Ik werd een paar jaar geleden door iedereen gefeliciteerd want mijn test moest wel positief zijn. Niet dus... en die klap was best hard. Had er toen veel voor over gehad dat iemand had gezegd "pas op, het kan ook op LH reageren of een indroger etc.". Dus probeer het eens van de andere kant te bekijken. Mensen bedoelen het niet altijd negatief maar door schade en schande wordt men wijs . @TS; gefeliciteerd!
Oké. Even omdenken: Dan is het dus beter om iedereen blijkbaar blij te maken met mogelijk een dooie mus? Zou dat dan beter zijn? Iedereen gelijk maar feliciteren ookal is het een tuurstreep, indroogstreep, reactie op eisprong of whatever? Of mensen wellicht een vroege miskraam aanpraten op deze manier terwijl er geen sprake is van een zwangerschap? Heeft dus niks met negativiteit te maken, maar wel met reëel blijven. Elkaar naar de mond praten en zeggen wat men wil horen, is namelijk ook niet in alle gevallen goed! Voor TS: van harte gefeliciteerd met je zwangerschap!
Ach dit is een eindeloze discussie die ik al zo vaak voorbij heb zien komen hier. Beetje meer takt is soms niet verkeerd.
Het zou gewoon niet zo zwart/wit moeten zijn. In werkelijk ELK topic lees je het he? Oh misschien is het lh, oh misschien is het een indroger. E-L-K topic. Daardoor lijkt, en is, het gewoon heel veel waardoor het best negatief overkomt inderdaad. Naar de mond praten vind ik ook een ander verhaal. Als je rond je nod een positieve test hebt, moet het gewoon dat zijn. Niet meer en niet minder.
Echt precies dit. En vaak kan je aan de 1e post van TS al merken hoe ze er zelf in staat. Ik vind het niet altijd nodig om mensen wijzer te maken dan dat ze zijn omdat dat niet altijd een voordeel hoeft te zijn. En idd, die verhalen van een zwangerschapstest die uitslaat van LH is echt bullshit. Geen bullshit in de zin van dat het niet KAN, maar wel in de zin van om het op elke lichte streep te opperen waarvan de TS niet exact haar ei weet dmv tempen/ovus oid. En als ze wel een positieve ovu heeft gehad maar niet getempt kan het nog dat ie uiteindelijk niet gesprongen is....zuchtttttt
Tja, dat krijg je als je rond 9dpo al gaat testen. En dat doen er een heleboel hier. Ik vind het absurd vroeg en dan ga ik niet feliciteren.