Dreumes slaapt lang door

Discussion in 'Baby en dreumes' started by grasspriet84, Dec 10, 2017.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    Aug 18, 2009
    1,974
    136
    63
    Onze dochter had wel last van haar bloedsuikerspiegel tot een jaar of 3.
    We hoorden haar ook niet 's ochtends en lieten haar dan in t weekend langer liggen. Maar als je haar dan laat uit bed haalde, kon ze amper op haar benen staan en zwalkte over de overloop......Vooral als ze de avond ervoor slecht gegeten had. Zaterdag werd toen onze vaste pasta-avond!
     
  2. cactusje

    cactusje VIP lid

    Feb 12, 2015
    6,752
    1,993
    113
    Dochter was als baby best een slechte slaper. Dat is ze nu goed aan het maken. Ze slaapt nu met 2 jaar en 3 maanden van 20.00 tot ongeveer 09.00. Ze is ook wel eens vroeger wakker maar dan ligt ze vaak nog even te spelen e.d. Ik pak haar meestal pas uit bed als ze me gaat roepen. En smiddags doet ze ook nog een heerlijk dutje. Ze slaapt u totaal nog zo'n 15 uur per dag. De oudste kon ook heerlijk uitslapen, die redde het op die leeftijd wel tot half 11!
     
  3. Blijdorp

    Blijdorp Niet meer actief

    Zijn er meer jaloerse mensen? ;)
    Nee hoor mag niet klagen. Zou alleen leuk zijn als dochterlief dr speen eindelijk eens zelf zou pakken hahaha.
     
  4. grasspriet84

    grasspriet84 Fanatiek lid

    Jun 17, 2016
    1,778
    32
    48
    Oei, dat lijkt me heel akelig om te zien!

    Mijn zoontje komt uit bed en is áán! Hik waggelt overal heen met zijn slaapzak. Ik vind het altijd wel grappig om te zien. Al zei laatst iemand tegen mij: “wat loopt hij wiebelig! Hij loopt zeker nog niet lang?”
    Uhm... jawel al vanaf 14 maanden... -_-
     
  5. Rebelleflower

    Rebelleflower Fanatiek lid

    Sep 26, 2015
    1,256
    2
    38
    Female
    Hier ook z’n lekkere uitslaper hoor haha!
    Ze krijgt om 18 uur d’r warme eten en daarna tussen 18:30/19:00 uur een fles warme melk (120ml gewone koemelk).
    Daarna gaat ze naar bed en slaapt dan vaak tot 9:00-9:30 uur uit!
    Ze slaapt zo ie zo altijd klokje rond en vaak +1 uur (19:00-8:00 uur) maar vaak nog wat langer haha!
    En dan kleed ik d’r rustig aan, ga naar beneden en ze speelt even terwijl ik d’r eten klaar maar en voor mezelf. Daarna gaan we eten.
     

Share This Page