1 tem 15 juli 2018

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by SHN, Oct 23, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Another

    Another Bekend lid

    Oct 10, 2015
    680
    311
    63
    Wat leuk dat je vriendin dat gaat doen! Heeft ze dat al eerder voor jullie gedaan? :)
     
  2. Anniekje

    Anniekje Actief lid

    Oct 27, 2017
    115
    151
    43
    Female
    At home
    Ja we hebben het hartje als gehoord en dinsdag 12/12 hebben we de volgende echo dan ben ik 11 weken
     
    Another likes this.
  3. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Ja, alle keren is ze hier geweest in de kraamweek. Super relaxt en gezellig :)
     
    Another likes this.
  4. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    Mar 14, 2014
    488
    189
    43
    Female
    NULL
    Alkmaar
    Ja klopt!
     
    Poesta likes this.
  5. Diazz

    Diazz VIP lid

    Dec 28, 2014
    6,391
    3,134
    113
    Sorry, heb je bericht geloof ik gemist.
    Welkom hier en gefeliciteerd!
     
    Anniekje likes this.
  6. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    Mar 14, 2014
    488
    189
    43
    Female
    NULL
    Alkmaar
    @Another

    Ja gaat heel goed nu. Misselijkheid is zowaar bijna weg. Ik ben alleen vaak aan het kokhalzen als ik iets ruik.
    En ben erg moe weer de laatste dagen.
    Voor de rest gaat het heerlijk!
     
  7. hibiscuss

    hibiscuss Lid

    Feb 13, 2016
    47
    47
    18
    NULL
    NULL

    Echt hoor...die schoonfamilie!! Gelukkig reageerden onze eigen families wel leuk, toch het belangrijkste ;)

    Alvast een hele fijne verjaardag!!
     
  8. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    Sep 25, 2014
    2,529
    1,234
    113
    Female
    Welkom aniekje en welkom terug deniseappeltje! Wat fijn dat de misselijkheid bijna weg is. Ik kan daar ook bijna niet op wachten haha. Voor t goede doel
     
    Anniekje likes this.
  9. wensfeetje

    wensfeetje Actief lid

    Sep 27, 2017
    118
    90
    28
    Female
    Welkom nieuwe meekletsers!

    Poe, de misselijkheid lijkt hier minder te worden en zelfs de koelkast kan weer open zonder te kokhalzen ;). Maar ik blijf zoooo moe.. Vanmiddag gewoon drie uur liggen slapen! En nu weer doodmoe. Ben het wel een beetje zat, die vermoeidheid! Kan me dit ook totaal niet zo herinneren van de vorige twee keren.

    Hier gaan we een weekendje rustig aan doen. Vandaag de kindjes al thuis gehouden van school, ook zij zijn op,merk ik!
     
    urfebe likes this.
  10. urfebe

    urfebe Fanatiek lid

    Sep 25, 2014
    2,529
    1,234
    113
    Female
    Ohhh ja was bij jou idd hibiscus! Nou inderdaad gelukkig wel. Ik vond t zo sneu voor mn vriend. Maar goed het past net als bij jou ook goed in het familieplaatje: sociaal tegenover vooral met zichzelf bezig
     
  11. LoveLaughLive

    LoveLaughLive Bekend lid

    Aug 3, 2014
    573
    139
    43
    Female
    zuid-limburg
    Welkom nieuwe dames!

    Hier even een klaagberichtje! Deze week kan ik het avond eten niet meer zien/ruiken/eten.. ben nu ipv de ochtend iedere dag vanaf +- 16:00 misselijk tot dat ik in slaap val savonds.

    Ook al een aantal dagen last van migraine, duizelig en op momenten wazig zien. Gister al bloed laten prikken daar krijg ik maandag de uitslag van als ik weer controle vk heb.
     
  12. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    Mar 14, 2014
    488
    189
    43
    Female
    NULL
    Alkmaar
    @wensfeetje Vreselijk hè die koelkasten openen!
    Ik ga ookal kokhalzen bij het openen ervan. En bij het bakken van vlees bleh
     
  13. wensfeetje

    wensfeetje Actief lid

    Sep 27, 2017
    118
    90
    28
    Female
    Wat grappig, jij bent de eerste waarvan ik hoor dat ze er ook last van heeft. Ik had dat de vorige twee zwangerschappen ook, echt vreselijk! En heel onpraktisch. Ik hou nu mn adem maar in als ik de koelkast open maak, maar vaak hangt er dan alsnog een walm :confused:
    Vlees geen last van, maar wij eten vrijwel geen vlees, dat scheelt ook ;)
     
  14. Kayleighh

    Kayleighh Actief lid

    May 12, 2016
    269
    52
    28
    NULL
    NULL
    Herkenbaar dit ja, haha! Het moment dat je er tegenop gaat zitten om de koelkastdeur te openen.:roflmao:
     
  15. Mar18

    Mar18 Bekend lid

    Jun 30, 2014
    538
    207
    43
    Herkenbaar!
    Dat kokhalzen had ik bij de vaatwasser inruimen bv... bleehh. Vooral vorige zwangerschap last v gehad. Nu heb ik het maar 3x gehad ofzo. Hoop dat t weg blijft!

    Gister aan onze ouders verteld... met de letters....Ik heb de B ... ik de A...B? BABY!?? Ze hadden het snel door en vlogen ons om de nek.
     
    Wasabi, urfebe, caatje87 and 2 others like this.
  16. Wensmamma

    Wensmamma Fanatiek lid

    Jun 4, 2013
    2,347
    993
    113
    Heerlijk al die leuke reacties! En de mindere ach lekker laten.

    Wij zitten een weekend in centerparcs in Limburg en er ligt sneeuw. Ik zit nu ongeduldig te wachten totdat het licht is. Ik wil naar buiten! Ben altijd net een klein kind als het heeft gesneeuwd. Ik hou dr van.
     
  17. Babyopkomst

    Babyopkomst Bekend lid

    Nov 3, 2017
    530
    337
    63
    Dag dames!

    Hebben meerdere van jullie dit? Het is niet heel extreem hoor. .. Maar in de ochtend gaat het super en vanaf half 12 gaat het mis. Of nouja, dan verdwijnt mijn eetlust en heb ik alleen maar zin in vet en zoet. Terwijl ik juist graag op wil Letten. Nu al een paar dagen op rij lunch ik met een pizzabroodje (deed ik voorheen nooit) en ik eet veel chips...enige dat helpt tegen het weeïge gevoel, echt misselijk is het niet. Als ik naar bed ga is dat nog steeds zo.pas als ik wakker wordt is het weg. Ik ben nu 10+4 en het lijkt eerder erger te worden dan weg te trekken. Maarja. Tot 8 weken had ik ook niks.

    Daarnaast begint de vermoeidheid toe te nemen en ben ik bel duizelig (lage bloeddruk)

    Over 1.5 week de 12 weken echo. Daar maak ik me gezien mijn klachten geen zorgen om.
     
  18. mamaloe250

    mamaloe250 Fanatiek lid

    Aug 2, 2016
    1,149
    722
    113
    @Samsoko was jammer van je zwagers en schoonzussen zeg, maar wel super van de toekomstige opa's en oma's.

    @Diazz jij ben snel met regelen maar wel echt heel lekker dat je vriendin dat doet. Mijn kraamverzorgster is weg bij het bureau, echt jammer want zij heeft me zo goed gesteund.

    @LoveLaughLive en @wensfeetje lastig met dat ruiken. Ik ben zo verkouden dat ik al twee weken niks ruim en proef dus dat is nu wel lekker. Kan ik meteen iets eten als ik misselijk wordt. Haha en ik eet ook redelijk ongezond hoor @Babyopkomst maar wel afgewisseld met fruit en liga evergreen.

    De reacties gisteren waren heel leuk, ging hem wel stressen want bij het gooien van een 2 was het een shotje nemen, maar gooide gelukkig goed dus hoefde geen smoesjes te bedenken. Ze hadden het bij de tweede regel al door:roflmao:
     
    urfebe, Mar18, Diazz and 3 others like this.
  19. mamaloe250

    mamaloe250 Fanatiek lid

    Aug 2, 2016
    1,149
    722
    113
    @Wensmamma dat heerlijk zeg! Je hebt precies het juiste weekend uitgekozen. Haha ik vind sneeuw romantisch, hebben jullie ook een openhaard?
     
  20. deniseappeltje

    deniseappeltje Actief lid

    Mar 14, 2014
    488
    189
    43
    Female
    NULL
    Alkmaar
    @Babyopkomst heel herkenbaar hoor.
    Ik heb dit vanaf 6 weken gehad tot 9 weken ongeveer.
    Vooral met avond eten vond ik groente gewoon heel vies etc. Dus wachten tot kinderen op bed lagen en dan pizza bestellen :roflmao:
    En dan daarna lekker hormonaal erover huilen omdat ik teleurgesteld was dat ik mezelf dikker at.:thumup:
    Maar net zoals me 2 andere liet ik me eerst gewoon gaan en als me lichaam weer normaal deed qua eten en misselijkheid pakte ik het gezond eten goed op!
     
    wensfeetje likes this.

Share This Page