16 t/m 31 december 2017

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Niqi86, 11 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    Ik kan het me helemaal voorstellen.... al zoveel doorstaan en dan ook nog eindigen met een keizersnede. Helemaal niet zoals het hoort te gaan. Hoop dat straks als het kindje er is dat je dan alles aan de kant kunt zetten en kunt genieten! Nog even doorzetten mup! Je kan het, heb vertrouwen in jezelf :)
     
  2. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Snap ik heel goed hoor, @brandnew. Het is kortgezegd ook niet niks allemaal en sowieso al lastig genoeg als je geen keus hebt.
    Neem vooral je tijd om het eea. een plekje te geven en voel je niet bezwaard om hier niet of wat minder te komen/reageren. Snappen we allemaal denk ik wel.
    Dikke digi-knuf X
     
  3. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    Sterkte @brandnew. Kan me voorstellen dat het een grote teleurstelling voor je is. Hopelijk kun je toch met een rustiger gevoel je voorbereiden op je keizersnede. Knuff!!
     
  4. Number2

    Number2 Fanatiek lid

    10 okt 2016
    1.647
    495
    83
    Neem je tijd. Als je zo hebt toegeleefd naar een bepaalde tijd/situatie dan is het moeilijk om dit los te moeten laten. Gelukkig is je kindje zelf ook nog een mooie verrassing maar dat het moeilijk is is heel begrijpelijk... knuffel!
     
  5. Curagirl

    Curagirl Actief lid

    23 apr 2017
    176
    140
    43
    Vrouw
    @brandnew Dat snappen we inderdaad. Neem je tijd! Het mooiste is toch de baby straks &die krijg je zeker! ♡
     
  6. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    @brandnew idd neem de tijd je bent ons niks verplicht! Het is al zo zwaar voor jullie en dan nu dit er nog bij. Probeer nog overal van te genieten voordat de kleine er straks is :)!
     
  7. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Mooie buikfoto @Niqi86 :)!! De rest van de foto's zullen ook wel super mooi zijn ofniet?
     
  8. Niqi86

    Niqi86 Bekend lid

    24 aug 2014
    663
    291
    63
    Ja echt geweldig! Ben zo blij dat ik de shoot gedaan heb. Was een beetje onzeker door mijn gegroeide lijf, maar de foto's zijn super mooi geworden. Ode aan de fotograaf!
     
    Elisabetta vindt dit leuk.
  9. Kimm17

    Kimm17 Fanatiek lid

    10 feb 2016
    2.513
    1.989
    113
    Ah super fijn dat de foto's zo goed gelukt zijn. Ja ik geloof je meteen dat t wel raar is als je lichaam anders is en dan een fotoshoot te doen!
    Wij twijfelen nog een beetje om een shoot te doen. Maar t lijkt me wel super leuk om te doen.
     
  10. Juni

    Juni Fanatiek lid

    11 jan 2007
    1.562
    140
    63
    Zo, ik kreeg al 2 dagen geen meldingen meer, ik dacht wat stil op het forum, keek ik vanochtend, zijn er 4 pagina's bijgekomen. Ik heb globaal teruggelezen, maar is veel om op te reageren, dus ik sluit me gewoon vanaf nu weer aan ;)

    Vanochtend de griepprik gehaald. Nu moet ik een paar wassen draaien en opruimen hier, zucht...
     
    poppysun en Niqi86 vinden dit leuk.
  11. anniko

    anniko Actief lid

    10 dec 2015
    437
    153
    43
    NULL
    Den Haag
    Zo, ik ben hier ook een tijdje niet geweest, maar gefeliciteerd met alle mijlpalen weer. Wat gaat de tijd snel, he?
    Hier voel ik me niet zo lekker de laatste dagen, helaas veel last van bijwerkingen van die bloeddruk medicijnen, diarree, moe, spierpijn, duizelingen... bah. Ook veel harde buiken als ik iets ga ondernemen, ik ben zo boos dat ik steeds minder kan... en dit weekend wordt het weer lekker druk.
    Hoe voelen jullie zich vandaag?
     
  12. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
    Ik kreeg wat vragen over mijn ervaring met de badbevalling thuis. Bij deze:

    Ik wil niet anders bevallen! Ben in januai bevallen in een bevallingsbad, in de woonkamer. Ben sowieso een waterrat en word erg rustig van en in het water. Tijdens de weeën kon ik ook makkelijker veranderen van houding en de pijn had ik meer onder controle. Ook minimale tot geen schade ‘down under’ na de geboorte :D Vooral voor het kindje is het heerlijk om in water geboren te worden ivm de aangename temperatuur. Placenta kwam snel mee en je houdt er geen kliederboel op bed aan over :)

    Enige nadeel is het vullen van het bad en het opruimen ervan, maar goed..dat werd voor mij gedaan :p Ook beval ik snel en moet dus bij de eerste wee al meteen het bad vullen!

    Nog meer dames die een badbevalling overwegen?
     
    poppysun, Kimm17, Elisabetta en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  13. Love2Live

    Love2Live Fanatiek lid

    18 okt 2013
    1.786
    722
    113
     
  14. Juni

    Juni Fanatiek lid

    11 jan 2007
    1.562
    140
    63
    @anniko : wat vervelend voor je dat je zo last hebt van de bijwerkingen van die bloeddrukverlagers. Ik kan me voorstellen dat je er wel eens genoeg van hebt. Gelukkig ga je al richting de 33 weken, het kan nooit meer erg lang duren ;)

    @Love2Live : dat klinkt wel als een aangename bevalling die je had. Zelf ben ik niet van plan om een bad te gaan gebruiken. Ik wil sowieso weer in het ziekenhuis bevallen en daar hebben ze ook wel een kamer met bad, maar ik ben toch al niet zo'n waterrat.

    Ik merk dat ik ondanks de nesteldrang toch wel dingen voor me uitschuif. Dat komt dan meestal door het totale gebrek aan energie. Ik ben vaak al blij als ik de gewone klusjes op een dag kan doen, wassen, stofzuigen, koken. Daardoor ben ik dus nog steeds niet toegekomen aan een vluchttas maken, alle adressen in orde hebben, enz. Gelukkig heeft mijn man nu even 2 weken minder drukte op het werk, dus hopelijk kan hij nu ook wat meehelpen.
     
  15. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    @Love2Live : jazeker interesse erin! Vorige keer ook al, maar leek me toen toch een hoop gedoe uiteindelijk.. Dit keer neig ik juist steeds meer naar wel doen, omdat dit mogelijk ook m'n laatste zwangerschap zal zijn (man wil 2 kindjes).
    Daarom ook dit keer een zwangerschapsshoot :)

    @Juni : ik krijg hier nu juist wat peper in m'n r**t lijkt wel! ;) Wellicht ook door de naderende zolderverbouwing (icm. de nesteldrang).
    Maar desondanks even goed wel herkenbaar dat je weinig energie over hebt naast de hh klussen :(
    En dat terwijl je leest dat je je in het 3e termijn niet meer moe zal voelen :confused: Jaaaaa ja!
    Ik slaap nog iedere middag (uitgezonderd werkdagen, maar ook dan soms)!

    @anniko : niet fijn, die bijwerkingen van de medicatie! Kun je wel een beetje knap slapen verder?
    Kan me je boosheid omdat je minder kan goed voorstellen.
    Is hier momenteel al heel wat om naar de winkel te gaan een zo'n 8 minuten verderop. Heen red ik prima meestal, maar dan nog de winkel door en nog terug... au, pijnlijk.... :(

    Sorry dat ik even niet echt heb gereageerd op de rest de laatste dagen. Het is allemaal zo veel soms naast het gewone dagelijks leven.. ;)

    Voor de liefhebbers: heb zojuist op de besloten FB groep foto's van de babykamer geplaatst :)
     
    Juni vindt dit leuk.
  16. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    @anniko Wat vervelend dat je je niet fit voelt. Drukke dagen zijn dan idd niet fijn. Sterkte hoor! Hier ook een druk weekend voor de boeg.

    @Love2Live Bedankt voor het delen van je ervaring. Ik kan waarschijnlijk een bevalbad lenen van een kennis. Alleen het opzetten en afbreken lijkt me wat onhandig, maar dat hoef ik dan gelukkig niet zelf te doen. Ben heel benieuwd of ik de weeën anders ervaar dan de vorige keren.
     
  17. Curagirl

    Curagirl Actief lid

    23 apr 2017
    176
    140
    43
    Vrouw
    Als ik in NL zou zijn, zou ik zeker een bevalbad in overweging nemen. Hier kan dat allemaal niet.

    Vanavond naar het strandconcert van Kensington! Te leuk om niet even te delen haha. Hopelijk vindt de baby dit iets leuker dan Guus Meeuwis 2 weken geleden, want dat was een uur lang getrap. (En ja natuurlijk ga ik achteraan staan i.v.m. geluid) ;)
     
  18. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.501
    13.794
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Kensington is live echt te gek @Curagirl ! Heel veel plezier! Lichtelijk jaloers nu (en dat ben ik niet gauw!) :p

    Kan je ook geen bevalbad huren op Cura?
    Hier zal ik er ook 1 moeten huren..
     
  19. anniko

    anniko Actief lid

    10 dec 2015
    437
    153
    43
    NULL
    Den Haag
    @Curagirl ah wat leuk, een Kensington concert! 'Done with it' is echt een van ons favo liedjes <3 Ik zou nog graag naar een concert gaan, maar nu zie ik het niet meer gebeuren. Mijn laatste keer was met 13 weken nog!

    @hummeltje5 dank je, helaas is slapen ook moeilijk geworden, maar dit probleem hebben wij nu allemaal denk ik ;) Soms moet ik ook een dutje doen s'middags want anders kan ik niet meer door.

    @Love2Live leuk om te lezen over je badbevalling! Ik zou het ook graag willen maar ik weet zeker dat mijn bevalling super medisch wordt ivm de afwijking and groeiachterstand van mijn baby, dus meh, next time!

    Hebben jullie trouwens ook zo'n last van maagzuur? Hier de laatste paar weken echt iedere avond, bah... hallo Rennie my dear friend. Ik voel ook dat ik steeds minder kan eten, ik zit de hele tijd zo vol! Hebben jullie dat ook? Op de bevallingscursus heb ik leuke plaatjes gezien waar je organen verschuiven als je baarmoeder groot wordt... geen wonder dat er geen plaats meer is :p
     
  20. Elisabetta

    Elisabetta Fanatiek lid

    3 apr 2017
    1.463
    412
    83
    @anniko Last van maagzuur heb ik niet echt, maar ik herken wel wat je zegt over snel vol zitten. Dan heb ik superveel honger en zit ik na vijf happen vol...:$

    En kuitkramp, hebben jullie dat ook? Ik regelmatig, maar ik krijg het er meestal snel uit. Maar vannacht lukte dat niet en ik voel die spieren nu nog steeds :cry:
     

Deel Deze Pagina