Nee, dat halen wij er nooit uit. We hebben zelfs geen tandartskosten verzekerd. We hebben allebei een goed gebit en die ene controle per jaar en twee keer gebitsreiniging bij mij halen we er nooit uit. Maar dochter zal over een tijdje aan een beugel moeten en dan gaan we wel aanvullende verzekering nemen. Mijn man heeft het een paar jaar geleden al uitgezocht en bij onze verzekering is daar geen wachtperiode voor. De kinderen gaan altijd het eind van het jaar voor controle en dan vraag ik of de beugel er al aan zit te komen. Oordeel was nu ook weer dat we het komend jaar nog niet hoeven te verwachten omdat ze nog teveel moet wisselen. Dus we wachten nog weer een jaartje.
Houd er wel rekening mee dat de voorwaarden jaarlijks kunnen veranderen. Wat toen niet was kan later altijd wel van toepassing zijn.
Dat is heel goed om toch rekening mee te houden. Mijn vergoeding voor fysio voor 2018 is opeens een stuk minder van 27 naar 12. En jaren geleden bij een verzekeraar moest ik ook een hogere aanvullende verzekering nemen om fysio genoeg vergoed te krijgen. Maar daar kwam je niet voor aanmerking als je het jaar ervoor al 25 behandelingen had gehad. Gelukkig geldde die voorwaarde niet voor mij omdat het in mijn collectieve verzekering van mijn werkgever opgenomen was dat je zonder belemmeringen kon opwaarderen.
Wij hebben ook aanstaand jaar alleen de basisverzekering. Zelfs met een bevalling in het vooruitzicht, geen aanvullende vz. Kraampakket moet ik toch zelf betalen,die krijg je met aanvullende pakket ook niet en de kraamzorg betalen we zelf wel. Ik weet nu al dat ik medisch moet bevallen en de eerste 4 dagen sowieso in het Zhs ben. Tandarts hebben we niet nodig, allebei goed gebit, allebei jaarlijks controle, betalen we zelf. Mocht er wat gebeuren waardoor we het zelf moeten betalen, geen probleem, daar hebben we een buffer voor. We verwachten het niet, maarja je weet nooit.
Nee, al aantal jaren niet meer. Wel een aanvullende tandartsverzekering maar die heb ik stop gezet. Wij doen ook het hoogst eigen risico en betalen de premie in een keer. Waardoor je nog weer aardig korting krijgt.
Ja uitgebreide aanvullende verzekeringen met uitgebreide tandartsverzekering erbij. Kinderen zitten bij mijn verzekering erbij. Als er iets is dan krijg ik veel vergoed. Ook kan ik bij alle ziekenhuizen terecht, een fijn idee. Bij de tandarts hoef ik ook nooit iets af te rekenen, hierdoor ga ik wat vaker, ik heb een wat slechter gebit. Vaker gaatjes, dus zeker handig.
Ik heb alleen een aanvullend pakket voor tandartsvergoeding na een ongeval. Verder tandvergoeding tot 250,-. Ook een iets hoger eigen risico, aangezien ik nooit gebruik maak van m’n zorgverzekering.
Ik ben (kinder) fysio maar kan echt niet van al mijn ongeveer 120 patiënten bijhouden wat de vergoeding is. Dat is toch echt eigen verantwoordelijkheid. Tegenwoordig kan ik wel zien of iemand aanvullend verzekerd is of niet en dan meld ik dat meteen maar het aantal vergoedingen moet iemand zelf bijhouden.
Ik woon in een klein dorpje met een plaatselijke fysio die 2 daagjes werkt. Ik ben niet aanvullend verzekerd en ze heeft in het systeem gekeken waar ze dit kan zien. Dus ze had dit direct kunnen zien. ik ging er van uit dat ik in de basis 9 behandelingen had. Dit blijkt ( aanvullend pakket 'basis' te zijn.) Lekker verwarrend. Ik had iig minder behandelingen gekozen als ik had geweten dat ik het zelf moest betalen.
Ik wilde dit jaar aanvullend verzekeren. Voorheen niet gedaan, maar nu ivm zwangerschap. Maar ik zie staan gezinsplanning 25 euro per maand. Maar de vergoeding is max 250 per jaar. Dan betaal ik toch meer aan verzekering dan dat ik vergoed krijg?! Dan kan ik toch beter zelf betalen? Of denk ik nu gek?
Precies! Bij ons ondertekenen ze een formulier waarop ze aangeven hoe ze verzekerd zijn. We wijzen er bij de intake op idd wat hun vergoeding is en verder ligt het ook bij henzelf.
Nooit gehad en altijd met hoogste eigen risico, nu in verband met bevalling waarschijnlijk wel laag eigen risico en aanvullend voor kraamzorg en lactatiekundige. Wordt waarschijnlijk FBTO met Gezinsplanning. Nu maar hopen dat ik de goede keuze maak...
Maar de vraag is: is die 40.000 betaald uit het basispakket of uit de aanvullende? Is het vanuit de basis dan heb je nml nog weinig gehad aan je aanvullende.
Meeste was inderdaad basis natuurlijk, maar zeker 1000 was aanvullend (osteopaat, fysiotherapie voor mij, lactatiekundige, borstkolf, kraampakket, kosten Ronald mcDonaldhuis ...). Voor die 150 euro extra die ik jaarlijks betaal vind ik dat prima.
Hou er wel rekening mee dat de module gezinsplanning een maximaal bedrag vergoedt van 250. Dan ben je met de eigen bijdrage kraamzorg al een behoorlijk eind op weg, dat zit rond de 200.
Andere verzekeraar zoeken Haha! Weet niet of je perse bij fbto wilt blijven maar er zijn genoeg die een betere dekking hebben.
Ik zit op dit moment niet bij FBTO maar deze kwam wel voor mij als beste uit de test, qua wensen. Ik ben gewend maximaal eigen risico te hebben en gewoon een basisverzekering, dus vind alles nu al heel duur met een normaal eigen risico. FBTO is dan met volledige kraamzorgvergoeding volgens mij het goedkoopst Een lactatiekundige heb je niet zeker weten nodig, toch? Ik wil wel borstvoeding geven, maar hoe groot is de kans dat je (meerdere keren) aanklopt bij een lactatiekundige? Vraag me af of ik dat een hoge(re) premie waard vind.