Dank jullie wel! Als het goed is mogen we vandaag naar huis. Door de ruggenprik heb ik een katheter gehad en moet ik sowieso eerst plassen voor we überhaupt naar huis mogen. Op de foto een verliefde mama met Famke rechts en Thomas links.
Van harte gefeliciteerd @Samenzijn !! Wat fijn dat ze er nu eindelijk zijn. Veel geluk en heerlijk genieten van elkaar! en hopelijk vandaag dus al lekker naar huis, dat zou fijn zijn.
Wat heerlijk @Samenzijn , gefeliciteerd! Dat maakte het wachten waarschijnlijk dubbel en dwars waard!! En wat hebben jouw kindjes het goed gehad in de buik, met zulke gewichten en lengtes, fijn hoor! Geniet van elkaar nu
Hier beginnen de hormonentwijfels wel een beetje toe te slaan hoor: Oh jee, als de baby straks geboren is, gaat alles dan wel goed? Straks is het een baby die de eerste twee jaar alleen maar huilt. Hebben we alle spulletjes wel gekocht? Kunnen we dit wel? Niet dat ik echt bang ben voor die dingen hoor, maar het is waarschijnlijk niet te voorkomen dat je af en toe denkt ' oh jeeee' Ik kijk aan de ene kant heel erg uit naar de komst van de baby, maar voel me ook nog steeds heel erg goed en zou het toch ook wel jammer vinden als het zwanger zijn (wat ik misschien wel nooit meer mee zal maken) straks afgelopen is!
Dat is heel normaal @Marre1985 . Komt wel goed en je moet er ook ingroeien. Vind het nog steeds een uitdaging, iedere dag weer. Soort ontdekkingstocht is het, ook al is mijn zoon al bijna 6. Ik heb ook last van mijn hormonen, ben echt vreselijk chagrijnig. Zit niet goed in mn vel. Nu is mn medicatie ook vermindert, maar toch. Zoon moest naar zwemles vandaag en hij besluit dat hij niet meer durft.... terwijl hij al bijna aan het laatste bad toe is. Toen ben ik wel even ontploft. Mn zoon zegt dan niks, legt ook niet uit waarom. Juf kan er ook niks mee. Kan ik even niet zo goed meer tegen. Halverwege de les opgehaald want meneer zat alleen maar aan de kant. Pfff mijn man mag het in het vervolg doen voorlopig. Ben er even klaar mee.
Hoe gaat het hier met de laatste loodjes dames? Benieuwd wanneer er weer babynieuws is! @Samenzijn : inmiddels thuis met jullie twins? Hoe gaat het? @Marre1985 : ik herken wel een beetje wat je schrijft... Enerzijds uitkijken naar de komst van de baby, anderszijds nog genieten van het zwanger zijn.... Ik vind het zo'n gek idee nog, dat ik over een week of vijf ga bevallen. Het voelt nog heel ver weg ofzo, terwijl het tegelijkertijd steeds dichterbij komt. Ik heb ook nog niet het gevoel er klaar voor te zijn, of er aan toe te zijn. Deze zwangerschap heeft zo lang op zich laten wachten. En vervolgens heb ik binnen deze zwangerschap moeite gehad/tijd nodig gehad om er in te groeien en er van leren te genieten... Dat mag nog wel even voortduren van mij! Wie ging er nog maar een geboorteTENS gebruiken? Ik wil er ook eentje gaan huren, danwel kopen, maar ik zag dat er verschillende merken zijn... Welke heb je aangeschaft?
@Dreamer29 ik heb ook een geboortetens gehuurd. Ik weet niet of ze hier allemaal dezelfde hebben als bij jullie, maar dit is een Cefar Femina. Op aanraden van de vk voor deze gekozen. Ze waarschuwde dat je niet eentje voor 20 euro ofzo moet kopen want die zijn niet sterk genoeg voor de bevalling. Misschien dat je jouw vk eens kan vragen welke ze in NL aanraden? Ik heb gisteren het hele pakket onderzocht en het is makkelijk in het gebruik. Verder kan ik er natuurlijk nog niets over zeggen of het ook echt helpt Als ik zou besluiten dat ik er eentje wil kopen, krijg ik de korting twv de huurprijs. Het wordt hier helaas niet vergoed door de zorgverzekering.
Aan de ene kant denk ik dat de baby zich hier nog wel even op zich laat wachten, ik voel me nog steeds zoals een paar weken terug, het kan toch niet dat het dan opeens gaat gebeuren? Aan de andere kant merk ik dat ik wel wat meer last krijg van krampen, mn darmen en wat vaker harde buiken (hiervoor eigenlijk nooit gehad). Dus het lijkt erop dat mn lichaam zich wel klaar aan het maken is om die kleine eruit te gooien Heb er intussen wel wat meer vrede mee dat ik niet weet wanneer hij komt. Zolang hij het naar zn zin heeft vanbinnen mag hij blijven zitten, en wil hij eruit, is het ook goed.
@clarajilla hoe is het bij jou? Vandaag 41 weken toch? Als de baby er nog niet is, gaan ze dan nu inleiden?
Ik heb de TENS via het ziekenhuis 3,5 uur gebruikt, maar door de vrij intense rugweeën ben ik toch voor een ruggenprik gegaan. Beste keus ever! We mochten afgelopen woensdag naar huis en het gaat fantastisch! Die 2 doen het zo onwijs goed dat ik alle aambeien en naweeën compleet "vergeet" als ik ze zie en ruik. @clarajilla ik wens je een voorspoedige bevalling en hoop dat het inleiden snel zal gaan.
Gefeliciteerd @Samenzijn!!! Wat een aanloop naar de bevalling toe, maar wat fijn dat ze nu gezond en zo mooi op gewicht er zijn Hoe gaat het nu met je? Goed aan het herstellen? Een beetje aan het wennen dat ze thuis zijn? Is genieten hè, althans dat hoop ik voor je
@Marre1985 : ik ga het inderdaad even voorleggen bij de VK over de geboorteTens, goeie tip. Spannend @BakingSoda : benieuwd wanneer het door zet voor je! Benieuwd hoe het in de tussentijd ook met @clarajilla is! Hier begin ik steeds meer vocht vast te houden in mijn voeten en handen. Voelt helemaal niet fijn! Echt stijve handen 's ochtends die ik niet goed kan bewegen. Trekt dan na verloop van tijd wel weg. Mijn schoenen krijg ik ook nauwelijks aan, maar gelukkig als ik dan in beweging kom, dan trekt dat ook wel wat weg. Ik drink in elk geval maar veel water en thee, met als gevolg dat het toilet vaak met een bezoek vereerd mag worden. Toch wel de ongemakken van het zwanger zijn momenteel
Oh dat vocht... vreselijk! Pas nu begin ik het langzaam kwijt te raken. Het gaat goed hier. Famke zit sinds vandaag boven haar geboortegewicht, Thomas is daar hard naartoe terug onderweg. Vandaag de laatste dag kraamzorg gehad en het afscheid ging gepaard met tranen. We hadden een leerling met haar mentor en beiden waren wereldmeiden! Nu zijn we op onszelf aangewezen, maar we kunnen dit (al vinden we t reuze spannend). Wees voorbereid op stuwing. Wat een hel was dat! Van cup e leek ik ineens cup z te hebben en ze voelden als beton! Vraag direct naar koudecompressen en slik ibuprofen of paracetamol! Daar had niemand me op voorbereid zeg. In mijn geval had ik nog liever een elftal uitgeperst. Overigens hoeft dit bij jullie niet zo erg te zijn! Laat je door mij niet bang maken. Verder genieten we met volle teugen van onze kleine hummels.
En vaak aanleggen als je bv geeft. Ik heb een luie baby die nooit meer dan 7x heeft gedronken, op regeldagen na. Dus ik heb 1x per dag de borsten helemaal leeg gekolfd tijdens de stuwing. Baby de druk er af laten drinken is zo fijn
Ik probeer al de hele week op zp te komen maar kwam er iedere x niet van Maar afgelopen donderdag, 25-01 is onze dochter S.arah geboren! Ze woog 3815gram en is 54 cm! Het was een lange en zware bevalling maar na 26 uur ( na gebroken vliezen) is ze eindelijk geboren! Ik kreeg die woensdag ochtend wat menstruatie krampen. Smiddags waren de regelmatiger en in de avond iedere 5 min. Had het ziekenhuis gebeld en daar moesten we naar toe voor een ctg. On 19.00 waren we daar en om 19.45 braken spontaan mijn vliezen. Ze hebben me daar toen nog een x gestript. Paar uur later weer inwendig onderzoek maar niet veel vordering dus we moesten naar huis, afwachten dat de weeen vaker kwamen en pijnlijker werden. Die hele nacht niet geslapen omdat de weeën iedere 3/4 min kwamen. In de ochtend twijfelde ik of dat ze in het vruchtwater gepoept had. Dus om 7.00 zaten we weer aan de ctg. Ze hadden toen overlegd en omdat ik al 2 x inwendig onderzoek had gehad en het niet op schoot, gingen ze me inleiden. Om 10.30 het infuus erin. Om 14.30 kwamen de weeën zo vaak dat ik een ruggenprik wilde hebben omdat ik ook al langer dan 24 uur geen slaap had gehad! Toen bleek dat ik al 8 cm had. Vervolgens is ze nog als sterrenkijken gaan liggen waardoor de weeën niet opschoten en ik nog 5.5 uur over die laatste 2cm deed tot persweeen. Toen ik die eindelijk kreeg was ze weer goed gedraait en na 1.5 uur persen en een knip was ze daar! Tijdens de bevalling kwamen ze erachter dat ik ineens antistoffen aanmaakte. Dit had ik eerder niet en ze weten ook nog niet hoe dat kan en welke. Wel mocht ik niet te veel bloed verliezen want ik kon daardoor geen bloedtransfusie krijgen. S.arah kon geelzucht krijgen en moest goed in de gaten worden gehouden. Daarom moesten we 24 uur blijven ( en omdat vliezen langer dan 24 uur gebroken waren). De volgende dag dronk ze heel slecht en had ze nog vruchtwater in der maag, ze hebben haar maag leeg gezogen en vanaf toen ging het goed! Sinds zaterdag ochtend zijn we weer thuis. En gaat alles goed