Jeetje ik vind t stiekem toch beetje zeuren van sommige hoor. Is toch super lief dat mensen je in t zonnetje zetten? En het hoeft toch niet met allemaal toeters en bellen? Hier gewoon altijd wat lekkers en kado's. Meer niet. Klein clubje meiden en even stilstaan bij t feit dat het bijzonder is Is dat nou zo dramatisch Maar ik zou wel de wens van de ander respecteren als iemand het duidelijk aangeefr
Het gaat om de zwangere en als die het niet wil en je zet het toch door, dan wals je gewoon over iemand heen. Maar dan nog moet ze niet zeuren? Bijzonder.
Dit, ja. En voor wie organiseer je het dan precies? Als degene voor wie je het doet het pertinent weigert? Voor jezelf, omdat je het zelf zo leuk vindt om een babyshower te organiseren of om er 1 bij te wonen. Dat is inderdaad, naast “nou zo dramatisch”, nogal egoïstisch
Ik wilde ook geen babyshower of vrijgezellenfeest. Ga ook nooit naar die van een ander sifsblijk ik heb altijd het idee dat dat gaat om ‘kijk eens wat ik voor iemand over heb!’
Ik vind het ook echt verschrikkelijk! M'n schoonzus wilde wel echt heel erg graag iets doen dus toen heb ik gezegd dat ik een high tea dan wel leuk zou vinden. Dus met een groepje dat gedaan, zij d'r luiertaart kunnen maken, iedereen had een klein cadeautje mee. Was heel gezellig en iedereen blij. Je kan dus ook kijken voor een tussenoplossing zodat iedereen het leuk heeft
Sommige mensen houden er helemaal niet van om in het zonnetje gezet te worden en in de belangstelling te staan.
Ik zou het met je vriendinnen bespreken en zeggen wat je wel of niet zou willen... Bij ons in de groep wil er eentje ook geen vrijgezellenfeest, ook niet heel klein. Wij vonden het jammer, maar hebben haar wens gerespecteerd!! Je doet het toch voor iemand anders en als die duidelijk aangeeft wat ze wel of niet wil, moet je dat respecteren!
Dat vind ik dan ook weer te ver gaan. Ik vond het superleuk, maar kan mij echt voorstellen dat sommige het ook niet willen of niet kunnen. Hier was het gevolg dat ik een dag later aan de ctg in het ziekenhuis lag, omdat het eigenlijk voor mij en de baby lichamelijk te zwaar was. Dat is vaak ook iets wat vergeten wordt, kan de zwangere het nog aan?
Haha ik zie nu voor me dat je een stormbaan af moest ofzo Had je een zware zwangerschap of was je al heel ver? Ik heb bij m’n babyshowers alleen maar gezeten eigenlijk, 2 uurtjes, wat cadeautjes, grappig spelletje en lekker eten en kletsen. Opgehaald, thuis gebracht. Ik vond het top! Als je het echt niet wilt gewoon aangeven. Ik kan me er niks bij voorstellen want ik vond m’n vrijgezellenfeest en babyshower super leuk, evenals die van m’n vriendinnen. Maar gelukkig is iedereen alles en kun je er altijd over praten toch! Fijn dat hij niet door gaat!
Haha geweldig al die verschillende meningen, ik snap dat dat tuttige gedoe niet voor iedereen is weggelegd. Ik hou niet van in het middelpunt staan en ben slecht in aandacht krijgen.. toch wil ik de grootste babyshower ever!! Na zoveel jaar wil ik met iedereen vieren dat het is gelukt
Mijn vrijgezellenfeest vond ik dan weer helemaal geweldig (oké, ik hoefde dan ook niet in een piemelpak!) maar ik vind een wilde, gekke avond met mijn vriendinnen dan ook wel een wereld van verschil met een middagje zwanger-limbo-dansen en wedstrijdje-luier-omdoen onder het genot van een appelsapje. Dat eerste past iets beter bij me.
Haha heb je mij toendertijd niet vervloekt? Ontopic; ik hoef ook geen babyshower. Mijn sz wilde het organiseren bij mijn eerste, ik heb het toen afgezegd. (Sz had mij wel op de hoogte gesteld). Het ging echt om het 'moeten' er werden zelfs mensen uitgenodigd waar ik niks mee had. Dus ik snap wel dat het voor jou niet hoeft TS en daar moet je ook eerlijk over kunnen zijn bij je vriendinnen.
Heb bij beide zoons nooit een babyshower gehad. Dus advies kan ik je niet geven. Heb ook geen bodypaint oid gehad/gedaan. Beide zoons hebben al genoeg speelgoed en.kleertjes gekregen sinds de oudste geboren is, dus missen heb ik t nooit gedaan. Neem inderdaad iemand in vertrouwen en vertel zonder te pushen wat je wel of niet leuk vind. Zo hou je toch een beetje controle.
Haha ja! Ik wilde mn babyshower eerst zelf regelen want ik houd niet van dat zoetsappige gezeur! Uiteindelijk moest ik het van mn man toch uit handen geven en alleen de namen doorgeven (bij de 1e kwamen er mensen waarmee ik niks had en waren er mensen niet uitgenodigd waarmee ik veel omging) en mocht ik wat op papier zetten. Dus ik wil gewoon een hoop flessen wijn en gezelligheid! Ik geniet wel van iedereen om me heen En het liefst erens anders dan thuis.. ***ik weet stiekem ook dat ik hem morgen heb, haha***