Mij maakt het allemaal niet zo uit hoor welk forum het wordt! Ik ben zo makkelijk! Ik ga gewoon mee met de beslissing als die valt.. Misschien een pol houden? Meeste stemmen gelden? Ik heb verder geen bekenden die meelezen (voor zover ik weet) en ook geen geheimen te verbergen.
@missyess - ik denk niet dat een poll helpt. Waarschijnlijk zal het ene of het andere forum wel doodbloeden. Denk dat de ophef een beetje overtrokken is. Iedereen kan zelf wel beslissen of ze twee forums willen lezen of gewoon bij het oude blijven. De tijd zal het wel leren welk forum het overleefd.
poll goed idee denk ik...Vind het nogal veel om nu twee fora bij te houden en moet eerlijk gezegd wel bekennen dat de andere makkelijker is...Behalve de avatar
meiden ik weet het niet meer hoor... Gevoelsmatig zeg ik "dit forum" (maar dat zal wellicht gewenning zijn?), maar ik heb niks tegen het andere. Waar ik WEL echt wat tegen heb, is de toestand die dit allemaal veroorzaakt. Ik vond het "even voorstellen" erg leuk op het nieuwe forum, in het kader van de meeting, maar verder vrees ik dat we ons doel voorbij schieten en op ALLEBEI de forums gaan doodbloeden als er geen keuze gemaakt wordt. Als we realistisch zijn, dan zullen we in de toekomst zeer waarschijnlijk allemaal drukker worden en dus minder posten. De "last" om dan twee forums bij te houden wordt dan echt te veel denk ik. Ik sluit me aan bij Nijnie, ik zie wel waar we uitkomen en wie "we" dan zijn... Groetjes Maris
Maris, kweet het ook niet hoor, maar twee is idd wel érg veel... Owwww, kwam net deze tegen!Bij m'n moeder op schoot...
4 generaties op één bankje... Spam jullie maar op allebei, heb tenslotte 2 weken niks gepost, dan mag het hè?
Het valt me toch wel een beetje op dat er meelezers zijn die af en toe iets plaatsen nu klagen dat er enne ander forum is............ De grote kleppers onder ons willen bijna allemaal over naar het andere forum op o.a. Kiss na. Je ziet ook wel dat de mensen een stukje vrijer werden op het andere forum en dat mensen hele leuke fotos plaatsten. Spammen deden we hier ook en er werd nooit geklaagt......... Mensen die altijd meelezen vinden het nu prettig op het prive forum. Als je hier andere topics wil lezen is het dan zo veel moeite om van de enne site naar de andere te gaan? als je toch alleen maar leest. Het hele internet bestaat uit surfen. Ik begin het steeds leuk te vinden op het andere forum...............en ik hou wel van een beetje prive kleppen met andere................je bent zo gevonden op internet en dan kennen ze al je prive lezen...........ik heb ook wel een site maar dara schrijf ik niet over mijn sex leven of over kwalen............. Dus ik denk wel dat ik weet wat te doen............................ Slaap lekker allemaal...................
Marieke...........ik heb je heel erg gemist.............en ben blij dat je er weer bent......................Dikke zoen.....xxx
Dikke smakkerd terug! Ow enneh, jullie kunnen voor de foto's even kijken op http://picasaweb.google.com/Balmmarieke/VacancesFeb2008 De rest heeft mijn moeder en volgt dus nog
Goede morgen! Hmmmm voel me bij heel deze heisa ook niet zo goed, daarom dat ik het gisteren ff heb laten bezinken... Maar als hat andere forum nu gewoon een mama topic is, zoals hier, wat is dan het probleem voor diegene die liever hier blijven? Dan is het webadres gewoon anders...het schrijven blijft toch hetzelfde? Ik denk dat dat het beste is, alle andere topics gewoon verwijderen en dan blijven we gewoon de toffe bende die we al waren, niet? Vind het fijn dat Safiya daar haar vele beter voelt, we weten allemaal de reden er van...dus...als we gewoon allemaal overstappen naar daar met gewoon 1 topic, dan zie ik gewoon het probleem niet, toch?
Mij maakt het allemaal niet uit, maar vind het ook erg belangrijk dat iedereen zich lekker voelt en zich kan uiten zoals ie wil...Dus misschien wel goed idee om over te stappen... Kiss, waarom wilde jij hier blijven meissie? Met Xavièr alles goed? Hij krijgt de groetjes van Eline Nynke: Marijn ook
Nou meiden.. het maakt me allemaal nix meer uit. ik heb geen zin in gedoe hier.. dus ik sluit me gewoon strax wel aan bij wat er gekozen word. ik wou eerst niet naar die andere omdat ik het hier zo leuk vond. En ik zit ook wel veel te kleppen met andere onderwerpen hier. maar ja, ik heb nog niet op het andere forum bijgelezen, dus ik weet helemaal niet of er nu meer prive dingen besproken zijn. ik vertelde prive dingen ook hier gewoon, weet dat mensen me kunnen herkennen, maar dat boeit mij niet. snap wel dat er mensen zijn die het wel boeien. Ben gewoon zwaar chaggerijnig nu ( HEEFT ABSOLUUUUT NIETS MET JULLIE TE MAKEN! LAAT DAT DUIDELIJK ZIJN) vandaar dat ik nu ook beetje kortaf doe. meiden, ik hoor vanzelf wel wat de keus zal zijn. maar hoop dat er geen mensen weg vallen die hier wel regelmatig kletsten.
ik heb er ook geen problemen mee dat iemand mijn zaken leest, denk niet dat hier iemand komt van uit mijn familie, dus geen probleem, maar voor sommige is het duidelijk wel een probleem, vandaar hihi En Kiss, zolang het niet op ons is, geen probleem meid! Dikke knuff!
Nog even snel 1 ding, want ik moet eigenlijk weg. Het andere forum is best gemakkelijk mee te lezen. Als je het webadres weet, dan kun je je zo registreren en alles meelezen. Dus zo veilig is dat nu ook weer niet. En het adres vind ik ook redelijk makkelijk te verzinnen, dus... Mij maakt het niet uit, ik wil gewoon graag een gezellig clubje waar ik met mee kan lezen en af en toe gezellig kan posten. Maar heb dan wel een lichte voorkeur voor dit, om dat niet iedereen mee wil naar het andere. @ kiss en Marieke: Leuke dat jullie er weer zijn!
Laura, ik geloof dat Moon niemand activeert die ze niet kent...dus dat is geen probleem...maar voor mij maakt het niet uit hoor! Ik wil gewoon gezellig blijven kletsen!