Zit met een twijfeltje Heb sinds gister de baby niet meer gevoeld. Vanmorgen in bed wel een soort van vibratie links en soms rechts. Maar verder helemaal niks. Ja soort van trekkend gevoel onder de navel. Ben bang dat ik met kerst verkeerde dingen heb gegeten zoals Panna cotta die zelf gemaakt is Moet pas over 2 weken weer na de vk.
Heb je al twee uur op je linkerzij gelegen? Dit kan nog wel eens helpen. Ook kan het helpen om een glas appelsap bijvoorbeeld te drinken. (Lekker zoet) Als je je echt heel veel zorgen maakt kun je de vk altijd even bellen.
Bij ongerustheid zou ik zeker de vk bellen.... 99 keer van de 100 is het gewoon een luie dag, gedraaid etc etc maar ik zou toch even voor de zekerheid bellen al is het maar voor je eigen gemoedsrust
Ik zou ook gewoon even bellen. Heb ik met mijn dochter ook een paar keer gehad. Niets aan de hand uiteindelijk, maar het gaf mij een fijn gevoel dat er weer even naar gekeken was. Ik ging ook vaak aaien over mijn buik of een beetje prikken in mijn buik. Daar reageerde ze dan regelmatig op. Soms ook niet en dan vond ik het fijn om te weten dat alles toch goed was. Succes!! Laat je even weten hoe het gaat?
Heb 3 weken geleden ook al een xtje gebeld omdat ik dacht dat het niet goed zat en dan nu met 2de kerstdag . Heb net ook al in me buik lopen drukken en geen reactie. Zit soms echt te denken om zo n doppler aan te schaffen
Kan ik me wel voorstellen, maar Als het jou gerust stelt en alles is goed, slaap je weer lekker!! Dat is ook weer beter voor de baby Heb je al geprikt haha? Of aaien? Mijn man aaide dan over mijn buik en daar reageerde ze nog beter op gekke meid had ik!
Heb ik ook al gedaan geen reactie helaas normaal rond deze tijd word die wel wakker of is die al wakker. Gister middag legde me vriend zijn hand op me buik en gaf die een kei harde schop er tegen hihi. Maar nu niks
Maar je hebt zorgen, vraagt advies. Iedereen zegt bellen. Dus hup, pak die telefoon! De VK krijgt goed betaald voor vandaag hoor. Hoort erbij.
Vanaf 28 wk hoef je de baby pas dagelijks te voelen. Het zou kunnen zijn dat je kleine een rustig dagje heeft. Maar als je het niet vertrouwd kun je gewoon de vk bellen en kan zij je geruststellen.
Tweede Kerstdag of niet, maakt niks uit, ze zitten er toch wel. Dus als het je niet lekker zit, gewoon bellen!
Dan zou ik inderdaad gewoon even bellen. Al is het alleen voor je eigen gemoedsrust. Wat anderen ook allemaal zeggen, zo gek is dat dus niet! Ik had het ook gedaan hoor.. en inderdaad ze krijgen er goed voor betaald
Fijn! Stelt je waarschijnlijk al een beetje gerust? Misschien laat je kindje je zometeen wel weten dat alles nog steeds goed is hoor. Schopt hij/zij je hartstikke wakker vannacht haha. Heeft je vk verder nog advies / tips gegeven voor nu?
Ja dat ik straks ff op me zij moet gaan liggen rustig Ja stel me iets gerust en ik hoop het zit er ook elke x op te wachten. Voelde net wel wat maar heel zwak niet zoals normaal
Inderdaad even rustig op de bank liggen op je linkerzij. Beetje aaien over je buik. Hopelijk voel je hem snel weer. Misschien is hij inderdaad gedraaid. Ik had ook een muziekknuffeltje (trekken aan een staart). Die vond ze ook altijd leuk voor zover je dat kan merken! Ging ze altijd bewegen en naar dat knuffeltje schoppen! Ook nog een ideetje misschien. Succes!!