Begin MMM

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door TMR, 21 jul 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @BB83 oohja bah, ik haat wit. Geen idee, waren t echt knallers? Of digitale ovutest? Sorry kweet t niet meer. Zou indd woensdag lekker bellen.

    @TMR spanneeenddd. Have Fun!!
     
  2. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    @TMR ohhh wat leuk, morgen!!! Haha. En ook spannend, je eerste ontmoeting met je kindje! ;)

    @Ukkie1 ja ik had wel duidelijke ovu testen. Zie foto... Maar wat lees is dat het ook kan zijn dat je een LH piek krijgt, maar niet je ei is gesprongen een je nog een LH piek nodig hebt (?)

    Nouja, beter word ik morgen gewoon alsnog ongesteld en kan ik door met weer een ronde clomid...
     

    Bijgevoegde bestanden:

    TMR vindt dit leuk.
  3. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Ohhh men, nu heb ik deze ochtend toch een ongi buikpijn, lijkt wel 3 ongesteldheden ineens :( nog nooit gehad zo erg. Nu maar de kachel lekker omhoog gegooid hier in mijn kantoor en een grote latte macchiato gemaakt voor mezelf :)

    Als het ook maar komt, kan ik de clomid straks ophalen en weer door...
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  4. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Blegh... Wat naar zeg. Hopelijk valt t verder mee!! Sterkte vandaag xx
     
  5. Rozeline

    Rozeline Fanatiek lid

    11 okt 2017
    1.865
    920
    113
    Vrouw
    @TMR spannend de eerste echo. Ik ben benieuwd hoe het is gegaan...
    @BB83 balen, ben je nu toch ongesteld geworden?
    @Ukkie1 hoe is het met jou?
     
    BB83 en TMR vinden dit leuk.
  6. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Dan klopte de ovulatietest dus wel redelijk!
    Super jammer hoor. Vervelende buikpijn ook altijd.
    Als er een eisprong is, zou het toch moeten lukken! Nieuwe ronde, nieuwe kansen..

    Ja ik ben erg zenuwachtig, morgen pas 6 weken, dus denk dat er nog weinig te zien is.
    (Maak ik mezelf wijs om teleurstelling te voorkomen haha)
    Laat het vanavond weten!
     
    BB83 en Ukkie1 vinden dit leuk.
  7. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @TMR spannend hoor! Gewoon indd van uitgaan dat t hartje nog niet klopt, kan t alleen maar meevallen!! En wie weet nag je dan volgende week wel nog een keer :D

    @Rozeline mwa t gaat. Bekken gaat niet goed, banden doen pijn, mn IS gewricht is geïrriteerd en daardoor heb ik zenuwpijn in mn been en mn tussenwervelschijf is zwak en geïrriteerd wat als ik niet oppas een hernia kan worden. Al met al dus nogal de balen in :( :(

    Baby lijkt t goed te doen. Buik groeit en ik voel t zo nu en dan bewegen. Vlgd week dinsdag weer controle.
     
  8. Rozeline

    Rozeline Fanatiek lid

    11 okt 2017
    1.865
    920
    113
    Vrouw
    Oh dat is niet fijn:(, gelukkig dat alles met de baby wel goed gaat:thumup:...
     
  9. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Nouuu er was nog bijzonder weinig te zien, vrijwel niets..
    Maar er zit iets en het zit op de goede plek.
    Waarschijnlijk ook minder ver dan de banner aangeeft!
    Volgende afspraak is bij de verloskundige, dus hopen dat dat een beetje snel is.

    Jeetje @Ukkie1 dat klinkt wel heftig allemaal, wat een ellende!
    Gelukkig alles goed met de baby..
     
    BB83 vindt dit leuk.
  10. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ooh!! Ben je teleurgesteld?? Wanneer moet je dan naar de VK? Hopelijk dan een duidelijke echo dan!

    Ja, erg veel pijn, word beetje wanhopig van, moet nog zo lang..
    En tja, vind t toch wel weer tijd voor een echo ofzo haha. Maar vlgd week hartje luisteren bij de verloskundige, das fijn. Maar ga er voor nu van uit dat alles wel goed gaat daarbinnen :)
     
  11. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Indd. Die ovu test was toch goed en moet ik er 14 dagen bij optellen als LF en niet 10... nu dus echt ongesteld en morgen dus weer clomid ophalen voor de volgende ronde.

    Bij jou dus de bevestiging met echo, maar niet wat je ervan had verwacht? Ik weet eerlijk gezegd of het aan de vroege kant is om bij 6 wkn al een hartje te horen. Hopelijk snel bij de vk een echo!
     
    TMR vindt dit leuk.
  12. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @Bacio hoe is t met jou??
     
  13. Bacio

    Bacio Bekend lid

    25 jan 2017
    825
    500
    93
    Vrouw
    Zwolle (omgeving)
    #433 Bacio, 7 nov 2017
    Laatst bewerkt: 7 nov 2017
    Dank voor je bericht!

    Zo, ik kom ook weer even om de hoek.

    Laatste tijd erg druk. Sorry!
    Maar... Alles gaat wel goed. Voel me ook goed en de echo gistermiddag was heel mooi. Ben 1 dagje naar voren gezet. 29 mei is de uitgerekende datum.
    Wacht op een oproep van het Isala voor de 13 weken echo en ik krijg een uitgebreide echo (GUO) bij 20 weken.
    Samen met lief vanavond nog even onze koppies kraken of we de combi-test op de nipt willen laten doen. Daar zijn we nog niet helemaal uit.
    Directe naaste familie en de collega's zijn op de hoogte. Zoon is ook zo zo zo blij!!! Hihihi.

    Fijn dat in dit topic ook nog steeds steun bij elkaar wordt gevonden en elkaar wordt gegeven. Tjeeee , wat is er veel geschreven!!!
     
    BB83, TMR en Ukkie1 vinden dit leuk.
  14. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Nah das dus geen excuus he!! Haha. Wat fijn vd echo!! Heerlijk he. En leuk om eindelijk te kunnen vertellen aan iedereen.
    Wij hebben niet laten testen. Als t op de echos niet naar voren komt zal t wel meevallen, denken we dan maar, maar ik wil ook gewoon de stress en de keuze niet moeten maken. Dus gaan er gewoon van uit dat de baby gezond is en anders is t ook welkom. Maar t is een lastige keuze en ik snap ook prima dat mensen wel laten testen!
    En leuk van je zoon, leuk dat hij wat ouder is. Lijkt me heel gezellig!!
     
  15. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Nou een hartje had ik ook niet verwacht, maar zoooo weinig te zien ook niet..
    Dus wel een beetje teleurgesteld inderdaad. Maarja we hebben het zelf niet voor het zeggen hè, daar zijn we wel achter haha. Heb de echo even bijgevoegd. Links onderin zou iets zitten..
    Kan donderdagmorgen pas bellen om een afspraak te maken.
    Jullie zullen wel denken, wat zeurt ze nou, ze is tenminste zwanger.. o_O sorryyy
     

    Bijgevoegde bestanden:

    BB83 vindt dit leuk.
  16. Rombely

    Rombely Niet meer actief

    Kan me voorstellen hoor TMR dat het toch een teleurstelling is. Snap dat je heel graag de bevestiging wilt dat het echt goed is... Hopelijk kan je snel bij de vk terecht.

    Wat kletsen jullie veel, wel gezellig hoor, en lees wel met jullie mee. Heb zelf alleen weinig te melden. Ik denk dat ik donderdag ga bellen om de hsg in januari in te plannen. Er moet wel echt iemand met je mee toch? Ik wil alleen m'n man mee omdat verder niemand ervan weet, maar die kan begin januari niet als ik nog niet in de vruchtbare periode zit. Anders wordt het alweer februari:(.
     
  17. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Oohja iniminiscuul klein. Je zal zien hoe groot t dan ineens us op de vlgd echo! T zal heus goed zijn meisje. Ik denk dat je gewoon nog geen zes weken bent. Bij mijn zoontje heb ik een echo gehad met 6,5 wk en daar was nauwelijks iets op te zien. 2 wk later echo en een mooi boontje!! Ik duim gewoon dat je snel een mooie echo hebt xx
     
    TMR vindt dit leuk.
  18. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Ja ik hoop het zo, ben wel even flink van slag geweest maar het gaat alweer beter!
    Net een verloskundigenpraktijk gebeld en ik mag volgende week donderdag heen voor een echo. Ik denk dat ze daar ook betere apparatuur hebben dan in het ziekenhuis. Duss aftellen!
     
    Rozeline en BB83 vinden dit leuk.
  19. TMR

    TMR Actief lid

    6 apr 2017
    264
    155
    43
    Vrouw
    Volgende week donderdag mag ik gelukkig weer een echo. Dan is er vast meer te zien!
    Spannend hoor een hsg. Heb daar zelf geen ervaring mee maar wel met een schuimecho. Mijn vriend was toen wel mee, maar eigenlijk was dat niet echt nodig. Alleen is de hsg wel wat heftiger geloof ik! Zou zo jammer zijn om het nog weer uit te stellen.. Kan je niet iemand anders in vertrouwen nemen, (schoon)moeder ofzo?
     
    BB83 vindt dit leuk.
  20. BB83

    BB83 Fanatiek lid

    8 aug 2017
    2.624
    2.563
    113
    Vrouw
    Zo. Ik ben weer een beetje mezelf. Na die witte test begin deze week, was ik nog neutraal. De emoties kwamen gisteren met het besef dat het deze ronde niet gelukt was. Toch gek he dat je dan op een ongepland moment me heel verdrietig voel. Ook omdat de ongi mega heftig was deze ronde. Heb ik normaal ook nooit. Ben er lichamelijk ook moe van gewoon. Ergste hopelijk nu gehad.

    Anyway, gisteren weer clomid 150mg opgehaald en ga vanavond eerste 3 tabletten weer braaf innemen. Daar gaan we weerrrrrr... :rolleyes:
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina