
     
  3. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    Sep 24, 2014
    1,111
    333
    83
    Female
    Gastouder
    Amersfoort
    Wkz weer een echo gemaakt, nekplooi nog stees 5 mm en vocht om buikje.
    Het helmpje van vocht waar ze het over hadden was de vochtophopong in de nek die je zag bij de dwarsdoorsnede zeg maar.
    Kindje wel gegroeid, en dat vond ze gunstig.
    We kregen een grafiek te zien die aangaf wat de kansen waren bij verschillende nekplooidiktes.
    Wij vallen in de categorie 50/50.
    Ongeveer 50% kans op een gezond kindje, 30% kans op chromosoomafwijkingen, 15% op hartafwijkingen en nog een klein percentage dat tijdens de zwangerschap overlijdt.
    Maar goed, blijven cijfertjes en gemiddelden.
    Als het vocht meer word is de kans groot dat het hartje het niet aankan en kindje overlijdt.

    Ook zullen ze met 20 weken een extra uitgebreide echo doen, maar willen eerst deze stap en dan verder kijken.
    Na 2 dagen hebben we de uitslag van de 3 trisomieën en na 10 dagen van de rest wat ze checken.
     
  4. Zon79

    Zon79 Bekend lid

    Apr 11, 2014
    727
    212
    43
    Female
    Hopelijk zit jij bij die 50% kans op een gezond kindje!!!

    @Hyacintje mooi nieuws! Gefeliciteerd!
     
    Hyacintje likes this.
  5. Hyacintje

    Hyacintje Bekend lid

    Apr 11, 2013
    968
    253
    63
    Female
    Zoetermeer
    Ik hoop heel hard dat je bij die 50% zit!!!
     
  6. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    Jul 24, 2017
    837
    713
    93
    Female
    Hyacintje likes this.
  7. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,291
    192
    63
    Female
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Mijn duimen draaien @Tylmare maar dit klinkt idd wel beter als wat je eerst schreef!
     
  8. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    Fijn @Hyacintje ;)

    Ohh hopelijk hoor je bij de 50% @Tylmare

    @XRose ohjee zeg wat een stress, gelukkig voor niets, wat zou je lekker slapen vanavond :).

    Meiden hoe denken jullie over kaneel? Met de winkeld vol pepernoten, speculaas, etc. Ik kon niet laten om gevulde speculaas te kopen en daar eet ik nu elke dag wel een stuk van., achteraf denk ik
    Hee daar zit toch kaneel in. Hoe gaan Jullie daarmee om?
     
  9. Kaatje1603

    Kaatje1603 Fanatiek lid

    Jan 21, 2013
    1,291
    192
    63
    Female
    Mamma!
    omgeving Rotterdam
    Gewoon lekker eten!!
    Niks mis mee hoor... alleen als je een potje kaneel per dag weglepelt gaat t niet goed! Maar ja wie doet dat nou :roflmao:
     
    Claudiaaxx likes this.
  10. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    Jul 24, 2017
    837
    713
    93
    Female
    Je kunt gewoon kaneel snoepen hoor! Of je moet inderdaad een potje per dag weglepelen? :) geniet ervan

    Ik was gisteren bij de osteopaat en zij heeft mij getaped bij mijn maag (op de buik en rug). In het kader van baadt het niet dan schaadt het niet ;) Kan werken tegen misselijkheid. Ben benieuwd...
     
    Claudiaaxx likes this.
  11. Tioman

    Tioman Actief lid

    Nov 27, 2016
    442
    700
    93
    Pff wat rot zeg al die onzekerheid! :( Ik hoop dat je over een paar weken echt kunt gaan genieten wanneer blijkt dat alles gewoon goed is!
     
  12. Tioman

    Tioman Actief lid

    Nov 27, 2016
    442
    700
    93
    Ik heb laatst nog een kaneelstok gekocht en in een kwartier was die op... Haha.. :D
     
    Kaatje1603 and Claudiaaxx like this.
  13. Claudiaaxx

    Claudiaaxx Bekend lid

    Aug 30, 2014
    810
    173
    43
    @Kaatje1603 @Aardbeitjes ja he! Neee dat potje kaneel laat ik lekker in de kast staan Haha ;)

    Ah Okee, ben je nog steeds erg misselijk? Hopelijk helpt het
     
  14. sunshine17

    Aug 1, 2017
    60
    38
    18
    Female
    Ik geloof ook iedereen wel wanneer ze zeggen: ach na de bevalling ben je het weer vergeten, het is het allemaal waard en je krijgt er zoveel voor terug... Maar mennnn wat ben ik die reacties beu! Oh moet je spugen? Ja je moet ook 's ochtends gelijk in bed een cracker eten voordat je iets gaat doen. Maar ik spuug heel de dag door... Ja, je moet ook kleine porties eten natuurlijk! Maar soms is denken aan eten al genoeg. Ach, dat gaat wel weer over... :mad::mad::mad::mad:

    Wel fijn om te horen dat jij je beter staande kan houden, maar het is natuurlijk nog steeds verre van ideaal! Frustrerend ook dat de één nergens last van heeft, al gun ik dat iedereen hoor!!

    Wat betreft het spugen: tot vorige week zo'n 10 x per dag gemiddeld. Op een slechte dag kwam alles eruit. Kokhalzen deed ik de klok rond. Nu spuug ik op een gemiddelde dag nog ongeveer drie keer, kokhalzen nog heel vaak. 25 keer? Ik houd het eigenlijk niet bij. In het weekend heb ik altijd één dag waarbij ik alleen maar kan liggen. Zodra ik ga zitten of staan, spuug ik. Dat zijn de ergste dagen, alsof alles van de hele week eruit komt.

    Enfin, dit was wel echt een klaagbericht... Hallo hormonen!!:rolleyes:

    Genieten jullie al van je dikker wordende buik? Kunnen jullie het nog verborgen houden of al trots aan het showen?
     
  15. sunshine17

    Aug 1, 2017
    60
    38
    18
    Female
    Sterkte vandaag en ik zal ook voor je duimen!
     
  16. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    Jun 29, 2011
    1,489
    281
    83
    Ik was even offline, maar jeetje @Tylmare wat heb ik allemaal gemist! Wat gaan jullie door een hel. gelukkig is er een kans op een gezond kindje, ik hoop zo dat ie daar bij hoort.
    heel veeel sterkte. Misschien geeft de verjaardag voorbereiding van je kleintje een beetje afleiding. We duimens allemaal voor je

    @XRose, ik heb ook een vanishing twin boven de ander zitten, maar het was amper een onderwerp in het ziekenhuis eigenlijk (ik heb geen bloed verloren en ze vroeg al meteen op de gang of er geen gekke dingen waren gebeurd bij de volgende echo). Heb je geen bloed meer verloren of krampen gehad?
    Volgens mij is de kans in t algemeen heel groot dat hij door de placenta wordt opgenomen.
    De ander zorgt toch voor genoeg hormonen om een zwangerschap in stand te houden, daardoor blijft t vruchtje meestal gewoon zitten. Als ik t nu aan iemand vertel, wil je niet weten hoe vaak ik te horen krijg dat ze t ook hebben gehad of op z'n minst dat ze iemand kennen die t ook had. Hoop dat t je een beetje geruststelt en dat je twin lekker bij je blijft.


    Wat irritant die adviezen he! soms werkt ook gewoon helemaal niets...weet er alles van.
    Hopelijk gaat t snel beter. Ik had tot 1,5 week hetzelfde; heel veel spugen en niets waard en t was ineens over! Heeeeerlijk, ben alleen nog maar moe, maar dat boeit me niets. Maar nu knaagt t wel een beetje, want bij mn vorige zwangerschappen was t pas na 14/16 weken minder. en ook niet helemaal weg. Maar ik was er zo klaar mee, wilde ook al niet eens meer zwanger zijn.
    Ik ben helemaal niet trots op mn buik, vind t nog veel te vroeg voor zo'n pens ;) Maar voor bekenden is t wel duidelijk een zwangerschapsbuikje. M'n tante zag t gewoon want normaal ben ik plat:eek: echt genant
     
  17. Pluisje30

    Pluisje30 Fanatiek lid

    Jun 29, 2011
    1,489
    281
    83
    oh ik zie dat je vandaag de vlokkentest hebt @Tylmare, heel veel succes!
    Wat een molen he, je wordt er zo ingezogen!
     
  18. 1981Mama

    1981Mama VIP lid

    Apr 8, 2015
    5,989
    1,439
    113
    Wauw wat heftig! Als ik je zo hoor heb je ook Hyperemesis Gravidarum, heb je daar wel eens van gehoord? Er staat behoorlijk wat info van op het internet. Je hoeft niet perse uitgedroogd te zijn of ketonen te hebben (ketonen=teken van uitdroging). Het is niet te genezen, maar er is wel wat aan te doen, medicatie, vochtinfuus, infuus met vitamines, medische drinkvoeding of evt een sonde. Maar de juiste hulp krijgen is soms niet makkelijk. Vroeger dachten ze dat het psychisch was, en dat is nogal blijven hangen.... De huisarts moet je doorverwijzen naar een gynaecoloog (staat in hun eigen richtlijnen, bij H.G. doorverwijzen).

    Laat je man eten kopen waar je trek in hebt (bij mij werkt iig de mcdonalds milkshake erg goed), en probeer hem niet te laten koken wat je niet trekt.

    Heel veel sterkte iig!
     
  19. Aardbeitjes

    Aardbeitjes Bekend lid

    Jul 24, 2017
    837
    713
    93
    Female
    Succes @Tylmare!!

    Ik ben wel blij met een beginnend buikje, mag nog wel meer worden hoor! Vorige keer zag je pas na 20 weken iets dat vond ik stom. Had een mini rolletje en wilde graag iedereen vertellen dat er een kindje groeide en niet 35 pannekoeken ofzo ;)
    Hoeveel zijn jullie aangekomen of afgevallen in 3 maanden? Ik zit nu op +0.9 kg
     
    Kaatje1603 likes this.
  20. Tylmare

    Tylmare Fanatiek lid

    Sep 24, 2014
    1,111
    333
    83
    Female
    Gastouder
    Amersfoort
    Ik zat met kleding aan op -2 kilo ofzo, vreemd genoeg.
    Maar had al tijden niet meer gewogen.
    Doe mij die weegschaal van het ziekenhuis maar, haha.

    Wij wachten nog op de dokter die de punctie doet die staat in de file kennelijk.
    En was al zo nerveus! :rolleyes:
     

Share This Page