Laatste 10 weken afteltopic!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Sado, 10 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bolleke12

    Bolleke12 Niet meer actief

    Ik doe het gewoon op de gok. Jammer dan als het niet helemaal goed geschoten is daar. Daar maak ik me dus helemaal geen zorgen over. Heb belangrijkere dingen aan mn hoofd :rolleyes:
    Ik heb wel zo'n wilkingson intuition scheermes met zo'n scheerkop met scheerzeep eromheen, ideaal!! Hoef je iig niet met scheerschuim/gel ook nog in de weer...
    En je snijd je niet zo snel als met een normaal mesje vind ik.
    Sommige meiden vragen hun vent om ze te helpen met scheren daar downunder maar ik moet er niet aan denken om hem dat te laten doen. Dat wordt geheid een bloedbad :eek::D
     
    Beyzam en Ukkie1 vinden dit leuk.
  2. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    28 okt 2016
    3.723
    1.218
    113
    Vrouw
    Hier kan ik ook echt genieten van alle bewegingen. Al denk ik sow auw auw hahah. Heeft op dit moment de hik. Ook altijd grappig. Moet zeggen na de bevalling van mijn dochter heb ik helemaal mijn buik niet gemist en de bewegingen omdat ze er was. Dit is ook de laatste dus geniet ook extra van de bewegingen.

    Qua scheren daar onder tsja dat is op gevoel. Vriend boeit het op dit moment niet als het niet helemaal pico bello is. Hij snapt ook dat het moeilijk is. Ik doe het allemaal 1x in de week. Als ik het vaker daar onder doe dan word het het erg pijnlijk. Het is erg gevoelig daar. En op het moment dat ik weeen krijg dan doe ik het ook nog even snel. De vorige x ook gedaan. De vk is wel wat gewend sommige doen helemaal niks meer de laatste weken maar daar voel ik me echt niet prettig bij en vooral als ze moeten hechten. En vriend vragen no way dat word niks :p
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  3. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Ik scheer ook op gevoel. Durf het mijn vriend ook niet te laten doen. Dan ben ik bang dat het er dan helemaal niet uit ziet en een bloedbad is :D
    Ik doe het ook maar 1x per week.
    Vaker is het niet te doen want ben erna zo kapot. Morgen naar de gyn dus moet er vanavond wel aan geloven. Want je weet maar nooit...
     
  4. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    28 okt 2016
    3.723
    1.218
    113
    Vrouw
    Dat doe ik ook ja als ik naar de vk ga dan doe ik het sowieso. Of wacht een dag langer als het is. Nu maandag word ik als het goed is gestript dan moet het wel spik en span zijn :p
     
  5. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Net terug van de gynaecoloog. Kindje ligt nu netjes met zijn hoofdje naar beneden.
    Te horen gekregen dat ik zal worden ingeleid met 37 weken.
    en dat is volgende week al :eek:
    Het is echt super spannend
     
    Myhappyfamily, Ukkie1 en Beyzam vinden dit leuk.
  6. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.042
    17.010
    113
    Goed nieuws!

    Wat snel al! Wat was de reden ook al weer? :)
     
  7. Beyzam

    Beyzam Actief lid

    9 mei 2016
    312
    139
    43
    den bosch
    Dat is snel, is er een reden voor?
     
  8. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Zwangerschapshypertensie met medicatie. Bloeddruk was ook weer wat gestegen en verwachten dat het alleen maar veder gaat stijgen
     
  9. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Zwangerschapshypertensie met medicatie.
     
  10. Sado

    Sado VIP lid

    16 mei 2016
    19.042
    17.010
    113
    #330 Sado, 21 feb 2018
    Laatst bewerkt: 21 feb 2018
    Ah oke!
    Hier ook hypertensie en medicatie (buiten zwangerschap om ook) maar bij ons is protocol inleiden bij 38+0 :) Verschilt erg per ziekenhuis dus

    Maar spannend joh!!! Bijna zo ver :D Ben je er klaar voor?
     
  11. mounia

    mounia Fanatiek lid

    15 aug 2007
    4.194
    35
    48
    Vrouw
    Nederland
    @Ellie_x wauw spannend!!!!!!! Weet je al welke dag ?
     
  12. Dreamer29

    Dreamer29 Fanatiek lid

    25 feb 2015
    2.612
    996
    113
    Ha dames,
    ik ben een beetje weinig online geweest de afgelopen dagen, dus kan niet overal nog op reageren zoveel als er geschreven is. Probeer wat meer mee te doen de komende dagen! :)

    @Meiske2015 : gefeliciteerd met de geboorte van jullie kindje!
    @nieuwe dames die gaan mee schrijven: welkom!
    @Ellie_x : oeh, wat spannend.. dat is al snel dus voor jou. Kan je echt aftellen! Alles al klaar en toe aan de komst van jullie kleintje?

    Hier gaat het nog goed, voel me vrij goed en met deze zonnige dagen wandel ik nog minstens 1 keer per dag een rondje buiten. Ik ben benieuwd wanneer de baby zich gaat melden, heb het gevoel dat het nog wel even gaat duren, maar het kan natuurlijk zo maar zo ver zijn.
    Ik las ergens iets over menstruatie achtige krampen bij iemand... die heb ik ook al een dikke week ofzo, maar betekent tot nu toe nog niks hier.
    Vandaag nog controle bij de vk. Ga eens vragen naar het plan bij overtijd lopen, en wanneer ze eventueel in gaan grijpen. Hoewel ik natuurlijk hoop dat de kleine zich voor die tijd wel meld, vind ik het wel een fijn idee om te weten wat ik zou kunnen verwachten.
     
  13. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Ja vorige zwangerschap hebben ze het ook gedaan met 38 weken. Weet eigenlijk niet waarom nu met 37.
    Eigen had ik het nog niet zien aankomen dat de gyn zou zeggen je word ingeleid met 37 weken.
    Mijn reactie was echt uuh maar dat is volgende week.
    Ik vind het super spannend enigste waar ik een beetje van baal is dat onze zoon jarig is in de kraamweek. Zo kunnen wij niet echt zijn verjaardag vieren.
     
  14. Ellie_x

    Ellie_x Lid

    13 jun 2017
    99
    119
    33
    Vrouw
    Ja de afspraak staat vast!! Maar buiten mijn vriend en mijn moeder (omdat ze op onze zoon past) vertellen we het aan niemand. Dit voorkomt dat wij continu berichtjes krijgen en iedereen in spanning zit.
     
  15. Myhappyfamily

    Myhappyfamily Fanatiek lid

    28 okt 2016
    3.723
    1.218
    113
    Vrouw
    @Ellie_x spannend hoor! Nog maar heel even en dan heb je je wonder ook vast. Snap wel dat je even zoiets had van uhhhhh dat is snel. Vooral als je het niet verwacht.
     
  16. Beyzam

    Beyzam Actief lid

    9 mei 2016
    312
    139
    43
    den bosch
    Nou nog een weekje dan voor jou. Erg spannend meid. Gaat goed komen. Wat betreft het vertellen aan andere heb je wel een punt vind ik. Ik zou gek worden van alle berichten die je zal krijgen.
     
  17. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    @Ellie_x wauww!! Spannend!! Ik word met 38 WK ingeleid ivm een grote baby en moeilijke 1e bevalling. Gek hè om een datum te weten??


    Hier voel ik me niet zo top laatste dagen. Heel moe, benauwd, maagzuur.. ik ben maar 1,60 en m'n buik zit in de weg. Ondanks dat ik dacht dat t echt niet erger kon breidt de striae zich ook mooi uit.... En slaap ik beroerd. Bah, maarja het hoort erbij!!
     
    Beyzam vindt dit leuk.
  18. Beyzam

    Beyzam Actief lid

    9 mei 2016
    312
    139
    43
    den bosch
    Og meid wat vervelend. Ik had precies hetzelfde als jou. Ben ook maar 1.60. Last van de dikke buik, maagzuur moe en benauwd. Gebruikte rennies voor maagzuur maar dat hielp niet. Ben toen bij de huisarts geweest en heb omeprazol gekregen. Na 1 tablet geen last meer gehad. Vraag er even naar benauwdheid was ook gelijk weg.
     
    Ukkie1 vindt dit leuk.
  19. Ukkie1

    Ukkie1 Fanatiek lid

    30 jun 2015
    4.822
    2.249
    113
    Ja ik slik t al een tijdje.eerst 20 mg van de Etos, nu 40 mg op recept. T helpt, maar matig. K heb gewoon een baaldag :D
     
  20. Druffia

    Druffia Fanatiek lid

    5 nov 2016
    1.298
    1.322
    113
    Wat spannend @Ellie_x !! Ik was ook ff geschrokken als ik jou was.
    Bij mij komt nu het besef dat je inderdaad verder in de zwangerschap te horen kan krijgen dat je misschien eerder moet bevallen... ben zo gefocused met de 10 weken bezig! ;p

    Gaan of hebben jullie je laten inenten tegen de kinkhoest trouwens? Kwam er iets over tegen dat ze dit volgend jaar standaard aan willen gaan bieden in het zorgpakket...moet je voor week 32 hebben gedaan...als je het nu wilt doen moet je het zelf betalen.
     

Deel Deze Pagina