Nee moet eerst nog even landen. Ga nu woensdag weer testen. Dit is gewoon een anderhalf jaar eerder dan bij L. Daarom geloof ik het ook nog niet.
Deze is met iets minder trillende handjes gemaakt. Heb er trouwens gelijk een wondfo bij gedaan ter controle. Manlief gelooft t nog niet en die wil gewoon een cb zien. Maar ga eerst kijken of de streepjes oplopen.
Ze staan er echt hoor. Maar ik snap dat mannen de tekst 'zwanger' beter geloven Die gaan vast mooi oplopen
Wauw ik log hier weer even in en wat zie ik nu.. @Mama1504 een heel mooi streeeeepje!! Super meid. Dat wordt een fijne kerst.
Dankje wel! Ja de kerstdagen kunnen niet beter beginnen. Toch moet het nog even landen en zal ik de oploop afwachten. maar t begin is er.
Aaaaaahhh jaaaaaaaaaaaa!!!! Hier MOET ik even op reageren hoor @Mama1504 dat zijn duidelijk mooie begin streepjes hoor! Wat een super mooi kerst cadeau! Gefeliciteerd met je zwangerschap meis! ❤ Op naar een mooie oploop. Ben zo blij voor je, zit hier met tranen in m'n ogen! Hele fijne kerstdagen meiden!
Haha super lief! ❤ dankje wel! ach ik heb zelf die tranen ook al laten gaan hoor Hoop zo op een oploop. het liefst ga ik morgen weer testen
Dat geloof ik maar al te graag! Maar echt super meis! Komt vast goed gezien de combinatie positieve test en stijging in temperatuur. Duim voor je! Je kan het morgen gewoon nog een keertje proberen maar je moet er dan wel rekening mee houden dat je test hetzelfde kan zijn. Ik heb vanaf m'n positieve test op 9 dpo elke dag getest tot 14 dpo en zag elke dag verschil. Control freak
@Sylva ja idd. Eigenlijk ben ik ook zo'n controlfreak. Maar ben idd op de hoogte van het feit dat de testen gelijk blijven. Maar k probeer tot woensdag vol te houden stap 1 is in ieder geval gezet
@Mama1504 hihi, dat is ook typisch vrouw eigen Heel veel succes met volhouden tot woensdag En zo is dat Geniet ervan vandaag!
@Mama1504 WAUW!!! Wat een prachtig kerstcadeau!!! Ik zie ze ook echt staan!! GEFELICITEERD!!! Ben echt superblij voor je. Ik hoop net als de anderen op een mooie oploop!!
@Mama1504 ik ga denk nog niet testen vandaag. als er gistermiddag niks op de test stond. Zal er nu ook nog niet veel staan. Jij gaat morgen testen toch?
@Meisje93 snap ik. Misschien dan eerder morgen ofzo. Maar zag dat je temp wel ietsje weer omhoog is gekropen het blijft spannend bij jou. Nouuu eerlijk gezegd kon ik het niet laten en heb ik zonet weer getest hij lijkt ietsiepietsie duidelijker. Maar heb ook zulk rot licht in de badkamer
@Mama1504 ja ik twijfel. Kon ook 36.71 zijn. Kan die 7 zo slecht zien. maar volgens mij stond er 36.77 Als ik naar mijn vorige kaartje kijk, is er een kans dat die morgen weer daalt. haha! groot gelijk hoor. Ja ik zie ook het streepje! hoefde niet eens te turen
@Meisje93 nou dan mooi die 36.77 noteren. Ik hoop niet dat ie gaat dalen. Ga voor je duimen. Heb de test klaar gelegd voor manlief, kan die het verschil met gisteren even zien. Hij gelooft t nog niet ik ook niet trouwens, voel niks tot nu toe.
@Mama1504 Daarom. Ik hoop het ook niet! Soort van heb ik het gevoel dat het raak mag zijn. Lage bloeddruk (nog steeds) Normaal heb ik nu ongikrampen en lage rugpijn. Heb ik nu niet. Maar lichaam heeft me wel vaker voor de gek gehouden helaas. Hihi wordt leuk wakker worden voor hem mijn man zit ook elke keer te turen op mijn test. Gisteren kwamen we thuis & dat was het 1ste wat hij deed. Maar je bent echt zwanger! Je temp liegt er ook niet om.