Uitgaan/naar festival nu je moeder bent

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door MarisB89, 21 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    8.023
    6.767
    113
    zuid-holland zuid
    Ik ben niet echt van het stappen, maar ga wel regelmatig uiteten met mn man of wijn drinken met vriendinnen in het plaatselijke cafe en een enkel concert hierendaar.
    Vroeger waren we wel van de festivals, maar we krijgen dat nu qua oppas niet meer rond. Afgelopen zomer hebben we onze kinderen 2x meegenomen naar festivals; er zijn echt wel kindvriendelijke festivals , of kleine laagdrempelige lokale festivalletjes, waar ze gewoon mee kunnen en je toch een beetje festival-gevoel hebt.
     
    Hopsatee vindt dit leuk.
  2. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Mijn vriend heeft werk gerelateerde contacten met festivals en grote georganiseerde thema feesten. Wij hebben altijd voor álles kaartjes. Soms gaan we afzonderlijk van elkaar, als we samen gaan maken we soms gebruik van de oppas die ook op kinderen van artiesten passen. Ter plaatse dus. Of er komt oppas thuis. En ik geef die oppassen vaak kaartjes die wij niet gebruiken, wij zijn dus favoriet bij onze oppasmeiden :D
     
    Blijdorp en MarisB89 vinden dit leuk.
  3. Hopsatee

    Hopsatee Niet meer actief

    Ja dat begrijp ik! Als het alleen maar steeds dezelfde verhalen zijn is het wel heel saai. Jammer dat het zo gegaan is maar je kunt inderdaad ook uit elkaar groeien.
     
  4. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Och hemel.. ik word al moe als ik het lees.

    Nee grapje.. nou ja beetje grapje.
    Ik ga heel af en toe nog naar een festival (1 x per jaar ofzo) en een paar keer per jaar stappen.
    Maar dan moet ik wel 3 weken bijkomen.
     
    Caithy, Hopsatee, Nescio en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  5. Jules!

    Jules! Bekend lid

    26 jun 2017
    822
    1.065
    93
    Vrouw
    Ik hou van festivals! Omdat het overdag is, dus ik heb heel de dag pret maar lig niet onwijs laat op bed dus ik hoef geen week bij te komen. Helaas word ik er te oud voor :(

    Het nachtelijke stappen hou ik echt niet vol met mn slaaptekort van 4 jaar.
     
    Blijdorp, Caithy, Hopsatee en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Glimmer

    Glimmer Niet meer actief

    Zie m’n dochters al helemaal rondhuppelen op Awakenings en Mysteryland :roflmao:
     
    Blijdorp, Hopsatee en nizzie86 vinden dit leuk.
  7. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Wij gaan ook nooit meer stappen, maar dit jaar wel naar Rock Werchter van woensdag tot zondag, ze blijven dan bij mijn schoonouders. Die vinden het heerlijk om ze een paar dagen voor zichzelf te hebben zeker omdat zij die week erna weer 5 weken op vakantie gaan! Win-winsituatie! :)
    Verder willen we in mei een weekendje met zn tweetjes weg, dan gaan ze naar mijn ouders :)
     
  8. Anna009

    Anna009 VIP lid

    30 mei 2008
    9.929
    5.240
    113
    Home
    ik hou niet van festivals
    maar een avondje of middag zonder kinderen zo af en toe vind ik lekker
    bv met vrienden uit eten, of bioscoop etc
     
  9. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Wij gaan morgenavond naar een feest in de buurt. Kinderen naar opa en oma ( vinden ze heel leuk ) en papa en mama lekker even dansen en wat drinken met vrienden.
    Doen wij regelmatig hoor.
    En minimaal 3 festivals per jaar ;)
     
  10. MarisB89

    MarisB89 Actief lid

    27 jul 2016
    352
    123
    43
    Wat ontzettend leuk om te lezen dat er ook nog zoveel festival gangers zijn! Dat vind ik juist het leukste, lekker overdag zodat je ritme niet verstoord wordt. Want die nacht feesten tot 7 uur 's ochtends word ik ook te oud voor hoor, hahaha!

    Ik heb voor dit jaar nu 4 festivals gepland, waarvan 1 weekend! Heerlijk!

    Kan me ook heel goed voorstellen dat andere moeders hier geen behoefte aan hebben maar ik ga al vanaf dat ik 18 was en dat zit er nou eenmaal zo ingebakken, haha!

    Uit eten e.d. doen wij ook, maar dan gaat onze dochter meestal gewoon mee. Doen we al vanaf kleins af aan en vind het onwijs gezellig.

    Al met al is het heel belangrijk om ook nog wat voor jezelf te kunnen doen en die momenten ook te pakken. Vind ik zelf ook soms nog wel lastig hoor, aangezien ik wel echt een moeder clique ben en het lastig vind om haar los te laten. Maar als ik met mijn brakke hoofd na een festival haar blije koppie weer zie is dat toch weer fantastisch en ben je weer helemaal "opgeladen" (op dat moment misschien even niet, hahaha!).
     
    Hopsatee vindt dit leuk.
  11. Jigsaw

    Jigsaw Niet meer actief

    Ik ga ook nog regelmatig uit. Vind het heerlijk om lekker een avond te stappen met vrienden. Ik heb ook echt regematig even tijd voor mezelf nodig door een avondje weg te gaan, en dan hoeft het echt niet 4u 's morgens te worden. Maar gewoon even gezellig. Festivals vind ik ook heel gaaf! Voordat we kinderen hadden gingen we elk jaar naar 1 of meerdere festivals. 2016 ben ik voor het laatst geweest, toen ging ik naar Hurricane. 2017 niet geweest want toen was ik zwanger. Dit jaar wordt het ook niks helaas, geen meerdaags festival inieder geval. Misschien dat ik naar Dancevalley ofzo ga. Volgend jaar hoop ik wel weer een meerdaags festival mee te pakken zoals Rock Werchter, Sziget ofzo
     
    MarisB89 vindt dit leuk.
  12. Yellowsun

    Yellowsun Fanatiek lid

    23 apr 2009
    2.021
    287
    83
    Onze vrienden hebben allemaal al oudere kinderen, ( die gaan zelf al uit, maar dan op een tijdstippen la wij thuis komen ;))
    Maar wij gaan nog regelmatig, Niet naar clubs daar houden we niet zo van , ,maar naar een band luisteren of naar festivals vinden we super leuk of gezellig met zijn allen ergens borrelen!
    We hebben een paar meisjes die komen oppassen en dan blijven slapen.
     
  13. Luppy

    Luppy VIP lid

    1 dec 2007
    7.170
    2.283
    113
    Wij waren nooit stappers dus dat doen we nu ook nooit.
    1x per jaar passen mijn ouders een weekend op. Dan gaan we samen iets doen dat we niet met kinderen willen doen. Voorheen vaak een weekendje zeilen of shoppen.

    Verder komt het er helaas weinig van. Heel soms regelen we een paar uur oppas om een keer samen uit eten te gaan.

    Ik heb geen vriendinnen om mee weg te gaan, al zou ik het wel willen. Meestal hebben ze geen geld, hun man wil of kan niet een avond, dag of weekend oppassen.... Dat soort dingen.

    Ik zou het echt leuk vinden om eens iets voor mezelf te doen maar helemaal alleen vind ik ook niet leuk.
     
  14. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.536
    14.055
    113
    Vrouw
    Ik ga zeker eens in de 2-3 weken stappen met vriendinnen, super gezellig! En in de zomer naar festivals, soms gaat mijn man mee, maar hij is nogal kritisch.
    Daarnaast ga ik ook een paar keer per jaar met vriendinnen een weekend naar het buitenland en ook daar feesten we er vrolijk op los. Dat begint al op Schiphol. :D

    Mijn vriendinnen hebben ook kinderen, maar dat wil niet zeggen dat wij zelf geen lol meer mogen hebben en dus verplicht zijn om elke avond netjes thuis op de bank te zitten.
     
    MarisB89 en Hopsatee vinden dit leuk.
  15. MarisB89

    MarisB89 Actief lid

    27 jul 2016
    352
    123
    43
    Leuk dat er herkenning is! En we hoeven zeker niet altijd thuis op de bank te zitten!

    Op wat voor feestjes zijn jullie te vinden?
     
  16. Nescio

    Nescio Niet meer actief

    Je hoeft zeker niet altijd thuis op de bank te zitten, maar een paar keer per jaar met vriendinnen op vakantie? Ik zou dat echt niet kunnen (wanneer dan?). Het leven is al zo druk, de spaarzame vrije tijd die we hebben wil ik echt met mijn man en kinderen doorbrengen.

    Hier vooralsnog alleen familievakanties. We gaan vaak wel op vakantie met vrienden, maar zij hebben ook kinderen.
     
    Blijdorp vindt dit leuk.
  17. Harperhazel

    Harperhazel Niet meer actief

    Ik vond op stap gaan voordat ik kinderen had al vreselijk, de laatste keer is nu 4 jaar geleden denk ik.
    Naar concerten en uit eten doe ik wel graag :)
     
  18. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Nou nee, ik ben geen uitgaansmens. Vroeger ook al niet. Een concert of festival komt voor mij redelijk dicht in de buurt van de hel. Maar ik doe wel vanalles zonder mijn kinderen.

    Dagje op stap met vriendinnen. Uit eten, naar de bioscoop / theater. Naar conventies, beurzen, musea etc. Meestal is dat 1 dag. Maar ik ga ook wel eens op een meerdaags stedentripje. Dat is hoogstens 1 keer per jaar. Dit jaar wil ik een keer met de oudste op stap met hotel overnachting.
     
  19. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Wij gaan niet vaak meer maar af en toe wat drinken in een café of zoals ts naar een festival gebeurt nog wel eens. Hier in de buurt worden verschillende festivals georganiseerd. 7th sunday, Wish Outdoor, decibel, lakedance... allemaal dichtbij genoeg om thuis te zijn voor de oppas naar huis moet. Dat soort festivals zijn vaak rond 1:00 uur afgelopen dus in de ochtend heb je er (bij niet al te veel drankjes) weinig tot geen last van. Als mijn ouders oppassen brengt en haalt mijn vader ons. Ideaal, al komt het een beetje puberaal over: paaaaap, kom je me halen? :roflmao:
     
    MarisB89 vindt dit leuk.
  20. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Een paar keer per jaar een weekendje weg met vriendinnen? Hoe dan? :roflmao: echt niet negatief bedoeld maar ik heb soms het gevoel dat ik alleen in de weekenden quality time heb met mijn gezin doordat we het doordeweeks al zo druk hebben met school, werken, sport, hobby etc. De weekenden zijn voor ons viertjes. Ik zou echt weleens een dag of avond weg willen met mijn man maar heb daar geen oppas voor. Het buurmeisje wil wel (betaald) oppassen maar dan ben ik zo ook weer €50-75 verder en dat vind ik gewoon erg veel geld dus maak er geen gebruik van.
     

Deel Deze Pagina