En diaree... jup hier ook al 3 dagen... helaas hier nog geen kind opgewekt. Kreeg van de vk vandaag de tip om als ik weer een paar weeën heb in de nacht in de douche te gaan staan en ontspannen. Weeën zetten dan soms ineens wel door. Omdat ik anders juist adrenaline aanmaak omdat ik zenuwachtig wordt heb je kans dat ze weer weg trekken. Dus lig nu in bad te ontspannen kan ik zo.mijn bed in en proberen relaxt te blijven gaga
Hmmm, nog steeds geen nieuws van @Meiske2015 . Ik denk dat ze wel echt aan het bevallen is nu! Hopelijk morgen baby nieuws!
Sorry voor het lange wachten dames! Onze dochter is halverwege de middag al geboren!! ❤️ Was een pittige bevalling maar we maken het goed. We zijn inmiddels ook al lekker thuis.
Wat fijn dat ze er is, gefeliciteerd! Geniet van jullie mooie gezin thuis. Hoop dat je de pittige bevalling snel een plaatsje kunt geven. Heel fijn dat ze er is, joepie!!
Jeeeeee @Meiske2015 gefeliciteerd!! Wat ontzettend fijn dat het allemaal goed is gegaan en dat jullie lekker thuis zijn! Heerlijk dat het achter de rug is ook
@Meiske2015 Gefeliciteerd met jullie dochter!! Gelukkig alles goed gegaan en zijn jullie lekker thuis. Geniet ervan.
Goedemorgen meiden, hoe is het met iedereen? Hier een korte nacht! Maar rustig qwa buik! Alleen nog steken van onder! Ga het straks met de gyn bespreken! Zo eerst naar de fysio! Ik heb nog steeds last van opruimwoede maar me lichaam kan niet meer! Ben benieuwd naar wat er gezegd word! Net al voor manlief en dochter tassen klaar gemaakt! Lekker verse fruitsalade en allemaal dingen die ik normaal niet doe! Gewoon nog even verwennen! Hihi! Ben wel heel erg misselijk iemand tips? Liefs
@Meiske2015 van harte gefeliciteerd met jullie dochter!! Lekker genieten nu. Wat heerlijk dat ze er Is! Hier geen babynieuws helaas. Alles weer rustig pfff. Wel.lekkee geslapen wat me ook veel waard is nu hihi. Doxhter is net naar schoonmoeder en ik lig weer even lekker in me bedje.