Begin MMM

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door TMR, 21 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Oh ik hoop het zo! Kan het echt nog niet bevatten! Zo spannend!
    Duim ook voor jou dat het deze ronde raak is! Ellendige wachtweken.. :rolleyes:
     
  2. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @Fennec hoe iw het gegaan vandaag? Spannend meis, wat vervelend dat jullie al zolang wachten!!
     
    Fennec vindt dit leuk.
  3. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @TMR, zo, thuis, kind op bed, haha vanmiddag in mn pauze even snel gereageerd! Wat gaaf zeg!! Je vriend ook door t dolle?? Je voelt je verder goed dus, hoop dat t zo blijft! Spannend joh!! Wanneer ga je t ziekenhuis bellen??
     
  4. Rombely

    Rombely Niet meer actief

    Kan je het al een beetje bevatten @TMR? Echt super!

    Vrijdag hebben wij de intake en ik ben zenuwachtig aan het worden... Wat kan ik verwachten? Ik heb bloedgeprikt en man zaad ingeleverd. Zou ik ook al een echo krijgen, en is dat altijd inwendig? Meest zie ik op tegen de uitslagen. Wat als het zaad slecht is, dat is echt niet leuk voor m'n man, dat is toch wel een dingetje... En ik ben getest op chlamydia, zou me toch wel ergens schamen als ik dat heb (terwijl ik echt niet zo'n losbandig verleden heb hoor:p). Pffff.. Hoe hebben jullie dat ervaren?
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  5. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113

    Spannend!! Als je een echo krijgt is dit indd inwendig. Even ongemakkelijk maar niet pijnlijk en t licht wordt gedimd voor de echo :D
    Uitslagen zijn indd spannend. Bij mijn ma was t 1 keer iets verminderde kwaliteit, vond k zo sneu voor hem..! Maar is altijd moment opname, later was alles in orde.
    Succes meis, hou ons op de hoogte!
     
    BB83 en Rombely vinden dit leuk.
  6. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Nou we kunnen het allebei nog niet echt bevatten hoor! Zijn wel erg blij natuurlijk, maar nog een beetje huiverig. Slaat waarschijnlijk nergens op.. Merk wel dat ik iets vaker moet plassen en een beetje emo ben. Keek vanmiddag op netflix 'Call the midwife' (hoe toepasselijk) en had regelmatig tranen in m'n ogen, heb ik normaal echt niet zo snel! :confused:
    Ik heb geen idee wanneer ik het ziekenhuis ga bellen haha! Of een verloskundigenpraktijk.. Wacht nog even een paar dagen denk ik. Wanneer heb jij dat gedaan?
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  7. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Nog niet echt.. Komt vanzelf denk ik! Super spannend!
    Voor jou ook heel spannend vrijdag. Bij mij stelde de intake bijzonder weinig voor, wat vragen over cyclus en gezondheid, dat was het. Volgende afspraak kreeg ik een schuimecho om de doorgankelijkheid van mn eierstokken te onderzoeken en bloedtest. Echo's zijn inderdaad inwendig maar die kreeg ik alleen met follikel metingen, zal wel per ziekenhuis verschillen.
    Natuurlijk zijn de uitslagen spannend, je weet niet wat je kan verwachten.
    Vond het ook erg spannend allemaal, maar was ook blij dat er 'iets' gedaan werd.
     
    BB83 en Rombely vinden dit leuk.
  8. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ja die tranen komen hier ook om niks. Call the midwife, heerlijk he. Al die babys hahahha. Ik heb gelijk gebeld6haha en een echo afgesproken. Had 1,5 week later een belafspraak maar vond k te lang wachten dus zelf alvast de poli gebeld. Iom de gyn toen na de echo mocht ik over naar de verloskundige.
    Beetje geslapen? Nog eentest gedaan?
     
    BB83 vindt dit leuk.
  9. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Succes voor vrijdag!! Die uitslag is wel zeker even spannend, maar inderdaad het licht wordt gedimd voor de echo en doet geen pijn. Ik vond het zelfs ook wel interessant om mee te kijken op het beeldscherm :o:
    Lekker veel vragen stellen die je hebt! Of van tevoren opschrijven? Komt vast goed en je weet dan ook wat er aan gedaan kan worden als het goed is :rolleyes:
     
    Rombely vindt dit leuk.
  10. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Oh ja dit zijn spannende tijden lijkt me. Dan heb je weliswaar een positieve test, maar je weet het nog niet helemaal of zo... bij mij zou ik bij een positieve test het zkh moeten bellen voor de eerste echo. Daarna waarschijnlijk over naar verloskundige praktijk bij ons om de hoek :)

    Hoe gaat het nu met je?
     
  11. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Ja ik moest wel een beetje om mezelf lachen, om die tranen. Ja super leuke serie!
    Oh ik dacht dat we gelijk naar een verloskundige moesten, maar misschien dus eerst naar het ziekenhuis.
    Ja heerlijk geslapen! Gisteravond nog een test gedaan, ook duidelijk.
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  12. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Ja ik geloof wel dat het zo is, maar erg bang dat het fout gaat.. Had ik eigenlijk niet verwacht!
    Als ik wat voel 'beneden' wil ik gelijk kijken of het geen bloed is. Ken zoveel vrouwen die een miskraam hebben gehad, vreselijk! Ja ik zal het ziekenhuis ook maar even bellen dan! (Zie bericht hierboven haha)
    Verder gaat het goed! En hoe is het met jou?
     
  13. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    7 november inderdaad eerste echo in het ziekenhuis! :thumup:
     
    Rozeline, BB83, Fennec en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  14. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Jeee spannend, dat is t zo!!! Eb gewoon genieten en vertrouwen. Je hebt niks geen invloed dus geniet maar van elke seconde van deze beeb!
    En t blijft onwerkelijk vind ik. Zelfs nu er een dreumes rondhobbelt denk ik soms nog.. Wauw hij is echt van mij!!
    Ondanks bewegingen, echo's, vond ik mn hele vorige zwangerschap onwerkelijk. En nu weer..!
    Ik heb helaas bekkeninstabiliteit :( dus rustig aan maar, werk wat aanpssen, bekkenband om en duimen dat ik de zwangerschap wat door kom.... Balen!!!
     
  15. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Jaa dat is ook zo! Kan er toch niets aan veranderen. Hopelijk wordt de angst wat minder.
    Ja lijkt me zooo bijzonder!
    Oh wat vervelend zeg, heb je dat al vanaf je vorige zwangerschap? Zeker rustig aan doen!
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  16. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @TMR snap t hoor, k heb ook angst. Maar we worden samen binnenkort mamma van mooie gezonde kindjes!!

    Mja, begon met 6 weken al. Is dan blijkbaar hormonaal.... Balen
     
    TMR vindt dit leuk.
  17. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Heee ik zie een banner!! :)
    Fijn dat het goed gaat, houden zo!
    Hier geen idee, op zich prima naar kan echt nog niet zeggen hoe ik me nou voel, is ook pas 4 dpo :roflmao:
    Wil op 3 nov gaan testen, dan ben ik 11 dpo. Jij snel daarna de eerste echo, ohh bijna!!! :)
     
  18. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Oh dat lijkt me echt niet zo relaxed en van de andere kant alles juist gewoon heel rustig aan doen toch? Enja, als dat "alles" is, :)
     
  19. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ja, alleeb wat lastig met een dreumes in huis :D maarja t is wat t is!!!
    4dpo,spannend. Nog een weekje geduld!!
     
  20. Fennec

    Fennec Fanatiek lid

    30 dec 2016
    2.480
    2.974
    113
    ICT-er bij overheid
    Ja klopt, Ovitrelle is voor de eisprong. Ik viel flauw omdat het best wel een pijnlijke prik was. Ik hoorde achteraf pas dat je de pen eerst een half uur vooraf uit de koelkast had moeten halen (stond niet in de folder en de gebruiksaanwijzing).

    Bij IUI krijg je een catheter in je baarmoeder en doen ze vanalles om het sperma wat actiever te maken. Via de catheter spuiten ze dan het sperma in waardoor het minder "afstand" moet afleggen om bij de eitjes te komen.
     

Deel Deze Pagina