Hey iedereen! Ik ben nieuw hier! Sorry dat ik even inbreek... Ik merkte deze nacht op dat mijn borsten gevoelig aanvoelen (wat ik normaal gezien nooit heb). Ik heb dus net een kruidvat early predictor gedaan (op nod, of één dag voor nod) en ik kreeg deze foto te zien... Ik weet echt niet wat ik hiervan moet denken... Is dit zwanger of niet? Ik zie echt wel iets, maar het is zo licht!
Ik zie zeker wat! Ik zou indd ook de gewone Kruidvat 2v5 test gebruiken. Bij deze lees ik niet altijd positieve verhalen, maar deze streep lijkt me wel duidelijk!
Bedankt om mee te turen! Heb een 2v5 gedaan en ta-da! Wow, die zijn dus stukken beter dan die "early" *blij blij blij*
Gefeliciteerd Ps .. voor de goede orde.. de eerste test die je deed was de kruidvat early.... niet de kruidvat early predictor Predictor is een ander merk hahaha