Hoi Dames, Gaan jullie trakteren als je met verlof gaat op jullie laatste werkdag? Ik zit er wel aan te denken om iets kleins te doen zoals soesjes ingedoopt met witte chocolade en roze muisjes!
Nog even over nadenken. Ik weet het ook nog niet. Misschien wel leuk. Heb je veel collega's? Maar ik moet het nog vertellen op het werk, ben pas 10 weken +5.
Hier niet gedaan! We zijn wel met de hele afdeling uit eten gegaan. Maar gelukkig niet op mijn kosten n
Ik werk op een afdeling met mannen! En je weet hoe ze af en toe zijn Dus ik heb aardig wel wat collegas!
Hier ook vrijwel alleen mannen op de afdeling. Aangezien er niks geregeld werd heb ik zelf maar een mailtje rondgestuurd van wie vindt het leuk om mee te gaan eten op mijn laatste werkdag (op eigen kosten). Uiteindelijk waren we met een stuk of 15 mensen. Er was zelfs een cadeau geregeld (door de vrouw van één van de collega’s, dat dan wel)!
Hier bij geslachtsbepaling voor bewoners negerzoenen met roze muisjes getrakteerd en laatste dag voor zowel collega's als bewoners mini tompoesjes om in het roze te blijven
Ik werk in de thuiszorg en we zijn in mijn laatste week met de collega's die konden even bij elkaar gekomen op kantoor om koffie te drinken. Ik heb gewoon simpel een cake gebakken. Kreeg een bloemetje en 2 voorleesboekjes voor de oudste en a.s. zusje.
Op mijn laatste werkdag getrakteerd in de pauze (20 collega's), weet alleen niet meer wat (Bij beide zwangerschappen) Bij de eerste zwangerschap frietjes gegeten met de clienten tijdens de lunch. Ik was toen tot na de lunch aanwezig ivm ziektewet (halve dagen therapeutisch aanwezig) Bij de 2e zwangerschap had mijn eigen groep frietjes geregeld als lunch, en 's middags een babyborrel. Collega's en cliënten van de andere groepen konden toen langs komen voor een hapje en een drankje. Erg leuk!