Edit: en met dat ''dieper'' slapen bedoel ik niets meer dan hem wakker te maken voor een gesprek o.i.d.
Ik denk dat als je eigen man je herhaaldelijk probeert te verkrachten wij best het advies mogen geven om daar weg te gaan..
'Advies' wordt ook gegeven op basis van 1 verhaal, en ik hoop dat TS zich niet alleen door het advies van hier laat leiden. Maar een viespeuk is hij zeker want wat zijn kant van het verhaal ook is, iemand willen penetreren als deze slaapt is gewoonweg niet normaal en kan door geen enkel kant van een verhaal 'goed' gepraat worden.
Hij sliep uiteraard niet he, durft me gewoon niet onder ogen te komen. Heb hem eruit gehaald en zijn naar beneden gekomen. Nu kwam hij af met srry hoor... Heb hem gezegd wat en hoe ik moe voelde. Hij zij nogmaals sorry. Dat het zijn schuld is en is vertrokken...
Vertrokken waarheen? Ik mag toch hopen dat hij niet denkt dat hij er vanaf komt met een 'sorry'. En dat hij jou niet eens onder ogen durft te komen... Wat een man zeg. Hij wist dat jij het niet wilde, hij wist dat dit ging gebeuren en toch kon hij de drang niet weerstaan. Nou, man up en kom er dan voor uit. Maar nee, meneer wordt opeens bang en jíj moet het gesprek maar beginnen! Dat is toch de omgekeerde wereld! Laat hem echt maar even voelen wat dit met je doet! Wat een gedrag, bah.
Meid, iedereen hier gunt je het beste, maar ik wil je adviseren het forum even het forum te laten en naar bed te gaan. De komende tijd is al zwaar zat, wat er ook gebeurd. Je hebt genoeg meningen gelezen, het belangrijkste is zelf goed nadenken waar je staat, wat je wil en wat je gaat doen. Zulke belangrijke beslissingen wil je niet maken wanneer je "beïnvloed" bent door 1000 meningen, goedbedoeld of niet. Je zult uiteindelijk zelf met de beslissingen moeten leven. Heel veel sterkte en wijsheid. X
Om je even een idee te geven... Een maand geleden heeft mijn man ook iets geprobeerd, nadat ik 2x nee heb gezegd.. ik sliep overigens niet.. Heb hem toen weggeduwd en ben vreselijk boos geweest, teleurgesteld en verdrietig.. Heb hem uiteraard verteld mocht hij nog ooit eens zoiets doen hij zn zooi bij mekaar kan zoeken en op kan rotten.. In tegenstelling tot jouw man is mijn man zich rot geschrokken van zichzelf, heeft de volgende ochtend gelijk de psycholoog gebeld en zat daar diezelfde middag nog. En heeft mij overigens gevraagd of hij überhaupt nog wel naar huis mocht komen. En dan valt wat hij heeft gedaan bog in het niet bij wat jouw man doet...
Misschien zou je je telefoon eens weg moeten leggen en gewoon als 2 volwassenen met elkaar in gesprek gaan ipv al je gal hier spuwen. In plaats van dat jij hem uit bed sleurt en een gesprek aan gaat, kom je eerst hier melden dat hij bij haar in bed ligt. Kom gewoon eens tot actie. Geloof dat je zat hebt om hem te vertellen dacht ik zo.
Ben ik de enige die dit hele verhaal met een korrel zout neemt? Het verhaal wordt steeds gekker.. en in 2 dagen tijd is de man ik kwestie van een lieve zorgzame vader veranderd in een onbetrouwbare pedofiele verkrachter. TS in je eerste post vond je het hele nachtelijke gebeuren een klein detail. Dat je het onbewust veel erger vindt, kan ik me goed voorstellen. Maar daar hoor je niet door wat flippende anonieme forum gangers achter te komen maar door een psycholoog. Ik zou je dus aanraden de rust te bewaren en samen eens hulp in die richting te zoeken. Ook als jullie wegen gaan scheiden ben je het de kinderen verplicht dit goed af te sluiten zonder onnodige hysterie.
Niks meer aan toe te voegen! Ts, ik denk dat de bovenstaande reactie een hele waardevolle is en dat je het forum nu even moet laten voor wat het is.
Het verhaal lijkt van kwaad tot erger te worden En daar krijg ik dan weer mijn twijfels bij Je hoort het van 1 kant.. En nu lijkt het idd dat je lieve man Echt een gevoelloze verkrachter is.. En je spuugd je Gal hier op het forum dat mag uiteraard ook Maar ik vind het nogal wat, het krijgt veel de aandacht dit topic.. Moet het met een korreltje zout genomen worden? Of hebben we het ineens over echt een gevoelloze verkrachter die eerst nog wel een lieve man was.. Bij nadenken hierover vind ik het zoiezo apart dat je niet wakker word als iemand zo aan je zit en vanalles met je doet Maargoed dat zal aan mij liggen. Hoe het verhaal ook in elkaar steekt Sterkte
Mijn advies: geen besluiten nemen in het eerste levensjaar van je baby (tenzij sprake van huiselijk geweld) Hormonen kunnen ongemerkt nog mee spelen Praat over hoe je je voelt en spreek af hoe je allebei het beste dit jaar doorkomt en ga dan verder kijken wat jullie willen
Het topic neemt inderdaad een wat vreemde wending nu, maar feit blijft wel dat TS zich niet lekker voelt met haar man in de buurt. Ze kan hem niet om haar heen verdragen en is hem momenteel liever kwijt dan rijk. Een beetje fiesieke afstand kan dus op dit moment geen kwaad. Ook kinderen voelen haarfijn aan dat er wat speelt.... wanneer er weer een beetje rust in huis (hoofd) is kunnen jullie gaan kijken wat de vervolgstappen zijn (relatietherapie, iets gericht op communiceren met elkaar, etc...)
Eens ik word al wakker als mijn man een hand even op me schouder legt als hij in bed komt. Zo van ik ga nu slapen. Dat wil niet zeggen dat iemand niet wakker word en slapen er genoeg mensen zo diep. Ben je op dit moment nog zwanger of is de kleine al geboren? Dat heb ik denk ik gemist. Zou toch eens een goed gesprek aan gaan. Even aan tafel zitten met elkaar zodat de wens van weglopen ook minder aanwezig is.
Ik ben het volledig eens met wat @bosi333 zegt. Al een paar dagen volg ik stil dit topic en zit echt vol verbazing te lezen wat mensen zeggen. We horen hier 1 kant van het verhaal en deze man word meteen aan de schandpaal gehangen. Ik kan helaas over een soort gelijk iets mee praten, ik heb van zeer dichtbij mee gemaakt dat iemand er letterlijk kapot aan kan gaan als iemand '' verhalen '' de wereld in brengt die totaal niet kloppen. Iemand die 1 kant van een verhaal verteld zorgt er voor dat die persoon voor de rest van zijn leven aan de schandpaal hangt ook al blijkt achteraf dat het hele verhaal niet blijkt te kloppen. Je zorgt voor een stempel op iemand zijn voorhoofd wat echt niet nodig is. De persoon waar ik het over heb is letterlijk overleden aan alle stress die hij mee maakte en door alle neerbuigende opmerkingen die hij kreeg. Achteraf bleek dat het hele verhaal niet klopte wat er in de wereld was gebracht maar dat maakte voor de buitenwereld niet uit, eenmaal zo'n sticker is voor altijd veroordeeld. Ik zeg niet dat dit in het geval van TS ook zo is maar wat ik wel wil zeggen is dat mensen echt moeten uitkijken met wat ze als adviezen geven. Je kan er iemand echt letterlijk mee kapot maken.
Ik begrijp echt werkelijk waar niet dat mensen zeggen ‘Praat er eens rustig over’ WAAAAAR moet je in godsnaam rustig over praten als je eigen man, die je ALTIJD zou moeten kunnen vertrouwen je HERHAALDELIJK AANRAND, je zelfs probeert je penetreren, dus probeert je verkrachten, stiekem aan je lijf zit en naast je aan zn piel gaat liggen trekken en dit alles terwijl je notabene slaapt!! Ze geeft NEE gezegd, dan moet hij gewoon van haar afblijven en helemaaaaal in haar slaap. Ziek vind ik het. Ik snap wel dat verkrachters gewoon op vrije voeten rondlopen als de mensheid zo denkt Laten we even praten en even zeggen dat het niet mag... Kom toch op zeg wat een onzin