*Marinda83 uitgerekend 26-09-2018 *Kapedi uitgerekend 01-10-2018 *go for nr 2 uitgerekend 12-09-2018 *K00 ronde 3 NOD 2-3-18
Ja idd balen van de meiden die weer een ronde verder moeten, dit wordt vast een vruchtbare ronde Wat grappig ik heb ook de 22e mijn (2e) echo ik kan niet wachten..
*Marinda83 uitgerekend 26-09-2018 *Kapedi uitgerekend 01-10-2018 *go for nr 2 uitgerekend 12-09-2018 *Ann85 - ronde 4 - NOD 18-2-2018 *K00 ronde 3 NOD 2-3-18
Het is stil hier, iedereen aan het genieten van het mooie zonnetje? Wij hebben hier nu vakantie. Zijn een paar dagen wezen skiën met vrienden. Zit iemand richting zijn nod?
Sorry meiden lig al dagen in bed, zo misselijk en zwak van hrt overgeven. Vandaag pas voor het eerst weer op mijn telefoon geweest. Duim nog steeds voir jullie x
@Kapedi wat vervelend dat je je zo misselijk voelt zeg... kun je daar niet iets voor krijgen bij de huisarts? Hier bijna eitjestijd. Gister een nieuwe auto, 7 zitter besteld. Nu nog vulling maken hoop zo dat het ons ook weer gaat lukken. Op de een of andere manier raak ik een beetje in paniek als ik daaraan denk. Misschien heb ik wel te teveel overgewicht, te oud, wil ik te graag. stom hè? De angst dat het misschien helemaal niet gaat lukken.. of dat mijn man niet meer wilt ofzo. Allemaal gedachtes die gelukkig maar af en toe zijn.
Hallo meiden, ja idd rustig ik had zelf ook niet veel te melden Haha nu ben ik vandaag bij de vk geweest voor de intake (wat een leuk mens!) en omdat ik mijn echo pas volgende week heb vroeg ze of ze even naar het hartje mocht luisteren ( of ik niet in paniek zou raken als ze het niet zou vinden want het was nog vroeg? Nee hoor ik niet ) maar gelukkig na even goed zoeken heeft ze hem gevonden! Zo leuk!! Kapedi; jeetje wat een narigheid zeg! Heb je er heel de dag door last van? En in de nacht? Luna; eerlijk gezegd had ik die gedachtes ook vanaf het moment dat we besloten ervoor te gaan, irritant maar ook heel normaal denk ik.. wat gaaf zo een grote auto nu snel vullen idd Haha ik ga duimen! Houd je je eisprong bij? En hoe?
Nog een paar dagen voor jou ann! Ben heel benieuwd, voel je iets? En ga je voor je nod testen? Of wacht je “geduldig” af?
Laat die eitjes maar komen @Luna86 met zo’n auto straks voor de deur @Kapedi balen dat je er zo’n last van hebt.. die mindere weken zullen zo wel een eeuwigheid duren. @Go for nr 2 wat leuk dat je het hartje hebt zien kloppen!! Daar wachten ze wel lang mee.. bij mij vorige twee zwangerschappen had ik rond 7/8 weken een echo waarop we het hartje zagen kloppen. Ik voel nog helemaal niks. Ben eigenlijk niet van plan om eerder te gaan testen maar goed.. ben ook een vrouw die gewoon heel nieuwsgierig is Ik had vorige ronde maar een LF van 11 dagen. Uitgaande van dezelfde lengte is dus zondag mijn nod. Gevoelsmatig denk ik daarom dat eerder testen weinig zin heeft..
@Ann85 spannend morgen ! @Kapedi beterschap.. wat rot dat je zo ziek bent. Hopelijk wordt dat snel beter. @Luna86 succes in de eitjes tijd! Hier denk ik gister ei. Wel gevreeën maar ook ruzie gemaakt haha. Heel gezellig. @Go for nr 2 jee dat is echt laat maar gelukkig positief nieuws!!!!!
@Ann85 @K00 ja dat is hier schijnbaar gebruikelijk maar ik heb (door onzekerheid over oud bloed) ook al een echo gehad met 8 weken en daar dus al een hartje zien kloppen (wel betaald 37,-) maar nu had ik donderdag alleen de intake en vroeg ze of ze met de doppler mocht luisteren Ik heb volgende week mijn termijn echo
Hey meiden, spannend Ann en Luna. Dat het niet meer ging lukken had ik ook, ben tenslotte al 36. Wilde deze maand overslaan weten jullie nog en toen is het toch met die ene keer sex gelukt, totaal niet gepland. Woensdag krijgen wij de sleutels van ons huis en baal vreselijk dat ik mij zo voel. Heb gister maar 4 keer overgegeven en vanmorgen maar 1 keer dus ga vooruit. Mijn piek heb ik nog lang niet. Moet wel zeggen dat ik hoop dat het er maar 1 is anders heb ik toch echt een te klein huis gekocht. Gaaf zo n grote auto he, leuk. Ik probeer weer een beetje bij te blijven
@Kapedi gelukkig een klein beetje vooruitgang, wel balen hè. Moeten jullie veel klussen in jullie nieuwe huis? Blijven liggen na de sex, doen jullie dat? Ikzelf deed dat dus niet. Ja ff 10 tot 30 sec. En ‘perste’ dan alles eruit ivm blaasontstekingen. Daar ben ik super gevoelig voor. Gister toch maar wel gedaan en komende dagen ook. Die zwemmers zijn ook wat jaartjes ouder hè .
Ik blijf ook altijd wel een tijdje liggen.. geen half uur ofzo maar 5-10 min zeker wel. Of het zin heeft geen idee maar voor mm gevoel is het beter