1 t/m 15 november 2017 mama's!

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Scarlett1985, Feb 24, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Stel je voor haha!
    Oei gaat het nu weer goed met je?


    Ik ben eens benieuwd. Zo weer naar de vk, kijken of er wat veranderd is.. zie er een beetje tegenop na die negatieve ervaring afgelopen maandag en al die heavy dagen.
     
  2. DeboraV

    DeboraV Actief lid

    Apr 3, 2017
    122
    20
    18
    Female
    NULL
    België
    Ik zit hier ook nog op de wachtbank dames!!
    Ik hou zeker rekening met een inleiding... kan me precies niet voorstellen dat het vanzelf zou starten...
     
    Mikkie32 likes this.
  3. DeboraV

    DeboraV Actief lid

    Apr 3, 2017
    122
    20
    18
    Female
    NULL
    België
    Ik dacht dat het deze week (woensdag denk ik)reeds volle maan was
     
  4. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    Oct 18, 2016
    804
    62
    28
    Succes! Laat het maar gewoon op je afkomen. Ga er vanuit dat hetzelfde is gebleven, anders is het mooi meegenomen!
     
  5. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    O ja ik woon in België. Hier is het nu volop volle maan. Mijn moeder, oma en tante beweren dus dat de kleine deze nacht of morgen gaat komen! Ik zelf geloof niet in de maan hoor! IMG-20171103-WA0000.jpg
     
    DangerBlonde, Mikkie32 and DeboraV like this.
  6. DeboraV

    DeboraV Actief lid

    Apr 3, 2017
    122
    20
    18
    Female
    NULL
    België
    Weet ik niet. Wordt inderdaad met een vaginale wisser gedaan hier bij ons in Belgie.

    Mijn zus hand die bacterie ook, bij de bevalling is ze koorts beginnen krijgen, maar op die moment heb je dat niet echt door natuurlijk.
    Haar zoontje was net niet helemaal ziek geworden, moest wel meteen antibiotica krijgen, het heeft echt wel aan een zijden draadje gehangen.
    Vandaag mijn schrik ook.
    Ik bespreek het met mij vroedvrouw volgende week
     
  7. billy112

    billy112 Actief lid

    Mar 20, 2014
    493
    143
    43
    Ik zet mjjn geld op de volle maan vannacht Hahaha.
    Zou wel lachen zijn.
     
    Miesjella and Mikkie32 like this.
  8. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    Oct 18, 2016
    804
    62
    28
    Haha ik Ook!!!
     
    billy112 likes this.
  9. billy112

    billy112 Actief lid

    Mar 20, 2014
    493
    143
    43
    Ergens helpt het wel dat ik weet dat ik niet de enige ben die zo zit te wachten Haha.

    Terwijl ik niet moet zeuren want ben pas 38 weken en 1 dag!!!
     
    Mikkie32 likes this.
  10. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    Oct 18, 2016
    804
    62
    28
    Haha ja als je eenmaal op die wachtstoel zit..
     
  11. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @baboon kom er net achter dat ik je viavia ken. Zie fb berichtje.

    Ach laat ik niet flauw doen en de naam van onze dochter zeggen. E.L.I.S.A.N.N.E

    Dat is schrikken @marloesje24
     
    Miesjella, DangerBlonde and Mikkie32 like this.
  12. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Hele mooie naam!
     
    ike likes this.
  13. DangerBlonde

    DangerBlonde Fanatiek lid

    Feb 3, 2017
    3,491
    2,487
    113
    Female
    Limburg
    Heb net ruim een uur bij de vk gezeten. Alles er uit gegooid wat er in mijn hoofd zat, wat er is gebeurd maandag bij de andere vk en dat ik daar niet meer terug wil. Wat een opluchting, ben zo blij dat ik ben gegaan en met haar dat gesprek heb gehad!
    Ze heeft meteen een aantekening gemaakt en me een schop onder Mn kont gegeven dat ik niet meteen heb gebeld en gezegd wat me zo dwars zat. Mijn vriend heeft nu de opdracht gekregen als er nog eens zoiets voorvalt dat hij haar belt als ik het niet doe.
    Ik reageer waarschijnlijk gewoon ontzettend slecht op de zwangerschapshormonen zei ze. Nu vallen er ook wel wat kwartjes, ik reageer ook zo slecht op de pil en de spiraal en de clomid tabletten om zwanger te worden waren ook geen pretje.
    Schijnt dat er over die vk van maandag meerdere klachten zijn gekomen van andere patiënten ook, en dat ze daarop aangesproken is omdat het de spuigaten uit liep. Het lag dus niet aan mij..
    Man ik heb het gevoel dat ik 20 kilo lichter ben geworden vanavond! Ze houdt me samen met mijn vriend in de gaten de komende tijd en ik heb weer wat duidelijkheid gekregen. Die had ik echt nodig. Fijn als je iemand tegenover je hebt die met een half woord gewoon snapt dat en waarom je je zo k** voelt.
    Heb besloten haar toch nog eens te laten voelen en de 3e keer te strippen vanavond. Dit keer totaal geen pijn gehad en het was niet eens super vervelend. Heb er nu ook geen last van.Er viel weinig meer te strippen want alles was goed los zei ze, en nog steeds maar 1 cm helaas niet meer. Maar volgens haar was dat al heel goed voor een eerste kindje.
    We hebben afgesproken dat zij me zo veel mogelijk zal gaan begeleiden vanaf nu, en dat ik die ene vk niet meer hoef te zien. Ze gaat maandag een brief naar de gyn maken voor me om de intake voor inleiding te plannen en houdt er oog op dat ik het liefst tussen de 40-5 en 41 wordt ingeleid als het meisje er voor die tijd nog niet uit komt. Ook meteen uitleg gehad over de inleiding wat en hoe. En ze probeert zo ver als mogelijk hoe dan ook bij de bevalling te zijn om me te coachen en te zorgen dat de bevalling een zo positief mogelijke ervaring wordt. en na de bevalling om de dag even langs te komen op de route om te polsen hoe het gaat. Hele fijne geruststelling en ik ben weer wijzer.
     
  14. elita

    elita Bekend lid

    Feb 25, 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    WoW dat klinkt echt goed!! Je bent denk ik goed serieus genomen. Hopelijk helpt je dit ook weer verder.
     
  15. ike

    ike Fanatiek lid

    Jul 5, 2013
    1,573
    118
    63
    Gehandicaptenzorg
    Waalwijk
    @DangerBlonde wat fijn om te horen zeg! Hopelijk gaat alles qua begeleiding nu soepel!
     
  16. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    Jun 30, 2014
    6,570
    3,507
    113
    Oh wat goed @DangerBlonde
    Hopelijk voel je je nu weer wat beter.
     
  17. Samila

    Samila Actief lid

    Apr 25, 2015
    399
    46
    28
    NULL
    NULL
    @DangerBlonde wat fijn dat er zo goed wordt gereageerd. Ik begrijp heel goed hoe je je voelt. Hier nog een die slecht tegen hormonen kan. Ik hoop dat je je na de bevalling snel wat beter gaat voelen. Als er iets is direct bellen hoor!
     
  18. LenaMill

    LenaMill Fanatiek lid

    Aug 3, 2014
    4,261
    997
    113
    Iemand een spannend volle-maan-verhaal te vertellen? Ik niet in ieder geval... Kleine man zit nog steeds goed! Pffff
     
  19. Mikkie32

    Mikkie32 Bekend lid

    Oct 18, 2016
    804
    62
    28
    Nopeeee haha.

    @DangerBlonde fijn meis!!! Kan je met een goed gevoel het weekend in :) wie weet hoef je niet ingeleid te worden.
     
  20. elita

    elita Bekend lid

    Feb 25, 2014
    720
    74
    28
    NULL
    NULL
    Haha Nope hier ook een hele rustige nacht. Kon sinds langere tijd weer zowel op rechter als linker zij slapen. Baby was zelfs echt beduidend rustiger dan afgelopen nachten. (Gister wel actief geweest hoor).
    Wie weet is het een teken maar denk het niet. Haha
     
    Mikkie32 likes this.

Share This Page