Niks om onzeker over te zijn hoor, prachtige buik. Ik wou dat ik zulke dingen te horen kreeg, hier zegt iedereen dat hij bescheiden is en als ik zeg dat ik 38 weken ver ben kijken ze me raar aan.
Geen vrouw is gelijk, geen zwangerschap is gelijk en geen buik is per zwangerschap gelijk. En jij bent heel mooi zwanger! Als je je echt onzeker maakt, moet je het eens aan je verloskundige (of gynaecoloog, weet niet waar je onder loopt) vragen, maar denk dat die precies hetzelfde zal zeggen. En je vooral niets aantrekken van wat mensen zeggen (op ons na dan )
Heb een soort gelijke buik! Gemaakt met 27 weken. Ieder zijn buik groeit anders. Trek je niks aan van de commentaar. Ik kreeg met 16 weken al een keer de vraag of ik al bijna moest bevallen. Mwah vind het allemaal wel meevallen
Dit was mijn buik, twee dagen voor ik ging bevallen. Ons zoontje is inmiddels 6 weken oud, en mijn buik is weer aardig terug in vorm. Helemaal zoals voor de zwangerschap zal het waarschijnlijk wel nooit meer worden
Iedereen in mijn omgeving noemt mijn buik ook enorm. Ik zie het zelf alleen niet.. Ligt vast aan mij hoor, maar van bovenaf lijkt het minder denk. Foto van vandaag! (38weken en 1 dag)