Ergernis: De proeverijtjes in de supermarkt!

Discussion in 'De lounge' started by Warboel, Oct 9, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,192
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Tikkie overdreven , vind jezelf ook niet ?
    Waar mensen zich wel allemaal niet druk om kunnen maken poeh poeh;)
     
  2. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,042
    16,548
    113
    haha heerlijk dit, mijn vriend behoord nu officieel tot de hapjes hyena's. Oke hij pakt altijd maar 1 stukje en raakt niet eerst 10 verschillende kaasblokjes aan, maar ik doe dan altijd even alsof ik niet bij hem hoor.:rolleyes: En dan hoor ik hem altijd net iets te hard roepen '' Schat wil jij er ook 1?''
     
  3. Manque

    Manque Niet meer actief

    Lijkt me niet, anders zou ze wel iets anders schrijven. Gelukkig zijn we hier niet bezig met het opstellen van globaal beleid, maar mochten we daar input voor nodig hebben dan zullen we dit topic links laten liggen, goed?
     
  4. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,192
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik geloof niet dat ik hem vat?
     
  5. Anna009

    Anna009 VIP lid

    May 30, 2008
    9,869
    5,142
    113
    Home
    nee niet overdreven en maak me er niet druk om loop er toch gewoon voorbij jij maakt je er nogal druk om dat anderen dat doen blijkbaar ;)
     
  6. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,192
    16,523
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ja heel erg druk;)
     
  7. Manque

    Manque Niet meer actief

    Je pikt er 1 negatieve opmerking uit, maar er staan er tientallen in dit topic waaronder die van mij, waarin ik het 'goor' noem. Waarom dan alleen tegen haar zeggen dat het overdreven is? En natuurlijk vindt ze het niet overdreven, anders zou ze wel iets anders typen.

    Ik denk dat we allemaal wel weten dat het hier niet over zaken van levensbelang gaat. Het is een ergernis, zoals de titel al zegt. We zijn ons aan het ergeren. Dat is iets anders dan jezelf druk om maken, dat doen mensen inderdaad om belangrijke dingen. Dus maak jezelf niet druk over andersmans ergernissen.
     
    Lumihiutale, Anouk2005 and Anna009 like this.
  8. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Zelf eet ik ook altijd wel een stukje donut of brownie ofzo als het er ligt, maar ik koop nooit donuts of brownies :D Lekker boodschappen doen ;) Om bacteriën heb ik me nog nooit zorgen gemaakt... Maaaar ik neem altijd maar 1 stukje! Per bordje... :D ;)
     
    Biny, Marnatman, Marchella and 2 others like this.
  9. Adje

    Adje VIP lid

    Aug 21, 2015
    16,269
    25,739
    113
    Maar zijn die donuts dan nooit uitgedroogd? Ik zie ze wel eens in stukjes liggen, maar ik denk dan altijd dat het wel even zal liggen en dan net een crouton is ofzo. En croutons met donut smaak lijkt mij dan zooo smerig :D
     
  10. Lumihiutale

    Lumihiutale Bekend lid

    Oct 9, 2016
    899
    286
    63
    Haha geweldig :roflmao:
     
  11. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Top geschreven :D en precies hoe ik het ook ervaar, inclusief de inhalige mensen. Krijgen thuis vast nooit wat lekkers:p

    Maargoed, ik loop er dan ook altijd langs. Het idee dat ik iets van zo'n schoteltje moet eten vind ik best vies.
     
  12. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Ik snap nooit dat mensen dat überhaupt aanraken, ik vind het zó smerig. Ik pak dus nooit iets en m'n kinderen mogen er ook niet van pakken.

    Dat andere mensen erin graaien moeten ze zelf weten, kan mij er niet aan irriteren, wel over verbazen.
     
  13. NavyCrimson91

    NavyCrimson91 Niet meer actief

    Hier hadden ze pas gevulde koeken of iets bladerdeeg achtig iets bij de proeverij. Bleehhh wat was dat droog en smakeloos. Had echt moeite om het weg te werken :roflmao:

    Wat wel heel leuk is: op zaterdag is er bij ons in de Jumbo een kok op de versafdeling. Het is een geweldige man, echt zo'n kok die je in films ziet: dikke buik, mooie krulsnor, zo'n hoge witte bakkersmuts en een grijns van oor tot oor!
    Elke week kookt hij iets wat nieuw in het assortiment is of iets dat in de aanbieding is. Hij heeft heel veel van die kleine plastic bakjes, genoeg voor twee happen zeg maar.
    Dus die vult hij met lekkere warme (!) prutjes. En als die man daar dan staat: "kom proeven, kom proeven!" dan kan je het gewoon niet weerstaan :p
    En tis altijd lekker! En dat is best wel bijzonder, want ik kan best een mieperd zijn met champignons enzo ;)
     
    Chocolat and fafa like this.
  14. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    Oct 6, 2015
    16,382
    12,678
    113
    Oh nee hoor, smaken prima, ze krijgen de kans niet om uit te drogen ;)
     
    Adje likes this.
  15. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Ik heb er 4jaar gewerkt... Vleeswarenafdeling.. Supermarkt in een klein 'rijk' dorp.

    Echt de meest bizare dingen meegemaakt qua proeverij.
    Moeders die eisen dat worstjes neergezet worden want hun kind is gewend om altijd een worstje te krijgen als ie braaf was tijdens het winkelen, verpakkingen opentrekken en dan zeggen dat 'het open was' en op het bordje mag, zelf toostjes halen uit de schap en vragen of wij een bepaalde salade willen opentrekken 'want die is zo lekker'
    En we hadden ook een zeer druk bezochte koffiecorner. Klanten waren gewend dat daar altijd een vlaai stond om te proeven. Anders kwamen ze om eentje vragen..
     
  16. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    Aug 19, 2015
    1,533
    382
    83
    Female
    Ik val onder de categorie hyena's, maar ik houd gewoon van lekker eten. Wel raak ik alleen het betreffende stukje en pak ik enkel als het net neergelegd word.
     
  17. Marnatman

    Marnatman Fanatiek lid

    Jun 17, 2010
    2,382
    206
    63
    Male
    Bedrijfsleider
    In Grunn
    Ik ben waarschijnlijk dan wel heel fout in jullie ogen. Zaterdags bij de Makro is een waar feest! Overal hapjes om te proberen en verschillende soorten kaas. Zodra ik de winkel weer verlaat hoef ik geen lunch meer.
    Bacteriën? Ach daar bouw je weerstand van op. Tegenwoordig zit iedereen zowat dettol te snuiven en maar zeuren dat ze steeds ziek zijn. Ik ben nooit ziek.
     
    Leo85, Logan, Grietjenb and 5 others like this.
  18. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    Jan 25, 2012
    1,563
    431
    83
    Noord-Holland
    Om die reden proef ik al nooit iets. Maar kan mij totaal niet irriteren aan dat soort mensen. Ik zie het ook meer als service van een winkel, vooral de koffiehoekjes met gebroken koekjes. Als mensen er graag van snoepen en er blij van worden omdat het gratis is, vind ik het alleen maar fijn voor ze...
     
  19. jojo85

    jojo85 Fanatiek lid

    Oct 14, 2012
    1,160
    497
    83
    haha nou daar kan ik me echt niet druk om maken hoor. ik zal er zelf nooit van pakken, tenzij het echt een kraampje is waarvan uitgedeeld wordt. Anders vind ik t gewoon vies.
     
  20. mamabeertje

    mamabeertje Fanatiek lid

    Sep 9, 2015
    1,618
    349
    83
    Ik herken het totaal niet.
    De laatste weken wordt er hier in de supermarkt weer vaker wat neergelegd en ik mag graag proeven. Mijn dochter pakt altijd netjes twee stukjes, één voor haar en één voor mama:D

    Over die bacteriën heb ik nog nooit nagedacht, maar ik vind ook dat sommigen daar een beetje in doorslaan.
     
    Leeuwtje83 likes this.

Share This Page