Ja!! Ben zo blij dat het weer is begonnen! Een van de leukste programma's die er zijn. En mooi om te zien dat de technieken zich zo snel ontwikkelen en het daardoor (gelukkig) nog moeilijker is om onvindbaar te blijven.
Ja gaaf he?! Wel bizar dat die ene dame al direct op haar eerste dag gepakt is. Ik vraag me dan wel af of ze vorig seizoen wel goed heeft bekeken... Ik vind het einde wel een beetje jammer met die coördinaten e.d.
Ja niet slim dat ze die briefjes gewoon in de prullenbak had gegooid. Met die plaatsen erop was de rekensom zo gemaakt Weet eigenlijk niet of ze vorig jaar ook al gebruik maakten van dat nummerbord systeem maar daar door werd zij gelijk gepakt. Goed hoor! (en niet zo best van haar ) Dat einde kan juist wel leuk zijn denk ik, er moet wel een beetje een spelelement in zitten natuurlijk en de vraag is of de hunters er ook achter gaan komen wat de coördinaten zijn. Wat ik trouwens niet begreep is dat de meeste gelijk gingen rond bellen met hun eigen telefoon dat het was begonnen. Het eerste wat je dan toch doet ik gelijk je telefoon uitschakelen?
Ik wil het ook weer gaan volgen, deze week helaas de laatste vijf minuten alleen maar gezien. Kentekenidentificatie werd vorig jaar ook al gebruikt.
Ja leuk, wij kijken ook! Ik vroeg me inderdaad ook al van sommige kandidaten af of ze het vorige seizoen wel goed bekeken hadden. Die vrouw sowieso niet lijkt mij, want die had echt beginnersfouten gemaakt. Maar die ene van die twee vrienden was ook niet echt slim door met zijn eigen telefoon te bellen. Ik ben wel heel benieuwd wie het tot het einde halen. Vast niemand die zo goed is als de winnaar van vorig jaar (weet z'n naam even niet meer, Evert ofzo?). Dat was echt geweldig toen!
Vorig jaar was dat nummerbord systeem er ook al. En volgens mij is je telefoon uitschakelen niet voldoende. Ik dacht dat je je batterij er uit moest halen. Die vrouw leek inderdaad niet echt op de hoogte van vorig jaar. Denken dat je veilig zit bij familie is niet zo slim.
Ja ik kijk ook weer!! Inderdaad niet zo snugger wat ik tot nu toe gezien heb.. Hoewel dat bellen met je eigen telefoon een soort eerste reactie is waarschijnlijk, dus dat vergeef ik hem voor nu
Wat mij verbaast is dat vrienden en familie altijd zoveel vertellen aan de rechercheurs. Ik zou net doen of ik het allemaal niet weet.
Er werd ze verteld dat ze een uur hadden om weg te komen, dus dan gaat het spel officieel nog niet in en worden hun telefoontjes nog niet afgetapt. Zo begreep ik het in ieder geval.
Ze worden nog niet af getapt, maar ze kunnen zodra het uur voorbij is natuurlijk wel zien wie er gebeld is en die mensen kunnen ze dan ondervragen natuurlijk. Ik denk ook dat het menselijk is dat je 'iemand wil helpen' en dat je er dingen uit flapt waarvan je niet eens weet dat je ze gezegd hebt of niet eens door hebt dat het schadelijk zou kunnen zijn.
Vorig jaar bij toeval dit programma gevonden. Ik wist niet dat er nu weer een nieuwe seizoen is gemaakt. Maar ik ga wel weer kijken, via uitzending gemist kan ik die van maandag zien. Leuk!
Ja klopt. Maja, ze komen anders ook wel op een andere manier bij die mensen terecht. Zou er daarom zelf niet zo huiverig om zijn
Vorig jaar gekeken maar dit jaar niet. Ik vond het op sommige punten zo nep de vorige keer. Er moest steeds gepind worden en zogenaamd naar huis gebeld. Het kwam mij te geregisseerd over, ongeloofwaardig daardoor.