@Fenne34 fijn dat je morgen in ieder geval meteen terecht kunt. Ze zullen dan zeker de placenta en navelstreng enzo checken?
@Fenne34 fijn dat je morgen al direct bij de gyn terecht kan! Je zult denk ik idd zo een flow meeting krijgen om de doorbloeding etc te controleren. Je zoontje was ook klein bij de geboorte dus misschien krijgen jullie gewoon wat kleinere kindjes . . Ze zullen je nu waars. Wekelijks willen zien net als @boysmama. Helaas zeggen die metingen idd niet alles.. wel vervelend die onzekerheid ook zo op het einde. Hopelijk valt het allemaal mee!
Hai allemaal. Long time.... no see. eerlijkheidshalve, ik heb lang niks geschreven, en ook niet bij gelezen, maar wilde toch nog even wat laten horen. Inmiddels verlof, heb door gewerkt tot 4 wk vooraf en ben ook echt aan verlof toe. Heb het fysiek best zwaar, de dame hangt erg voorop en al heel laag. De reden voor afwezigheid hier is dat het me niet lukt, ik sta er behoorlijk alleen voor, babykamer is nog niet eens af. Voornaamste reden is dat de relatie zeer moeizaam gaat. Erg verdrietig, erg alleen. Eigenlijk alles laatste tijd moet ik nog zelf doen. Ik ga niet inhoudelijk schrijven gezien ik bang ben dat er mensen zijn die dan eea herkennen en mijn "anonimiteit" weg is met ergere gevolgen wellicht. Maar dan weten jullie iig hoe of wat. Ik hoop dat het goed gaat en de laatste loodjes gaan lukken bij iedereen.
Ow wat vervelend @Raggy81! Kun je wel op hulp van vrienden en familie reknen, of ligt dat ook moeilijk? Digi-kmuffel voor jou!
@Raggy81 wat een verdrietige situatie. Sterkte en hopelijk krijg je inderdaad steun van familie en vrienden. @Fenne34 succes vandaag! @ hier, gisteren avond de hele avond voorweeen gehad. Werd er gek van. Vanochtend een klein beetje bloedverlies dus hopelijk heeft het wel iets gedaan en was het niet voor niks.
Ik heb al een tijdje niet bijgelezen, kreeg ook geen meldingen.. maar het schiet nu mooi op bij iedereen! Hopelijk blijft ondanks sommige dingen alles goed gaan bij iedereen! Ik ga zo voor het eerst naar de gynaecoloog, en vanaf dan elke week. Vandaag ook langs de anesthesist als het goed is en ik denk dat ze het planbureau gaan bellen om een afspraak te plannen voor de keizersnede. Word nu wel heel spannend. Had het idee nog zeeen van tijd te hebben maar waarschijnlijk nog maar 3 of minder dus dit weekend nog maar even de laatste dingen halen en een tas voor het ziekenhuis gaan klaarzetten. Normaal hoop je toch dat je de 40 weken (net) niet haalt maar Pff het gaat mij wel heel snel nu, en zal je net zien dat het alsnog voor de uitgekozen datum komt
@Fenne, wij zitten in hetzelfde schuitje. toen ik het net hoorde heb ik echt alles wat los en vast zat gelezen. de ctg en navelstreng etc blijven bij ons echter goed, waardoor ik in ieder geval probeer te vertrouwen op een gezonde maar kleine baby. Wanneer je op de een of andere manier afwijkt van het gemiddelde krijg je in het ziekenhuis altijd extra controles. Wij kwamen vanwege het idee dat nu ook de groei wel weer heel groot zou uitvallen, maar bleek juist de andere kant op te gaan. Hopen dat je controles wel goed blijven, dat is het voornaamste.
@Raggy81 Wat een vervelende en verdrietige situatie. Hoop dat jij/jullie er samen, een beetje uit gaan komen. Probeer nu goed aan jezelf te denken en je grenzen te bewaken. Je hebt straks al je energie hard nodig. @ iedereen, bedankt voor jullie lieve berichtjes. We hebben vanmorgen een flow meeting gehad en deze was helemaal goed. Verder hebben we niet zoveel extra info gekregen. We waren er duidelijk tussen gepropt in een overvolle agenda. Er was dus niet echt tijd voor vragen of uitleg verder. Volgende week woensdag hebben we opnieuw een controle en flow meeting en de week daarna ook weer een groei echo en flow meeting. Verder moet ik direct contact opnemen bij verandering (bijv als ze minder actief is op momenten waarop ze normaal wel actief is enz) Wat me wel wat duidelijk is geworden, is het verschil tussen nu en met de 20 weken. Bij de 20 weken echo zat haar buikje wat groei betreft op P97 (groot dus) en gisteren is hij gemeten op P07 (erg klein dus) het is dus echt een enorm verschil in lijn. Van bijna op de maximale lijn naar bijna op de minimale lijn. Ook haar hoofdje en beentjes zitten onder de P10. Mijn baarmoeder ligt op de hoogte van een maximale zwangerschapsduur van 32 weken (ben 34 + 2). Alles ligt dus in verhouding achter. Voor nu is het verder even afwachten. Met 1 meting kun je nog niet zoveel zeggen welke kant het nu op gaat met groeien. Ligt het "stil" of gaat het net iets minder hard waardoor je heel langzaam achterstand opbouwd. Van 20 naar 34 weken zitten 14 weken tussen waarin er ergens een omslag is geweest met groeien. We zijn dan ook vandaag met meer vragen naar huis gestuurd dan met antwoorden. Hopelijk kunnen ze volgende week al iets meer vertellen over hoe of wat nu. Afwachten is het enige wat we op dit moment kunnen doen maar dat is wel lastig.
@Raggy81 wat naar om te lezen hopelijk heb je veel lieve mensen om je heen waar je zo af en toe eens lekker je hart kunt luchten. @Fenne34 benieuwd hoe je echo vandaag was.. @JoyNoa spannend! Wie weet zeer binnenkort t eerste baby nieuws te lezen hier @meikelynn ook spannend dus .. met hoeveel weken krijg je de ks en waarom ookalweeer?
Met 39 weken, datum hoor ik volgende week, moet eerst goedgekeurd worden bij de pre operatieve screening! Vorige was een spoedkeizersnede, meerdere redenen dat het deze keer gepland is, maar kans is naast dat sowieso groot dat als ik normaal probeer het weer spoed word dus vandaar een geplande
@JoyNoa: wauw wat een mooi kamertje, leuke naam ook @Raggy81 he wat vervelend voor je. Net nou je relatie in de wolken hoort te zijn met een aankomend kleintje loopt het zo vervelend. hopelijk heb je genoeg andere mensen waarvan je op aan kan! Dikke digi knuf voor jou -x- @meikelynn wauw spannend als je gewoon al weet wanneer je je kleintje gaat krijgen @kerst: wij vieren kerstavond met de hele familie, incl nichtjes, achternicht/neefjes etc. Dus een mannetje of 20-25. Gezellig en fijn om iedereen nog even te zien voor er een kleintje bij komt. 1ste kerstdag zijn we met 2tjes, heeeeeel fijn. Kindjes blijven bij mijn ouders, die 2e kerstdag naar ons komen. Mijn ouders gaan koken dan. Vier zelfs een 3e kerstdag, met de oom van mijn kindjes (hij is de broer van mijn ex-man) Ben wel blij als het Januari is, dan is mijn agenda leeg en kan ik me 100% focussen op de komst van de baby
Hey allemaal... alweer een update van mijn kant... vandaag een vreemde dag. Afgelopen nacht voelde ik ons ukkie echt vele malen minder dan normaal en veel minder sterk. Heb het de nacht aangekeken en gewacht tot vanochtend (6.00 uur) de wekker van mijn vriend ging. Ook heb ik in de nacht geregeld wat weeachtige pijn gehad. Maar toen mijn vriend wakker werd, werd ook dat steeds pijnlijker. Dus wij toch maar het nummer gebeld wat we gisteren hadden mee gekregen vanuit de gyn. We konden gelijk komen en heb ruim een uur aan de ctg gelegen en een echo gehad. Vanaf het moment dat ctg een minuut of 10 aan stond was ukkie klaar wakker en duidelijk "uitgeslapen" zo, ze was er volgens mij niet echt blij mee en bonkte mijn hele buik door. De ctg was helemaal prima en ook de echo was helemaal in orde. Hele opluchting. Echter blijft de weeachtige pijn maar door gaan. Vanmorgen tijdens de ctg kon ik precies zeggen wanneer en hoelang ik het voelde en het lijntje idd lichtjes uitschoot. Wat het is, geen idee, ze hebben er weinig overgezegt. Het enige wat ze zei was, als het nu door zou zetten dan is het zo. Ze gaan op dit termijn niets meer remmen en laten ze haar komen. Inwendig kijken doen ze nu niet. Het risico als het nu niets doet en toch inwendig gaan kijken/voelen dat ze juist iets opgang brengen willen ze nu niet nemen. Mijn urine is gecontroleerd en was goed. Ik heb geen blaasontsteking. Ik kon gewoon naar huis want alles is goed voor nu. Het zouden nu wat voorweeen kunnen zijn of toch meer dan dat. Vanaf gisteravond is het al bezig met rommelen. Met vlagen echt wel een pijnlijk vorm van weeën (vooral in mijn onderrug en linker been) en komen ze om de paar minuten en houden ruim een minuut of langer aan. Op dit moment is het ongeveer om de 15 minuten. Het is nog steeds niet gestopt maar word op dit moment niet heftiger. Maar nu al vanaf +/- gisteren avond 23.30 zo bezig met maximaal pauzes van een half uur. Hopelijk komt de rust snel weer terug.
@Fenne34 spannend allemaal. Hier gaat het een beetje net zo. Gister avond ook aan de ctg gelegen. Had ook toch maar gebeld omdat het weer zo onrustig was en in de ochtend dat bloedverlies had gehad. Maar ook hier ctg goed, contracties registreerde het apparaat ook. De gyn heeft wel inwendig gevoeld maar nog geen ontsluiting. Dus het lijkt toch niks te doen. Misschien is het toch gewoon allemaal wat voorwerk maar hopelijk hebben we hier ook geen weken last van! Irritant is het wel.
@femme34: kan me voorstellen dat je je bij elke wee/pijn/voorwee je afvraagt of het gaat doorzetten of niet. Frustrerend als het vooral al een hele dag duurt ook. Hopelijk doet het sowieso iets qua ontsluiting @JoyNoa: jij ook al joh. spannend allemaal zeg. Hopelijk is het allemaal niet voor niks.
@Raggy81 wat een verdrietige situatie zeg! Ik kan alleen maar aangeven, hoe moeilijk het ook Is, probeer aan jezelf en je meisje te denken. Ik hoop dat jullie er uit mogen komen, en je genoeg steun krijgt van je naaste omgeving. Dikke knuffel en sterkte. @Fenne34 wat spannend zeg!! Zijn ze inmiddels al afgenomen? Ik had eergisteren flinke voorweeen om de 7 minuten, gelukkig namen ze af. Vandaag heb ik controle gehad. De baby ligt nu 3 week voor met zijn buik. Zijn koppie en beentjes zitten wel precies op 35 weken en hij is inmiddels ook al gedeeltelijk ingedaald. Heel spannend dus. Maar gelukkig was het bloeden niet zo erg, omdat het maar een op drupjes aankwam, wanneer het meer drupjes zijn of lijkt op menstruatie, dan moet ik wel meteen een de bel trekken. Meiden.. wat raar he.. het komt ineens zo dichtbij.. pff..
@Fenne34 @JoyNoa hopelijk blijven ze nog even zitten. Spannend is het zeker! Neem (voor zover mogelijk) jullie rust.
Wat een onrust zeg bij een aantal van jullie. Lijkt me erg vervelend. Hopen dat de kleintjes nog even blijven zitten! @Raggy81 : ik hoop dat jullie er samen uit gaan komen. Denk in eerste instantie aan jezelf en je kleintje, jullie zijn nu het belangrijkst! Hier gaat het verder allemaal prima. Deze week is mijn laatste werkweek. Ik ben er wel echt aan toe om lekker niks meer te hoeven doen. Dan kan ik me gaan richten op het gezellig maken van de babykamer (alle meubels staan erin maar dat is dan ook alles). Ergens zie ik wel een klein beetje op tegen de feestdagen en dan vooral de drukte. We komen er vast doorheen. Ik heb nog geen last van voorweeën of andere vervelende complicaties. Mijn baarmoeder ligt al de gehele zwangerschap iets voor op groei dus wat dat betreft is het allemaal goed. De kilo's gaan erg hard. Ik zit nu al op +14 kilo en ik merk dat ik dat toch echt wel een dingetje vind. Ik ga er niet minder om eten ofzo maar ik merk toch dat ik elke keer wel weer wat schrik van de weegschaal .
Hier is de rust sinds gisteravond vanaf een uur 22.00 weer terug gekeerd. Af en toe nog een niet pijnlijke harde buik. En eindelijk sinds dagen ook weer een beetje kunnen slapen en dat doet me meteen ook wel goed. Vandaag is ons zoontje lekker bij mijn ouders, mijn vriend weer werken (die had steeds verlof gekregen om thuis te kunnen zijn en ma. di. wo. ook mee naar het ziekenhuis te kunnen, erg fijn en lief van zijn werk) maar vandaag echt even lekker alleen, wat ook wel prettig is na al die hectische dagen. Heb net alle kleertje en rompers maat 44 en 50 gewassen. Dan is dat maar alvast klaar. ( ons zoontje had na de geboorte ook maatje 44 dus daar had ik best wat van wat prima ook voor ons meisje te gebruiken is, mocht dat nodig zijn). Mijn vriend zat gisteren al flink in de stress en "moet" van hem vandaag ook de vluchtkoffer zover als mogelijk klaar zetten.... jaja er is er 1 wakker geschrokken hihi. Grappig hoe dat werkt bij mannen Dus ben ook dat maar alvast aan het uitzoeken. Verder doe ik het vandaag gewoon rustig aan. Wil eigenlijk van alles doen nu ik mijn handen vrij heb en niemand voor mijn voeten loopt maar heb tegen mezelf gezegd dit niet te mogen doen hihi. Soms moet je even streng zijn
Hi allemaal. Om even algemeen te antwoorden, er is maar 1 iemand die er vanaf weet. Dus verder weinig steun. Zullen zien hoe het komende twee weken gaat nu er vakantie is aangebroken. Wat ik me nu af vraag al lezende, mijn meisje heeft geen metingen meer gehad vanaf 20 wk en gezien ze goed ligt doen ze dat ook niet meer, is dat normaal?
He raggi wat vervelend. Ik hoop dat het de komende weken de betere kant op gaat. Wat betreft de metingen is t hier normaal dat je met 32 weken nog een groei echo hebt en rond de 36 weken een liggingsecho. Met 32 weken wordt dan dus nog een keer een aantal metingen gedaan.