Gefeliciteerd! Wat fijn dat hij er is! Hard werken loont meid. Lekker genieten nu! Veel geluk samen. X
Hahaha daar moet ik wel even hard om lachen . Wie weet, nog even en dan mag je ontdekken of dat ook echt zo is . Spannend he
Ik hoop dat het lachen geen zeer deed. Pfoe ja het komt echt dichtbij nu, begin 'm best een beetje te knijpen.
Goedemorgen! Fijn dat je een goede nacht hebt gehad. Zelf ook een beetje energie opgedaan of alleen maar verliefd gekeken hoe heerlijk hij lag? Hier is het nog steeds rustig. Papa en zoon zijn lekker zwemmen, ik lekker kijken, even genieten.
Ik heb wel geslapen op zich, al waren het korte slaapjes van steeds een half uur drie kwartier. Maar ook wel prima, wel gerust dus. Heb heel erg genoten van zijn zachte blote velletje op mijn huid. Heerlijk! Ah lekker, even afleiding voor je ook
Nog een stille meelezer, wat heb je het lang volgehouden en wat fijn dat het met jullie beide zo goed gaat! Lekker genieten!
Wat klink je toch tevreden, heerlijk! Hoe gaat het nu met je? En met jullie zoontje, hopelijk kun je morgen lekker naar huis. @Fristi2012 toch maar die trampoline gaan uitproberen als ze niet snel bedenkt om eruit te komen
@Bailief goed plan! Die ochtenden gaan nog wel, maar na een hele dag, auw, dan is lopen en staan niet fijn meer. Maar helaas nog niks wat op weeen lijkt.
Jammer zeg.. het is ook nog vroeg natuurlijk. Maar jij hebt ook al wel genoeg pijn gehad denk ik. Een keer mag het best klaar zijn.
Balen @Fristi2012 dat je zo’n last hebt . Toch misschien vragen om inleiden? Of wil je dat nog steeds liever niet? Hier gaat het super. Kan weer voor mezelf zorgen dus dat is fijn . Kleine uk doet het perfect. Drinkt als een malle, zo bijzonder om dat ook eens mee te maken! Hij zoekt en tilt z’n koppie zelfs op om aan te happen. Zo anders als bij dl. Scheelt enorm, daar was ik nu in de weer met aanleggen, kolven, vingervoeden etc. En dat elke paar uur Pff. Nu is het drinken klaar, heerlijk. Verder vind ie z’n bedje niet zo leuk, dus hij ligt de hele dag bij me. Denk dat ik hem vannacht ook maar weer bij me neem. Als hij zo pruttelt slaap ik ook niet.
@madelein nee inleiden wil ik niet. Dat betekent bevallen in t ziekenhuis. En ik wil echt liever thuis zolang het mogelijk is. Ik kan de komende dagen nog best wel ff doorbijten. Je weet zelf hoeveel je nog door kunt gaan terwijl het niet echt meer gaat. Nog twee daagjes en dan is het alweer weekend. @Bailief we gaan gewoon nog even vrolijk door. Morgenochtend weer met goede moed verder.
@Fristi2012 ja dat is zeker waar. Je vind altijd wel ergens wat kracht, zeker als je gemotiveerd bent. Maar het is niet makkelijk weet ik! En dat mag ook gezegd worden. Je doet het super meis!! Straks heb ook jij je hummel in je armen, en dan is het het allemaal toch weer waard geweest gek genoeg . Hier pittig nachtje gehad. Mannetje was onrustig, onwijze zuigbehoefte en alleen maar willen drinken. Hij is zelfs gaan duimen vannacht. Rond 4.00 wat slaap kunnen pakken en nu weer drinken. Hij wil naar huis vandaag denk ik, snel buikje vol voor hij weer gewogen wordt . Wel super trouwens om eens te ervaren hoe makkelijk bv kan zijn in het begin. Nu merk ik pas hoe moeilijk het was bij z’n zus!
Wat fijn dat hij zo goed drinkt madelein! Ik duim dat z'n gewicht mooi is en jullie snel richting huis kunnen. Wel balen van de slechte nacht. @Fristi2012 Ik hoop dat het gauw zover is en dat je gewoon thuis kunt bevallen. Je doet het hartstikke goed.
Hij is net al goedgekeurd door de kinderarts . 160 gram afgevallen in totaal dus nog geen 5%. Top! Ach wakker liggen van een drinkende baby is niet zo erg, dat zal nog wel vaker gebeuren de komende weken/maanden . Ben al lang blij dat hij het zo goed doet. Hij ligt nu ook weer lekker te lurken . Hou jij het nog een beetje vol @Micchan ?