De Walvisclub, zwanger na vruchtbaarheidsbehandeling.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Lenneke, Mar 10, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Of je zal zien dat hij toch nog draait en 2 wk blijft zitten.......:-D
     
  2. Mamamarin

    Mamamarin VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,590
    0
    0
    Dat wakkere uurtje. Ik had een "gewone" bevalling en heb het wakkere uurtje wel meegemaakt. Weet er echter vrijwel niets meer van.
     
  3. imani

    imani Bekend lid

    Nov 6, 2006
    926
    0
    0
    Natasja,
    Mocht het je gerust stellen, ik heb pas na twee dagen Charlotte voor het eerst aan kunnen leggen en dat ging ook goed (nog steeds). Natuurlijk is dat wakkere uurtje heel fijn en het zou mooi zijn als je je kindje dan meteen kan laten snuffelen. Maar ook zonder het wakkere uurtje kan het drinken lukken.
     
  4. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Dat klinkt goed Imani! :D

    Nou voel me wel wat een eenzame walvis! hahahah alle ex walvissen zijn er gelukkig nog!
     
  5. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    Jeetje veel geschreven hier. Misschien dat ik later nog even op iedereen ga reageren.

    Natas, nog een weekje om te draaien. Ik hoop voor jou, dat hij dit snel gaat doen. Mocht hij toch eigenwijs zijn, dan is het voordeel in ieder geval, dat je niet overtijd gaat lopen. Want dat is vreselijk, kan ik je vertellen.
    Ik ga zo mijn mobiel aan de lading doen, want moet nu echt bereikbaar voor je blijven. Nog een weekje en dan heb je meldplicht! Toch nog snel gegaan he? ;)
     
  6. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Nou heel snel gegaan zeg!
     
  7. Hannah

    Hannah Fanatiek lid

    Nov 19, 2006
    4,137
    5
    38
    Yes Natas....al 2 dagen verlof er op zitten hi hi...
    Bijna meldplicht..jeetje gaat het toch snel.
     
  8. Mariebel

    Mariebel Fanatiek lid

    Jan 10, 2006
    2,373
    0
    0
    Drenthe
    @Elmo; Zijn naam stuur ik je wel via een pb, ik wil het voor nu nog even voor mij houden mocht er toch bekenden hier zitten.

    De bevalling was heel zwaar, ze hebben er alles aan gedaan om het tegen te houden maar dit heeft totaal tegen mij gewerkt..
    De verpleegkundigen en een aantal gyneacologen en verloskundige dachten allemaal dat ik last van darmkrampen had omdat ik na 4 dagen algehele bedrust geen ontlasting had gehad (sorry :oops: ), dus na de gehele dag zulke krampen had gehad en op een gegeven moment bijna gesmeekt heb om hulp, want ik lang de pijn op de paar minuten gewoon weg te puffen.. Toen hadden ze besloten om maar een klysma te zetten (weer sorry :oops: ).. Dus ik moest meelopen naar een ander kamertje.. Op dat moment voelde ik iets "lopen", dit bleek dus vers bloed te zijn en ze gooide het erop dat dit "trekking" was, dat kwam doordat ik last had van mijn darmen waardoor de baarmoedermond een beetje begon te wrijven..
    De "krampen" werden steeds erger.. er werd toen een echo gemaakt en de kleine was gewoon nog aan het vruchtwater drinken en schopte nog steeds behoorlijk hard.. Toen ze mij toucheerde had ik nog steeds 3 a 4 cm ontsluiting, hier was ik dus ook mee opgenomen de maandag ervoor... Dus zeiden ze het zijn echt je darmen.. (22:30)
    Maar we geven je voor de zekerheid maar weeenremmers.. Een stootkeur.. Normaal krijg je om de 5 uur een tablet maar ik kreeg ze dus om de 20 minuten. 3 keer en de laatste was een dubbele dosis..
    Nog geen 10 minuten later kwam er een andere verpleegkundige en die zag hoe ik de pijn aan het wegpuffen was en dat ik enorm last had van mijn rug..
    Ze had gelijk door dat dit geen darmklachten waren, maar weeen..
    Ik werd toen voor in het geval dat, maar even naar een verloskamer gebracht..
    Rond 23:45 kwam er een andere gyneacoloog die mij nog een keer toucheerde en ik had inmiddels 5 a 6 cm ontsluiting.. de weeenremmers hadden niet gewerkt en er werdt mij verteld dat ik zou gaan bevallen die avond..
    De arts zou rond 0:30 weer terug komen om te kijken hoe het er voor stond.. Om middennacht lag ik te krokkelen over dat verlosbed van de pijn.. ik had extreme rugweeen en daar konden ze niets aan doen omdat dat te gevaarlijk zou zijn voor een prematuur... hij zou het leven daardoor kunnen laten... Ik kon dus weeen dus niet meer opvangen en gilde het soms uit van de pijn..
    Toen de arts om 0:35 weer binnen liep en mij gelijk toucheerde bleek ik al volledige ontsluiting te hebben.. Dus ik mocht gaan mee persen.. Maar nu kwam het "leuke" de weeenremmers begonnen hun werk te doen en ik wist niet waar ik de kracht vandaan moest halen om het kindje eruit te werken... de persdrang was er compleet niet alleen de gewone weeen.. Het infuus met weeenopwekkers werd voluit opengedraait maar hier heb ik niets van gemerkt.. Ik had zo'n last van de pijn en was oververmoeid waardoor ik tussentijds wegviel.. en om 9 minuten over 1 snachts is onze zoon geboren, met de helm op.. (vruchtvlies brak pas toen het hoofdje geboren was.)
    Hij was 35cm en woog toen 1165 gram. Voor een zwangerschapsduur van 27 weken had hij dus een mooi gewicht..

    Verders maakt onze zoon het nu goed.. Hij heeft gisteren wel een gevaarlijke terugval gehad maar hij is zo'n vechter dat hij nu alweer op de goed weg is.. Het gevaar is nog niet helemaal geweken maar de verpleegkundigen die we vanmorgen nog gesproken hebben zijn erg positief hij was de nacht goed doorgekomen.. Hij had maar een paar dipjes gehad (hartslag valt dan behoorlijk terug en ademen wordt hem dan bijna te zwaar), maar voordat de verpleegkundige bij zijn couveuse was had hij zichzelf alweer hersteld..
    We houden hoop en we gaan ervanuit dat hij gewoon rond mei thuis zal komen..

    Nou dit was een beetje mijn verhaal in het "kort".. :(

    Groetjes Mariebel
     
  9. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Wat een verhaal Mariebelle!
    Veel kracht toegewenst!

    Gisteravond voorlichting gehad in het ziekenhuis over bevallen en de zorg erna. Ook over keizersnedes enz. Ik heb mijn vraag over borstvoeding nog kunnen stellen, ze leggen eigenlijk aan binnen het uur net als bij een normale bevalling, alleen dan zal ik daar nog meer bij geholpen worden. Dus dat heeft me gerustgesteld.

    Nu zit ik al weer met mijn schoenen aan, want ik moet naar het ziekenhuis naar de psych. Ik had beter kunnen blijven slapen hahahahah
    Ik ga een beetje voor de vorm, want heb eigenlijk niks te melden :oops:
    Daarna winkeltripje met mijn moeder, ik moet wat pyjama's hebben voor het ziekenhuis, dus die gaan we even halen.

    Morgen een rustiger dagje (wat schooldingetjes afronden) en vrijdag smorgens eerst weer eens bouwvakkers ontvangen voor de laatste klusjes en daarna met mijn zus naar de kapper, even kappen en kleuren! hihi ik moet er natuurlijk mooi bij liggen straks hahahah
     
  10. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Jeetje Mariebel,
    Ik kan niet anders zeggen dan dat ik ontzettend met jullie meeleef!
    Ik hoop echt dat jullie kanjer (dank je wel voor je pb) het goed blijft doen en een gezonde sterkte baby wordt!
    27 wk is echt ontzettend veel te vroeg zeg....wat een ellende!
    Die verloskundige daar zijn mij ook bekend...en ik was er ook niet echt heel happy mee :(
    Ik hoop dat de afdeling waar hij nu ligt stukken beter bevalt en dat jullie een goede begeleiding krijgen!
    Heel veel succes en sterkte!
    Elmo
     
  11. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    Mariebel, ten eerste gefeliciteerd met je zoontje. Wat een heftig verhaal en een heftige bevalling. Ik hoop dat alles goed blijft gaan met je zoontje en dat jij snel hersteld. Heel veel sterkte

    Natas, gelukkig heb je niets te melden bij de psych. Betekent toch dat het goed met je gaat.

    Hier is Tim aan het huilen, dus moet er even naar toe!
     
  12. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Whahaha Natas,
    Dat deed ik de laatste weken ook!
    Pyjama's kopen, naar de kapper, winkelen....alleen had ik geen last van bouwvakkers (ik had immers boxspring-gate).
    Heel veel plezier en inderdaad goed dat je niks te melden hebt zeg!
     
  13. Mamamarin

    Mamamarin VIP lid

    Mar 5, 2006
    5,590
    0
    0
    Poeh Mariebel, heel veel sterkte de komende tijd. Goed over blijven praten hoor!

    Natas, ook nachthemden met knoopjes doen hoor. is handig bij de bv.
     
  14. hippel

    hippel Actief lid

    Mar 4, 2007
    210
    0
    0
    jeetje mariebel, wat een verhaal! Veel sterkte de komende tijd! Hopelijk blijft alles goed gaan met jullie zoontje.
     
  15. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    pyjama's zijn binnen! inclusief knoopjes ;)
    Pfff wel een hele drukke dag hoor zo hahahah pfff moest weken in bad om weer goed te kunnen bewegen :D
     
  16. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    Mooi zo! Weer een stapje dichterbij!
     
  17. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    ;)

    Ik wel lekker zo mijn bedje in.. te veel gelopen haahhaha domme muts ben ik ook.
     
  18. prinses

    prinses VIP lid

    May 20, 2006
    18,334
    1
    36
    Dat gaat niet zo goed meer, he. Lekker relaxen dan maar! :p
     
  19. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Nog 5 dagen Natas!
     
  20. Natasja

    Natasja VIP lid

    Aug 1, 2005
    25,784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    hahaha nee idd, ben gelijk 1 pijnlijk bot hahahaha

    Lekker bakkie thee maken en meenemen naar mijn bedje. Heb nog biglove opgenomen, kan ik naar kijken.
     

Share This Page