Er zitten soms types tussen, vooral als iets gratis is. Maar dit was toch ook wel apart, ons bed was verkocht en er zou een mevr komen om deze op te halen. Aan de telefoon had ik al begrepen dat ze in scheiding lag en dat ze dus even moet kijken wie er met haar mee zou komen, haar toekomstige ex of haar vriendje. Bij aankomst even vlug het bed bekeken en de mannen (mijne en haar 'vriendje') waren aan het sjouwen. En opeens begint ze een heel verhaal dat ze het eigenlijk wel wil verbreken want hij is veel te goed voor haar enzovoort. En op het einde vraagt ze: Kraakt het bed? Want mijn muren zijn zo dun. Op dat moment vond ik de vraag niet zo raar, maar hoe langer ik erover nadenk hoe gekker ik het vindt haha.
Hahaha. Ik trof een keer een verkoper die zich voordeed als een persoon, maar met een heel team spullen zat te verkopen ergens. Die mailden mij langs elkaar heen terug. Dus kreeg dubbele antwoorden, en antwoorden die elkaar tegenspraken enzo. Heel erg vaag. Op het moment probeer ik iets te kopen van iemand die pas reageert als de advertentie bijna verwijderd gaat worden geloof ik, zo traag.
Ik heb hem er volgens mij al eens vaker op gezet. Ik ben een keer wezen kijken bij een "zo goed als nieuwe" phils en teds duowagen. Aangekomen bleken er onderdelen afgebroken en kwijt te zijn En hij stond in een schuur waar allemaal siereenden los rondliepen.
Hier kwamen 2 mannen naar fordje Ka kijken. 16.00 uur afgesproken, waren er 17.00 uur. Auto was een jaar of 9 oud denk. En we hadden in de advertentie gezet, geen beschadigingen. Begonnen ze over kleine minikrasjes van opspattende steentjes enzo. Nog paar van die neuzeldingen maargoed, ze wilde de auto wel kopen. Maar hadden geen geld meegenomen. Inmiddels half 6, 6 uur ging postkantoor dicht. Ze wilden wel pinnen, maar alleen ING. Weten wij veel waar dat zit, en de tijd dringt l. Dus mn man zei, dat wordt echt morgen ivm t geld en t overschrijven. Nou, vonden ze echt onzin. Ze konden de auto toch meenemen en morgen even komen betalen en overschrijven? Hahahaha. Uiteindelijk nog richting postkantoor en zouden geld meenemen dan, onderweg pinnen. Postkantoor niet kunnen vinden, al met al te laat. Ze zouden nog wel laten weten of ze dan interesse hadden. Dus mn man zei morgenmiddag, 17.00 uur bij t postkantoor met geld en anders pech. Uiteindelijk volgende dag gebeld, email, geen reactie meer. Dus savonds bericht dat de auto aan een ander was verkocht (zou iemand komen kijken dag erna dan ofzo) waaaaren ze toch kwaad!! Ze vonden t maar belachelijk en wij hadden ze aan t lijntje gehouden etc.. Pfft. Ook tijdje terug een oven/gasstel gratis af te halen gezet. Kort gebruikt, na verhuizing in de schuur beland en stond daar al 3 jaar. Maaar.. Werkte nog goed, was alleen toe aan een sopbeurt. Dolenthousiaste mailtjes, maar man kwam niet. Volgende gemaild, kwam gelijk!! 2 uur later bericht dat t niet ging lukken. Ok.... Dag erna, 1 uur. Om half 1 bericht dat t niet ging lukken. Ik gemaild dat t dan naar een ander ging, kwam hij ineens toch. Begon hij te zeuren over een draaidopje dat mistte waarmee de glasplaat op t kookstel ging zeg maar en of we ff konden bellen als we t nog zouden vinden :') maar dat t wel jammer was dat dat nou miste. Pffft. Marktplaats.....
Hahahaha geweldig! Mijn ex had een keer een aantal merkspijkerbroeken op marktplaats gezet. Hij werd gebeld door een oude man die vertelde dat hij kunstenaar was en gedragen broeken daarvoor nodig had. Wel wou hij persee dat mijn ex-vriend ze gedragen had, minimaal 2 dagen achter elkaar en niet in de wasmachine daarna. Als hij dat zou doen wou hij alle broeken in 1 koop, eventueel zelfs merkloze broeken als hij deze had en de broek die hij momenteel aan had We hebben de koop maar niet door laten gaan, maar het verhaal doet het nog steeds goed op verjaardagen
We gingen een stoel ophalen en we hadden duidelijke prijsafspraken. Kom ik daar vond ze toch echt dat ze 2.50 te weinig kreeg. Dat er veel geïnteresseerden waren en of ik het niet erg vond om meer te betalen. Datvond ik dus wel afspraak is afspraak. Uiteindelijk was het toch goed. Bij thuis komt kreeg ik een mail en daar stond in dat ze het een vervelend misverstand vond en dat ze mijn bijdrage in de spaarpot had gedaan van de kinderen. Heel apart.
Ik had ooit eens ( een aantal jaar geleden ) een advertentie geplaatst op MP waarin ik aangaf op zoek te zijn naar oppas werk in de buurt. Ik kreeg een email van een vrouw die aangaf dat ze een oppasser zocht enkel voor wat uurtjes overdag voor een kind. Nou ja, op zich prima toch, was in de buurt, ging om een kind ( kreeg toen ook verzoeken om op dieren te passen), tijden kwamen goed uit en het zou leuk betalen. Zijn we zo goed als overeen gekomen kreeg ik nog even een uitleg mailtje. Het ging namelijk niet om een baby of kindje nee, het ging om een volwassen man die verzorgd wilde worden als baby. Ik moest hem dan op bepaalde tijden eten uit een potje geven, ik moest zijn luier verschonen en hem een middag slaapje laten doen Heb vriendelijk gezegd dat ik hier niet op zat te wachten. Weirdo's
Hij stuurde nog wel een foto mee, denk niet dat hij dat echt zelf was maar het zag er wel echt echt uit zeg maar. Brrrrrrr. Denk dat ik die foto nog wel ergens heb staan want we hebben er toen zo smakelijk om zitten lachen.
Zoiets heb ik een keer gehad met oude paardrijdschoenen. Of ik er nog extra mee door de modder en poep wilde lopen, er foto's van wilde maken. Hij bood zelfs 5 euro boven mn vraagprijs.. nou prima hoor xD whahaha
Jup. Deze ken ik idd ook. En een man die graag 'als hond wilde worden uitgelaten'. Je hebt wat rare types in de wereld
Ik gaf ooit een een groot bureau weg via marktplaats. Komen er een man en vrouw het ophalen in het allerkleinste kukeligste autootje dat je maar kan bedenken, terwijl ik de afmetingen duidelijk had vermeld. Dat paste natuurlijk niet, ook niet op het dak. Toen wilde ze dat wij het naar hen toe zouden brengen, terwijl ze ruim 40 minuten van ons vandaan woonden. Dat hebben we dus mooi niet gedaan. Had het gevoel dat ze met voorbedachte rade naar ons toekwamen en de hoop dat wij een gratis bureau zouden komen brengen. Het waren sowieso wat aparte, schmoezelige figuren.