Ik zit vanaf het begin op Simone en blijf daar nog even bij. Ik vind Olcay juist erg leuk in het programma, eens een keer wat anders! Lekker eigenwijs haar eigen gang gaan en onverwachte dingen doen.
Dit was mij ook al opgevallen! Zeker als ze iets vertelt over hoe de opdracht ging. "En toen deed ik dat, maar ja, toen gebeurde dit..." De manier waarop ze het zegt klinkt idd heel erg nep, alsof ze een spannend verhaaltje voorleest.
Ik vond dat eigenlijk bij iedereen zo klinken, niet alleen bij Olcay. Ze lijken allemaal een script voor te lezen tijdens de talking heads.
Oh daar baal ik nu ook wel van, dat ik dit gelezen heb. Misschien even weghalen of waarschuwen voor een spoiler?
@popje Ik vind echt dat je je bericht moet aanpassen of laten verwijderen, want er gaan meer mensen dit topic openen vanavond en het is echt niet leuk om dat dan te lezen.
Sorry mensen, ik las dit ook op o.a teletekst, Of het waar is weet ik niet, MAar heb gevraagd of ze het willen verwijderen
Ik zit vanaf begin af aan op Olcay. Maar dat is een gevoel, ik heb nog geen aanwijzingen kunnen vinden. Wel voor Stine. Daarom neem ik haar mee, maar als ze de Mol is zou ik het wel jammer vinden dat ze zich zo op de achtergrond heeft gehouden. In mijn ogen moet de Mol toch altijd een ‘beetje stout’ factor hebben.
Mensen die bij teletekst werken hebben geen kennis over wat er gebeurd is bij het programma... lijkt me dus niet dat hier enige waarde aan gehecht kan worden.
Een molactie Nah, er zijn elk jaar wel van dit soort 'acties' maar wat Narcisje ook zegt, er is daar niemand die meer weet dan ons...de Mol is echt goed afgeschermd en de boete is hoog dus ik geloof echt niet in Molspoilers.