volgens mij is het echt raak

Discussie in 'Ik ben zwanger' gestart door sanna, 28 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sanna

    sanna Actief lid

    19 jun 2006
    165
    0
    0
    financieel medewerker
    ZUID HOLLAND
    Gister was ik 3 dagen overtijd, durfde niet te testen want mijn lichaam heeft mij vorige maand echt voor de gek gehouden. toch een test van de etos gedaan en meteen een tweede streep. Vanochtend weer een test gedaan van de etos en weer positief. Toch niet geloven en een Clear Blue test gehaald en een dikke vette kruis!

    Ik denk dat het echt is! Alleen voor mijn gevoel ben ik echt pas zwanger als het bevestigd is door de huisarts maar ik heb vanochtend gebeld en de assistente zei; als u 3 keer postief heeft getest is geen bloedtest nodig dus doen we dat niet pfffff
     
  2. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Gefeliciteerd... wel ff een nieuwe banner nemen want die klopt niet helemaal :D Geniet ervan!
     
  3. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    hahah idd, maar wel gefeliciteerd!
     
  4. leen1982

    leen1982 Bekend lid

    8 jul 2006
    634
    0
    0
    Ambtenaar
    Geraardsbergen (Belg
    Gefeliciteerd!
     
  5. wolly

    wolly Niet meer actief

    Gefeliciteerd met je zwangerschap, geniet ervan.

    Nu nog een mooie banner :)

    Liefs wolly
     
  6. PatriciaK

    PatriciaK Fanatiek lid

    10 mei 2007
    1.454
    0
    0
    Gefeliciteerd!

    En ff een nieuwe banner hihi
    groetjes en geniet er van

    x
     
  7. sanna

    sanna Actief lid

    19 jun 2006
    165
    0
    0
    financieel medewerker
    ZUID HOLLAND
    Dank jullie wel! ja ik ga meteen een banner maken maar even een vraagje, ja sorry kan het nml nog niet geloven. Wat zijn nu de volgende stappen? ik bedoel 3 positieve testen maar gaan ze nu niet voor de zekerheid testen? (verloskundige of HA?) Ik weet gewoon echt niet ik nu moet doen?
     
  8. Caruli

    Caruli VIP lid

    15 nov 2007
    31.699
    92
    48
    Zorgverlener
    Noord - Brabant
    gefeliciteerd :D
     
  9. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    Voorlopig niets... Je kunt de VK bellen en daar zal je dan ergens tussen week 9-12 langs mogen komen (afhankelijk per VK). Tot die tijd moet je de natuur zijn werk laten doen.

    Je kan naar HA gaan, maar die doen niets meer dan ook een testje zoals jij thuis hebt gedaan. Als je die al 3 hebt gedaan zullen ze die waarschijnlijk niet meer doen, maar je gewoon feliciteren...
     
  10. Bizzy

    Bizzy Fanatiek lid

    30 okt 2007
    2.828
    2
    36
    thuisblijf moeder
    rotterdam
    gefeliciteerd geniet ervan ..ga rustig op zoek naar een goede vk en voor je het weet mag je langs komen :)



    Liefs Bizzy
     
  11. Hendrikje

    Hendrikje Actief lid

    11 nov 2006
    134
    0
    0
    Gefeliciteerd! Positief is positief hoor, nergens aan twijfelen. Het is natuurlijk in het begin allemaal heel erg onrealistisch maar het is vast en zeker allemaal goed. Als je niet zeker weet wanneer de bevruchting heeft plaatsgevonden kun je eventueel een termijnecho aanvragen. Vanaf ongeveer 7 weken kun je een kloppend hartje zien. Daarna kun je een echo aanvragen voor een nekplooimeting maar die moet je als je onder de 36 jaar bent zelf betalen. Daarna krijg je pas weer met 20 weken een echo (die word vergoed). In de tussentijd idd gewoon een goede verloskundige(praktijk) opzoeken en dan krijg je eerst een intake gesprek. Vanaf ongeveer 12 weken kun je het hartje horen kloppen. Veel suc6!
     
  12. Starry

    Starry VIP lid

    6 sep 2007
    6.101
    623
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Gefeliciteerd met je zwangerschap.
     
  13. Guppy1978

    Guppy1978 Actief lid

    26 dec 2007
    231
    0
    0
    Gefeliciteerd! Wat grappig! we zijn precies evenlang zwanger!
    Ik heb net 2 tests gedaan, eerste ging een beetje traag, rottige test van apotheek huismerk..
    Maar de 2e ging GOED!
    Best wel spannend en raar allemaal, kan het me allemaal nog nie goed voorstellen dat het echt zo is en dat we over 8 maanden een minime hebben!
     
  14. sanna

    sanna Actief lid

    19 jun 2006
    165
    0
    0
    financieel medewerker
    ZUID HOLLAND
    bedankt voor alle reacties! Ik ga dan maar de afspraak die ik volgende week vrijdag heb bij de dokter dan maar afzeggen denk ik. Ik zal dan van de week op zoek gaan naar een verloskundige. (mijn god op zoek naar een verloskundige klinkt zo onwerkeliijk)
    @guppy: ja we zijn precies even ver. Ja echt onwerkelijk he? over 8 maanden zijn we met zn drieen oh myn god! Heb je dat ook dat je NU echt al meteen een buikje wil zien?
     
  15. Laurie

    Laurie Fanatiek lid

    29 feb 2008
    2.188
    1
    0
    Personeelsfunctionaris
    Ook wij hebben woensdag ontdekt zwanger te zijn. Beide hadden we het gevoel dat een zwangerschap voor ons niet weggelegd zou zijn. Maar nu ruim 1,5 jaar na het stoppen met de pil is het dan toch raak...totaal onverwacht!

    Ben wel erg bang dat het mis zal gaan, maar we weten nu in elk geval dat het kan lukken.
     
  16. Marie26

    Marie26 Fanatiek lid

    13 nov 2006
    1.004
    0
    0
    Gefeliciteerd!
     
  17. Guppy1978

    Guppy1978 Actief lid

    26 dec 2007
    231
    0
    0
    Ja haha, ik zit steeds te kijken en voelen, maar mn zus zegt dat het bij de eerste wel even kan duren, ze zegt ook dat je rond 7 weken een verloskundige kan bellen voor een afspraak, dacht ook dat ik naar de HA moest maar nee dus haha

    Ja dat we dan inderdaad ineens niet meer met zn tweeen zijn, das heel apart! gek en raar en heel erg leuk!

    We hebben nu al een naam verzonnen, goed he?
     
  18. Niet meer actief

    sanne en corien:
    en alle andere zwangere dames.

    van harte gefeliciteerd met jullie zwangerschap!

    veel liefs,
     
  19. sanna

    sanna Actief lid

    19 jun 2006
    165
    0
    0
    financieel medewerker
    ZUID HOLLAND
    @ amyRose: dank je wel

    Alle andere zwangeren ook gefeliciteerd!

    Ja ik ben ook bang dat het mis zal gaan maar ik probeer er zo min mogelijk aan te denken. En inderdaad het goede nieuws is dat we op een normale manier zwanger kunnen raken. Ik dacht ook even dat ik de medische molen in zou moeten.

    We kunnen niets anders doen dan afwachten. Ik ga morgen wel de VK bellen, heb er nml al een op het oog, en ja vragen om een afspraak.
     
  20. kim1979

    kim1979 Actief lid

    9 nov 2007
    337
    0
    0
    gefeliciteerd en geniet er maar lekker van.

    liefs kim
     

Deel Deze Pagina