En niet alleen de buik... mijn voorgevel is in een week tijd een cupmaat toegenomen. Kunnen zo in de film . Verschrikkelijk . Voelen ze bij jullie ook zo zwaar? Zo gek .
@piscean gewoon je gevoel volgen. En als je het nog niet wil dan ook niet doen. @Tann spannend hoor. Hopelijk zet het door. @Pantoffelheldin hopelijk heeft het strippen wat geholpen en doet het wat. @brocante nee daar heb ik geen last van moet ik zeggen. Bij mijn dochter ook geen last van gehad. Ze zijn tegenover het begin stuk groter maar de laatste tijd niet meer gegroeid geloof ik. Melk genoeg bij jou
Vind het erg moeilijk uitleggen hoe dat voelt, is voor iedereen anders. Je voelt het wel en het is niet het meest prettige gevoel.
Ik vond strippen een soort zware menstruatie kramp. Stelt vergeleken met bevallen niks voor Ik ben ook in ene zo zwaar. Helft van mijn kleding kan in ene niet meer en ik heb echt hele grote positie jas maar krijg m net aan dicht Borsten zijn grootst van alle 3 de keren. Misschien hou ik er deze x wat aan over haha Ik ga weer proberen te slapen, wat een drama!
@voorgevel: ja ook zwaar, helaas blijven ze niet mooi rond haha. @strippen: dat wil ik dus nooit weer
Goedemorgen meiden, hier een redelijke nacht achter de rug! Kort half 2 tot 6 maar wel aan 1 stuk dat is al heel lekker! Ben benieuwd wanneer er weer baby nieuws is!!! Geen Valentijnsdag baby zover we weten! Vandaag ga ik nog maar eens een poging doen wat dingen in huis te doen al is het maar de was vouwen en setjes kleding voor dochterlief klaar leggen voor de komende week! Maar eerst heel rustig aan wakker worden en opstaan of misschien. NG even omdraaien
Hoop controles geloof ik vandaag he?! Succes allemaal Ik mag vanmiddag ook weer. Heb nog 2 afspraken staan maar hoop die niet te halen Wil m’n meisje nu onderhand wel lekker vast kunnen houden! Ik zou willen dat mijn voorgevel dit formaat zou houden haha. Niet dat ik hiervoor wat te klagen had maar vind dit toch wel wat mooier. Ben benieuwd of er toch nog stiekem een Valentijnsbaby is geboren!
Hier geen baby. Juist een hele rustige en goede nacht gehad en heb eindelijk weer eens wat kunnen slapen. Wel heerlijk. Rugpijn ook stuk minder. Benieuwd wat de dag weer gaat brengen. Succes allemaal op de controles. Ik hoef maandag pas weer!
Ook ik heb nu 2 nachten goed geslapen! Vandaag om 16.15 controle.. en dinsdag nog een echo. Ben benieuwd! Fijne dag allemaal meiden x
Hier in het begin van de nacht wat gerommel maar helaas weer niet doorgezet Had ik al wel verwacht haha Kijken wat de dag ons verder gaat brengen
Goedemorgen! Allereerst gefeliciteerd voor degene die hun wondertje al in hun armen kunnen houden! Het is alweer een tijdje geleden dat ik actief hier mee geschreven en gelezen heb. Wel af en toe gekeken maar even geen tijd om te reageren. Ik zit al vanaf 20 weken ziek thuis ivm extreem veel harde buiken, die af en toe ook goed pijn doen! Omdat mijn twins te vroeg waren ben ik tot week 36 bang geweest dat deze jonge man ook weer te vroeg zou komen. Gelukkig vandaag alweer 38+4 dagen en nu denk ik, nu mag je wel komen hoor Gister met mn kids bij de fysio geweest en die had het over drukpunten ergens op je been die de weeen opwekken! Acupressuur! Heb het even opgezocht maar aan t drukken gegaan tot nu toe nog geen resultaat! Morgen weer voor een afspraak bij de vk!
Hier ook geen valentinesbaby (gelukkig)! Ieuw.... na 2 mooie zonnige dagen nu een vieze drekdag Niet dat we er wat aan kunnen doen ofzo! Of ja, misschien ook wel. Zo even saampjes dieren verzorgen en daarna lkkr warm bij de kachel, kaarsjes aan
@roever die zonnige dage waren heerlijk maar dit vind ik toch ook wel super! Ik deed vanmorgen de gordijnen open en de jongens waren ineens heeeeel snel het bed uit want ze wilde spelen in de sneeuw We hebben vakantie dus kunnen lekker rustig aan doen deze week maar dat was vanmorgen dus anders. Om 8:00 de skipakken aan en gaan haha! Ik ga straks ook ff naar buiten want het smelt als een malle helaas
Nou, hier ligt echt n heel dun laagje wat idd binnen no time in drek veranderd Geef mij maar een dikke pak van een meter minimaal! Kom op holland, doe weer eens keertje gek! Haha Alles op zn gatje!