PCOS en nu??

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Rosanna1987, 23 feb 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    hallo dames,

    Ik heb gister te horen gekregen dat ik PCOS heb :(
    De gynaecoloog vertelde nog niks hoe en wat verder omdat ze ook nog wat bloedtesten wilde afwachten.

    Zijn er meer vrouwen die dit hebben?
    En wat staat me te wachten?
    En hoe lang duurde het voordat je zwanger was?

    Liefs
     
  2. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
     
  3. Lisanne1811

    Lisanne1811 Fanatiek lid

    2 dec 2016
    3.701
    4.591
    113
    Ik heb ook PCOS. Geef de hoop niet op alsjeblieft! Zelf ben ik nog niet zwanger, maar er zijn zeker veel vrouwen met PCOS zwanger geworden, zelfs op een natuurlijke manier.
    Je leefstijl en voeding heeft grote invloed.

    Kijk ook eens op www.healthyhormones.eu en www.pcosdietsupport.com, die sites hebben mij veel geholpen.

    In ieder geval is het heel belangrijk om te bewegen, krachttraining werkt goed, maar ook yoga en wandelen. Verder zou ik direct stoppen met het eten van suiker, zuivel en ongezonde koolhydraten. Ga veel groente eten!

    Verder zijn er ook veel voedingssupplementen die je kunt nemen. Goede kans dat je weer regelmatiger ongesteld wordt als je je leefstijl aanpast. Als dit niet genoeg is kun je ook medicijnen nemen om een eisprong op te wekken om zo zwanger te worden, maar zelfs dan is gezond leven heel belangrijk omdat je ook een groter risico hebt op diabetes en hart- en vaatziekten.

    Heel veel sterkte en succes, je kunt het!
     
    Merell90 en Rosanna1987 vinden dit leuk.
  4. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Bedankt voor je reactie :)
    Maak me wel veel zorgen.
     
  5. Pancakes

    Pancakes Bekend lid

    25 dec 2011
    988
    515
    93
    Hoi Rosanna,

    Ik heb ook PCOS. 10 Tot 15 procent van de Nederlandse vrouwen heeft dit. Er zijn genoeg vrouwen die zwanger zijn geraakt met PCOS. Echter, als je net de diagnose hebt gehad, kunnen we met z'n allen tegen je zeggen dat je je geen zorgen moet maken, maar ik kan mij die dag heel goed herinneren en weet ook nog dat ik goed overstuur was ervan. Maar echt, als je wat minder overstuur bent, weet dan dat er heel veel vrouwen zijn met deze ziekte en dat er ook héél veel van die vrouwen gewoon een kindje hebben gekregen.
     
    Rosanna1987 en nizzie86 vinden dit leuk.
  6. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Bedankt voor je reactie :)
    Misschien maak ik me ook wel te druk.
    Ik weet nog niet zo goed wat het is. Lees negatieve verhalen op internet. Ook dat het erg slecht voor je gezondheid is enzo.
    Ik leef opzich best gezond en ik ben niet te dik. Ik weet dus ook niet Zo goed wat ik moet veranderen.
     
  7. vlinder12345

    vlinder12345 Bekend lid

    23 jul 2014
    887
    45
    28
    NULL
    Hoi,
    Ik heb een positief verhaal.
    Ik was na de diagnose ook erg overstuur. Ben gelijk open geweest tegen familie, dat heeft geholpen. 1,5 maand later zou ik beginnen met clomid, maar eerst een kuur provera gehad voor opwekken menstruatie.
    En dag voor ik naar het ziekenhuis ging voor uitleg van het behandelplan testte ik positief :)!
    2 maanden daarvoor werd gezegd dat ik zonder hormonen geen kans zou hebben, de echo's waren dramatisch.
    Maakt me nu na 2 kinderen weer onzeker, nu in de derde ronde voor 3de kindje ;).

    Ik werd na de bevalling na 4 maanden weer zwanger, zonder hulp zonder ziekenhuis :).
    Als je vragen hebt hoor ik het graag.

    Geef de hoop niet op!
     
    Rosanna1987 vindt dit leuk.
  8. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    @vlinder12345 Wauw, wat heb jij belachelijk veel geluk gehad! Jouw verhaal is natuurlijk uitzonderlijk voor vrouwen met PCOS (en zelfs voor vrouwen zonder deze stoornis; check mijn onderschrift), dus TS; ik zou daar niet op rekenen ;). Maar wees gerust, het ziekenhuis zal je vast heel goed kunnen helpen een mooie cyclus te creëren. Veel succes en geluk gewenst!
     
    Pancakes, Rosanna1987 en Littlegirl1989 vinden dit leuk.
  9. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Maar dat is niet echt heel gangbaar en wel een uitzondering ;) super voor jou, maar PCOS kan toch best wel wat voeten in aarde hebben.
    Ik wil je vooral een knuffel geven TS. Raak de moed niet kwijt, gelukkig kunnen ziekenhuizen tegewoordig heel veel. Hopelijk kunnnen ze jullie ook goed helpen.
     
    Pancakes, Rosanna1987 en nizzie86 vinden dit leuk.
  10. vlinder12345

    vlinder12345 Bekend lid

    23 jul 2014
    887
    45
    28
    NULL
    Voor de eerste ook even bezig geweest hoor. Na een jaar werd ik niet meer ongesteld en ben toen door gestuurd, toen kwamen ze erachter dat ik pcos heb.
    En na de opwekkuur echt geluk gehad.
    Wilde het toch even delen dat het ook zo zou kunnen gaan.
    Maar vaak niet.
     
    Theprinces en Rosanna1987 vinden dit leuk.
  11. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Zo dat is idd een leuk positief verhaal Zeg!
    Wel heel fijn voor je.
    Bij hebben ze ook gezegd dat ik niet zwanger kan worden zonder hormonen.
    Maar ik ga de moed zeker niet opgeven :)
    Hopelijk ben ik ook snel zwanger.
     
  12. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Bedankt voor je lieve reactie :)
     
  13. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Wat een lieve reacties.
    Ik blijf zeker positief :)
    Ik vind het alleen een beetje spannend wat er komen gaat. Ik heb er totaal geen idee van :)
     
    nizzie86 vindt dit leuk.
  14. vlinder12345

    vlinder12345 Bekend lid

    23 jul 2014
    887
    45
    28
    NULL
    Ja is ook heel spannend.
    Veel succes en hoop dat je ook snel zwanger word :).
     
    Rosanna1987 vindt dit leuk.
  15. limili

    limili Bekend lid

    24 apr 2013
    604
    7
    18
    Hoi!

    Ruim een jaar geleden us er bij mij ook pcos vastgesteld. Ik ben toen op advies van de gyn koolhydraatarm gaan eten. Hierdoor viel ik af en werd mijn cyclus beter en zat ik beter in mijn vel. De gyn zag zelfs een eisprong in mijn bloed. Wij zouden in september starten met de MM. Ik bleek in augustus zwanger! Ik zou je aanraden je te verdiepen in kha arm voeding en verder wil ik je zeggen vertrouw in je lichaam en hopelijk heb je snel een positieve test
     
    Theprinces en Rosanna1987 vinden dit leuk.
  16. Layali01

    Layali01 Bekend lid

    31 aug 2017
    729
    645
    93
    Vrouw
    Ik was ook echt overwhelmed van de informatie en emoties. Bij mij duurde het even om te verwerken maar inderdaad het is onzeker en niet leuk maar er zijn een hele boel vrouwen zwanger geworden met pcos en sommige makkelijker dan anderen. Momenteel zit ik ook in Mn eerste ronde met clomid
     
    Rosanna1987 vindt dit leuk.
  17. Rosanna1987

    Rosanna1987 Actief lid

    17 jan 2018
    161
    57
    28
    Vrouw
    Schoonheidsspecialiste
    Wauw dat is super! Ik kan niet echt veel afvallen want ik heb een normaal gewicht. Maar ik zal me daar wel eens in gaan verdiepen :)
     
  18. Littlegirl1989

    Littlegirl1989 Fanatiek lid

    2 aug 2015
    3.090
    2.175
    113
    Ook bij normaal gewicht kan een koolhydraatarm dieet (maar dan met zodanig voeding dat je niet afvalt) wel helpen. Veel pcos-dames zijn insulineresistent en dat kun je omzeilen met een khdarm dieet. Dus het is zeker de moeite waard. Let alleen op dat je voldoende blijft eten als je niet wilt afvallen. In ieder geval is het goed om snelle suikers en khd te schrappen.
     
    Rosanna1987 vindt dit leuk.
  19. Riannesodd

    Riannesodd Nieuw lid

    27 feb 2018
    1
    2
    3
    Vrouw
    Hoi Hoi,

    Ik kreeg in november te horen dat ik PCOS heb/had, ik zou een jaar lang niet zwanger kunnen worden. De gyn gaf mij het advies om af te vallen en "gezonder" te gaan leven. Zelf hadden wij niet echt "haast" om zwanger te worden, maar mocht het gebeuren zou dat natuurlijk super zijn!
    Als ik het goed zeg was het de zelfde avond nog raak, ik ben morgen 18 weken zwanger van ons eerste kindje. De gyn stond ons raar aan te kijken toen we voor de allereerste echo terug kwamen. :roflmao:
     
    mamaki en Rosanna1987 vinden dit leuk.
  20. ButterflyPassion

    ButterflyPassion Fanatiek lid

    13 jul 2015
    2.278
    2.523
    113
    Vrouw
    Hier ook geen overgewicht en wel PCOS, had voor mn zwangerschap gewoon géén cyclus. 9 maanden na de diagnose ben ik zwanger geworden door de tweede ronde hormonen spuiten, clomid deed niets bij mij. Maar zodrahet ziekenhuis dus voor elkaar had dat ik een eisprong had, heel snel zwanger!

    Nu na de bevalling al 3 cyclussen van rond de 40 dagen (voor mij héél kort) , en precies 14 dagen na héél veel afscheiding ongesteld. Dus wie weet heb ik zelfs wel een eisprong? Ik weet het niet... ben daar nu niet echt mee bezig.

    Maar goed meid, hou hoop!
     

Deel Deze Pagina