Uitgerekend 15 t/m 30 april 2018

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Robijn89, 11 aug 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.008
    1.053
    113
    Hier ook hartslag opgenomen haha en alle waarders ook goed
    Ik moet na een bekkenbodem fysio die kan dan kijken waar het vandaan komt
    Nu steeds steken links in onderbuik irritant pff
     
  2. Original

    Original Niet meer actief

    Ligt je placenta aan de voorzijde? Ik heb namelijk ook af en toe wat steekjes en komt dus doordat de placenta aan de voorzijde zit. Fijn dat alles goed was!
     
  3. Original

    Original Niet meer actief

    Nugget, Meis28 en Mvp vinden dit leuk.
  4. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.008
    1.053
    113
    Ik heb eigelijk geen flauw idee
    Heb ze er niet over gehoord haha
    Jaa ik weet mijn bloedgroep ook weer haha
     
  5. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.008
    1.053
    113
    Nugget en Meis28 vinden dit leuk.
  6. Fluss1984

    Fluss1984 Fanatiek lid

    2 jun 2015
    3.393
    1.595
    113
    Noord-Brabant
    Ik herken wel die steekjes, maar mijn placenta ligt aan de achterzijde. Ik denk dat het komt door het groeien van de baarmoeder
     
  7. Original

    Original Niet meer actief

    Dat ik zwanger was met een placenta aan de achterzijde had ik ook wel steekjes maar niet zo scherp als nu.... ik merk wel degelijk verschil helaas
     
  8. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    18 aug 2017
    1.329
    645
    113
    Vrouw
    Ik werk 31 uur per week.. wil wel proberen of ik iets minder kan werken. Ik werk elke vrijdag van 9.30 tot 20.00 uur en ook de zaterdag van 10.00 - 17.00. Dus misschien de vrijdagavond eraf halen en 1 x pm een zaterdag eraf.
     
  9. Babylovebaby

    Babylovebaby Fanatiek lid

    1 dec 2015
    2.008
    1.053
    113
    Ja dat dacht ik ook vandaag al geen last meer
     
  10. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Ik werk 32 uur per week, 3 dagen op kantoor en 1 dag thuis. Ik hoop dat dat zo kan blijven. Als ik die dag die ik nu thuis week op kantoor zou moeten verschijnen dan overweeg ik een dag minder te gaan werken nog. Want dan moet mijn kleintje straks 4 dagen in de week naar de opvang en dat vind ik persoonlijk echt teveel. Drie vind ik al veel, dat is echt mijn max.
     
  11. Solidgold

    Solidgold Actief lid

    13 jul 2017
    142
    103
    43
    Vrouw
    Ze zei dat ze liever een zusje wilde :roflmao: Maar was gewoon dwars peutergedrag hoor want ze is er helemaal ok mee!
     
    NORAH1979, Original en Meis28 vinden dit leuk.
  12. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Hi girls, hoe gaat ie daar?
    Hier vanmorgen bij de vk geweest en alles helemaal prima, bloeddruk goed, al vier kilo aangekomen (whow haha, weeg nu 64), en we hebben de hartjes kunnen horen :-D Ze moest even zoeken, ze waren druk aan het bewegen want je hoorde allemaal geschuif en geschop haha en ik voelde dat zelfs een keer eventjes. Daarna had ze er eentje te pakken hihi en daarna ging ze iets meer richting de andere kant en vond ze de andere. Was zo´n magisch moment! Omdat de echo natuurlijk al weer even geleden was en toen wist ik niet welke baby welke was en was ik uberhaupt zoo overrompeld door alles. En nu was het echt zo omstebeurt een hartje, zo cute! Op naar volgende week, de echo.. Wel geruststelling weer hoor
     
    Nugget, Mvp, Beyzam en 5 anderen vinden dit leuk.
  13. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Haha hier wilden ze ook allemaal een zusje, ze waren niet heel geamuseerd. Ik zeg maar een baby is een baby toch? Hij kan er toch ook niks aan doen dat hij een jongetje geworden is?! :roflmao:
     
    Meis28, NORAH1979 en Original vinden dit leuk.
  14. Original

    Original Niet meer actief

    @NORAH1979 dat is een lange dag zeg!

    @Saona je andere 2 zitten ook al op de basisschool als ik de jaartallen zie.... scheelt dan hè. 4 dagen is voor zo een kleintje vind ik ook veel. Wij kunnen het gelukkig zelf opvangen. Althans oma 1 dag en verder doen we het beide zelf. Ambtenaren Hahahahahaha, ik heb ook de luxe van thuis
    hahahaha herkenbaar volgens mij wil elk meisje een zusje. Tot ze elkaars make-up en kleding ‘lenen’ hahaha. Hier wilde Mn dochter ook een zusje maar is ook wel blij met een jongen maar als ze mocht kiezen haha. Leuk hè die kinderen en hun ideeën.
     
  15. Original

    Original Niet meer actief

    @NORAH1979 dat is een lange dag zeg! Wat zal je kapot zijn daarna! Snap dat je die wil verkorten

    @Saona je andere 2 zitten ook al op de basisschool als ik de jaartallen zie.... scheelt dan hè. Althans ik vind het heerlijk haha. 4 dagen is voor zo een kleintje (vind ik) ook veel. Wij kunnen het gelukkig zelf opvangen. Althans oma 1 dag en verder doen we het beide zelf. Vind ik ook wel fijn dat dat goed te combineren is met ons werk.

    @Meis28 wat fijn dat de controle goed was! Magisch moment hè die hartjes....en dan heb jij er 2 in je buik zitten. Heerlijk. Ze zijn lekker beweeglijk dus. Wat zeiden ze van de 4 kilo? Je zal wel sneller meer aankomen dan normaal gok ik zo ;). Spannend volgende week!!

    Net uit Mn werk en ben kapot. Veel buiten geweest en dan de warmte weer in helpt ook niet echt mee haha. Denk dat ik op tijd in bed lig. Morgenochtend weer naar de vk. Eens zien hoe laat......:D
     
    Meis28 vindt dit leuk.
  16. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    hihihihi!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  17. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    30 aug 2013
    4.026
    184
    63
    Spanje
    Ah fijn dat sommige van jullie zelf de kindjes veel op kunnen vangen. Ons zoontje moet helaas van ma-vr naar de creche, van 09:15 - 15:00.. Vind het wel erg veel maar goed.. ze gaan hier vanaf 3 jaar naar ´school´ dus volgend september begint hij op school. Voor ons is dat geen enkele verandering want dat is ongeveer dezelfde tijden, alleen is het ergens anders. Ergens wel fijn dat hij dan al gewend is om ergens anders te zijn eerste dagdeel, want als dat allemaal nieuw is, is ook niet makkelijk!
    De vk zei niet veel over de 4 kilo, ik zei zelf van jeetje, 4 kilo.. en toen zei ze ja nouja.. het is wel over 2,5 maand tijd dus zo gek is het nog niet.. niet voor drie eten grapte ze erbij! Moet zeggen dat ik ook niet extra veel eet ofzo hoor, alleen ja soms heb je wel zin in bepaalde dingen en eet je misschien toch wat meer ofzo. Maar ik maak me er niet echt druk om, we zien wel hoe het loopt ;)
     
  18. NORAH1979

    NORAH1979 Fanatiek lid

    18 aug 2017
    1.329
    645
    113
    Vrouw
    Hier vandaag ook weer echo gehad. Alles goed. En t is nog steeds een jongetje :D

    Mijn bloeddruk was nu 118-70. Vorige keer was deze aan de hoge kant. Ben blij dat t nu weer goed was.

    Fijn om te lezen dat de controles bij de andere dames ook goed waren!
     
    Meis28, Mery, Mvp en 2 anderen vinden dit leuk.
  19. Saona

    Saona Fanatiek lid

    24 jun 2006
    4.529
    640
    113
    Dat is fijn ja! Mijn ouders hebben mijn kinderen ook heel veel opgevangen, maar ik wil dat nu nit van ze vragen. Mijn vader werkt fulltime en mijn moeder werkt voor zichzelf ook wel zo’n 30 uur per week nog. Sinds mijn zusje ook kinderen heeft en ze dus al meer kleinkinderen krijgen merk ik dat het gewoon een beetje teveel word voor mijn moeder. Ondanks dat ze de beste opa en oma van de wereld zijn. Dus ik ga dat nu niet van ze vragen, nóg een kleintje erbij. Ze zou het doen hoor, maar ik vind dat het mijn verantwoording is haar een beetje te beschermen.
     
    Meis28 vindt dit leuk.
  20. Original

    Original Niet meer actief

    Dat scheelt idd als ie dan al gewend is. En het is tot 3 uur dan heb je de hele middag nog. Mijn kids zaten op de bso 3 dagen maar ze deden er wel altijd super leuke dingen. Nu hoeft het niet meer en vangen we ze zelf op maar ze hebben het er nog over hoe leuk het er was. Haha ach soms mag je gewoon lekker eten toch. Deed je anders toch ook wel? Al een speciaal iets als favoriet???
     

Deel Deze Pagina